Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ignazz napisał:

Nie rozumiem dlaczego sobie skaczecie do gardeł. Pare godzin temu nic niebyłe wiadomo i sam pytałem czy to ustawka czy Putin gra w szachy. Nie ciągnijmy za słówka. To teraz dalej średnio przejrzyście wyglada 

Niech nikt nikogo nie przeprasza bo nie ma za co 

Było gorąco. W tle atomówka. I tyle. 

Raczyłem poddać w wątpliwość punkt widzenia lub spojrzeć z nieco innej perspektywy i nastąpiła chamska reakcja ze strony miłościwie nam panującego. No i jednego usera, który przejął rolę pazia.

Sporo ludzi pisze tu i mówi w tv, że sytuacacja nie jest jasna. Uwazam, że można kulturalniej wyrażać swoje poglądy, nawet, kiedy uważa sie, że ktoś inny się myli. Eot.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz teraz. Każdy coś myślał i pisał w domysłach. Im szybciej wszyscy skończą te wojenki tym lepiej. Padło za dużo twardych słów. 

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Raczyłem poddać w wątpliwość punkt widzenia lub spojrzeć z nieco innej perspektywy i nastąpiła chamska reakcja ze strony miłościwie nam panującego. No jednego usera, który przejął rolę pazia.

Sporo ludzi pisze tu i mówi w tv, że sytuacacja nie jest jasna. Uwazam, że można kulturalniej wyrażać swoje poglądy, nawet, kiedy uważa sie, że ktoś inny się myli. Eot.

 

Cieszmy się tym co jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

JESZCZE RAZ.

NAPISALEM: "JEZLI OKAZALOBY SIE..."

Jeszcze raz - proszę tylko o podanie podsaw do tego by snuć takie absurdalne tezy

Jesłi to sobie wymyśliłeś to po prostu to napisz

Plus też poproszę o dowody na to ,ze Armia Rosyjska pacyfikuje Wagnera

No chyba ,ze to też wymyśliłeś sobie nie mając ku temu żadnych podstaw. Bo na razie to sobie spokojnie wracają. Nikt ich nie atakuje. Rosjanie im klaszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Raczyłem poddać w wątpliwość punkt widzenia lub spojrzeć z nieco innej perspektywy

Nazmyślałeś głupot, na dowód wrzucałeś link, który ich nie potwierdzał. A jak zostałeś szybko wyjaśniony, to zacząłeś kłamać i wciskac innym, że to i tamto twierdzili, choć tak nie było. 

10 minut temu, Pablo81 napisał:

Eot

Chwala bogom! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Jeszcze raz - proszę tylko o podanie podsaw do tego by snuć takie absurdalne tezy

Jesłi to sobie wymyśliłeś to po prostu to napisz

Plus też poproszę o dowody na to ,ze Armia Rosyjska pacyfikuje Wagnera

No chyba ,ze to też wymyśliłeś sobie nie mając ku temu żadnych podstaw. Bo na razie to sobie spokojnie wracają. Nikt ich nie atakuje. Rosjanie im klaszczą

Nie postawiem takiej tezy. 

Napisalem, że wagnerowcy mają mniejsze zasoby niż FR. Może mieliby większe, gdyby USA ich dozbroily. Ale nie napisałem, że to zrobiły. Nigdzie 

Ogólnie jestem rozczarowany twoim poziomem. Nawet jeśli nie miałem racji, to nie masz podstaw do takiego tonu. Masz straszna manierę patrzenia z góry.

Pisałem, że wagnerowcy mogę nie mieć na tyle sił, aby zająć Moskwę, czego też nie uczynili. Ty natomiast w pozie nieomylnego nawet nie zajaknales się o ustawce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ely piszący o tym że Pablo przejmuje rolę klauna parę dni po tym że będzie rozdawał bany za brak szacunku do rozmówców to zaiste coś czym można się cieszyć i dobrze przy tym bawić. Top content!

