Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wojna-rosja-ukraina-kazachstan-odwraca-sie-od-moskwy-w-sprawie-ukrainy/bmjj5qv,79cfc278

 

W sumie wszystko co pisałem o Rosji okazało się prawdą. Jedyne z czym się pomyliłem, to z tym, że Putin jest szalonym debilem.

Rosja jest słaba, całkowicie osamotniona, taka wojna oznacza dla nich całkowitą izolację, nie są w stanie wygrać żadnego pokoju na Ukrainie.

To co się stanie po rozpoczęciu wojny było niesamowicie łatwe do przewidzenia, jedyne czego się nie dało przewidzieć to szaleństwa Putina

 

 

Putin do końca roku zostanie obalony i zabity, podpisał na siebie wyrok śmierci jednocześnie rozpierdalając swój kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Biden uchwalil 600 mln pomocy dla Ukraincow

Wielka Brytania wyslala im jakas bron ktora juz dotarla

Odbili ta Wyspe Wezy

ogolnie wszyscy walcza, na pewno jest ich wiecej niz armii ruskow, jakby kazdy dalej walczyl i dostarczac im bron to moze wydarzy sie cud i sie obronia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RappaR napisał:

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wojna-rosja-ukraina-kazachstan-odwraca-sie-od-moskwy-w-sprawie-ukrainy/bmjj5qv,79cfc278

 

W sumie wszystko co pisałem o Rosji okazało się prawdą. Jedyne z czym się pomyliłem, to z tym, że Putin jest szalonym debilem.

Rosja jest słaba, całkowicie osamotniona, taka wojna oznacza dla nich całkowitą izolację, nie są w stanie wygrać żadnego pokoju na Ukrainie.

To co się stanie po rozpoczęciu wojny było niesamowicie łatwe do przewidzenia, jedyne czego się nie dało przewidzieć to szaleństwa Putina

 

 

Putin do końca roku zostanie obalony i zabity, podpisał na siebie wyrok śmierci jednocześnie rozpierdalając swój kraj

Obyś miał pełna racje 💪🏼

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, starYfaN napisał:

 

 

A nasze "elity" od lat idą z orbanem pod rękę... 

Choć od dawna wiadomo, że to wasal putina, podobnie jak le pen, wielka przyjaciółka naczelnika 

Polityka zagraniczna Polski to trochę żart 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, josephnba napisał:

A nasze "elity" od lat idą z orbanem pod rękę... 

Choć od dawna wiadomo, że to wasal putina, podobnie jak le pen, wielka przyjaciółka naczelnika 

Polityka zagraniczna Polski to trochę żart 

Paradoksalnie nasze elity mogą na tym konflikcie wygrać, przedstawić się jako realna siła w Europie i kiedy przyszło mityczne "sprawdzam" to postawili się po odpowiedniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sewer napisał:

Jak najbardziej wie, ma dużo wiarygodnych informacji jeśli chodzi o militaria.Jestem na forum gdzie wrzuca newsy, dane statystyczne, przewidywania i w ogromnej większości się teraz potwierdzają, m.in mapa aktualnie rozmieszczonych wojsk na Ukrainie jest jego autorstwa.

 

Jakie to forum? Zajrzałbym poczytać, bo wywiad na YT obejrzałem i gość zrobił na mnie bdb wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyscrapercity polskie forum, podforum ekonomia, biznes i polityka i temat Rosyjską inwazja 2022 natomiast nie wiem jak wygląda w tej chwili dostęp i czy nie jest tylko dla zarejestrowanych plus limit postów ale musisz zerknąć 🙂

 

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sewer napisał:

Skyscrapercity polskie forum, podforum ekonomia, biznes i polityka i temat Rosyjską inwazja 2022 natomiast nie wiem jak wygląda w tej chwili dostęp i czy nie jest tylko dla zarejestrowanych plus limit postów ale musisz zerknąć 🙂

 

Dzięki ziomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, P_M napisał:

kiedy przyszło mityczne "sprawdzam" to postawili się po odpowiedniej stronie.

A kiedy nie byli po odpowiedniej stronie? Przecież przed Krymem to obecną władzę poprzednia władza + lewica bardzo często nazywała rusofobami. A oni nie byli rusofobami, tylko od Gruzji w 2008 roku już wiedzieli kim jest Putin i co ma w głowie. Dobrze, że reszta naszej sceny politycznej (oprócz lewicy) też to zrozumiała kilka lat później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.