Pisałem o sytuacji w Rosji. Ty dalej lubisz zza wingla w innym temacie niż istotnym.  
Całkowicie zmieniając meritum. Nie bądź julek który lubi gdy płonie 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Nazmyślałeś głupot, na dowód wrzucałeś link, który ich nie potwierdzał. A jak zostałeś szybko wyjaśniony, to zacząłeś kłamać i wciskac innym, że to i tamto twierdzili, choć tak nie było. 

Nie potrafię ci pomóc 😕

5 minut temu, Krzemo napisał:

 

Chwala bogom! 

Politeista?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Pisałem o sytuacji w Rosji. Ty dalej lubisz zza wingla w innym temacie niż istotnym.  

Ja bym chętnie pospekulowal.

Np że to była zachętą dla Ukrainy do pełnej kontrofensywy a celem prigozyna było dostanie się do atomówek i puszczenie ich w strefę kontrofensywy. Putin zwalilby na wagnerowcow, których nie byłoby w bezpośredniej strefie działań a Ukrainą by się z tego nie podniosła.

Ale jakiekolwiek fantazje nie są tu mile widziane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat głupieje i parszywieje. 
wylapaliscie moment gdy nowy Szef wspomniał ze zatrzymał trupę bo nie chciał rozlewu krwi po tym jak pokazali jak skutecznie wcześniej zdjęto helikoptery ? 

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja bym chętnie pospekulowal.

Np że to była zachętą dla Ukrainy do pełnej kontrofensywy a celem prigozyna było dostanie się do atomówek i puszczenie ich w strefę kontrofensywy. Putin zwalilby na wagnerowcow, których nie byłoby w bezpośredniej strefie działań a Ukrainą by się z tego nie podniosła.

Ale jakiekolwiek fantazje nie są tu mile widziane 

Ja to tez sugerowałem wystarczy przewinąć w dół 

Ale podkreśliłem ze nie umie ocenić o co chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja bym chętnie pospekulowal.

Np że to była zachętą dla Ukrainy do pełnej kontrofensywy a celem prigozyna było dostanie się do atomówek i puszczenie ich w strefę kontrofensywy. Putin zwalilby na wagnerowcow, których nie byłoby w bezpośredniej strefie działań a Ukrainą by się z tego nie podniosła.

Ale jakiekolwiek fantazje nie są tu mile widziane 

Ta i wyparowałby przy okazji regularna ruska armię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja bym chętnie pospekulowal.

Np że to była zachętą dla Ukrainy do pełnej kontrofensywy a celem prigozyna było dostanie się do atomówek i puszczenie ich w strefę kontrofensywy. Putin zwalilby na wagnerowcow, których nie byłoby w bezpośredniej strefie działań a Ukrainą by się z tego nie podniosła.

Ale jakiekolwiek fantazje nie są tu mile widziane 

Ale taka gadke to mozna sprzedawac wyborcom Pisu, a na pewno nie Chinczykom czy USA. Oni nie zareagowaliby na to w stylu ''aaa dobra, tam jest jakis burdel i w sumie nie wiadomo kto to, czy wagnerowcy czy rosjanie, w sumie to wyjebane, nie wiemy kto dokladnie''.

Ogolnie wiemy ze nic nie wiemy i to jest jakis kabaret, bo Lukaszenka jako mesjasz to ciag dalszy zepsutej symulacji na swiecie od 2020 roku. Sa jakies telegramowe ploteczki o napadach w Rosji teraz na domy wagnerowcow, jakies biura wagnera gdzie znaleziono falszywe paszporty Prigozyna ale to pachnie fejczurami.

Prigozyn wynegocjowal glowe Szojgu i Gierasimowa? Jedyny powod na przerwanie rajdu, ale co, kto i gdzie to nie wiadomo. Jedno jest pewne - Putin wyglada w tym momencie jak klaun i nigdy nie byl tak slaby. Chlop wjechal mu na rogatki miasta i ratowal go kartoflany potwor ktorego nikt nie traktuje na powaznie. Pachnie koncem Wolodyji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.