Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Cardi napisał:

Przepraszam za wstydliwe pytanie. 

Czy Ty jesteś głupi?

Zakładam, że nie, więc dlaczego zadajesz takie pytania jakbyś był?

a ty czytasz co wrzucasz? 

1 minutę temu, fluber napisał:

Aaa, "zagłodzić" zrozumiałeś dosłownie? 

a co "pogorszył ci się standard życia"? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

a ty czytasz co wrzucasz? 

Nie odpowiedziałeś, ale ja odpowiem - owszem.

Już teraz cała opozycja jojczy, że PiS pozbawia Polskę miliardów z Unii -> kolejne pobieranie składek od Polski, kolejne zamrożone fundusze z redystrybucji -> spadek poparcia PiS -> zmiana opcji rządzącej w Polsce.

 

Jak Ruscy podobno wpływali na wyniki wyborów w USA to było sk****syństwo, polityczny kryminał itp. itd.

Ale jak Unia chce wpływać na zmianę rządu (z którym mi w cholerę nie po drodze) w Polsce, to w sumie w porządku bo "faszyści~~~".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Ale jak Unia chce wpływać na zmianę rządu (z którym mi w cholerę nie po drodze) w Polsce, to w sumie w porządku bo "faszyści~~~".

I ty mnie pytasz czy jestem głupi? 

Ten Ziobro to musi być jakiś unijny agent. Pewnie się dogadał z kim trzeba, gdy pracował w Brukseli 🤣🤣🤣 

 

agenci-bond-007-borewicz-07-ziobro-0-zero.jpg

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

I ty mnie pytasz czy jestem głupi? 

Ten Ziobro to musi być jakiś unijny agent. Pewnie się dogadał z kim trzeba, gdy pracował w Brukseli 🤣🤣🤣 

Czyli groźby zawieszenia składek dla Polski i narracja MEPów na temat Polski nie ma żadnego wpływu na sytuację polityczną w naszym kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Unia Europejska to 8-letnia Zuzia z tęczowymi kredkami i Chiny obserwujące to z boku właśnie się w tym utwierdzają..

Oczywiście że tak, przecież hegemon aspirujący do rozdawania kart na świecie od wczoraj nie zrobił nic.

 

Gdyby stworzyć armię unijną to rozkazy dla wojsk z terenów Polski i Krajów Bałtyckich zostałyby sformułowane gdy Ruscy przekraczaliby Odrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Oczywiście że tak, przecież hegemon aspirujący do rozdawania kart na świecie od wczoraj nie zrobił nic.

Nie zauważyłeś jeszcze, że NATO, UE, Niemcy, Chiny i nawet Białoruś robią w tej chwili dokładnie to co jest dla nich strategicznie najkorzystniejsze? Może to przykre ale brutalnie prawdziwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, quevas napisał:

- Najważniejsze jest to, aby jasno powiedzieć: to, co się dzieje, jest działaniem wymuszonym - tłumaczył absurdalnie Putin na spotkaniu z przedstawicielami rosyjskiego biznesu. - Cóż, po prostu nie pozostawili nam żadnej szansy, żeby było inaczej - mówił.

 

cokolwiek powie prezydent Rosji dostaje natychmiast rangę "absurdu" albo "szokującego"

wypowiada się oględnie i enigmatycznie, ale sugeruje dość jasno, imo : dostali jakieś konkretne informacje od wywiadu, sugerujące być może zagrożenie ze strony Ukrainy dla Rosja na wschodzie kraju albo państw próbujących działać z terenu Ukrainy, czyżby Ameryka albo jej najemnicy szykowali fizyczny zamach na gazrurkę ?

@matek czy jego też możesz wypi*****ić? 

Teraz, jack napisał:

Nie zauważyłeś jeszcze, że NATO, UE, Niemcy, Chiny i nawet Białoruś robią w tej chwili dokładnie to co jest dla nich strategicznie najkorzystniejsze? Może to przykre ale brutalnie prawdziwe. 

Już nawet Tusk przejrzał na oczy a Ty ciągle nie... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Nie zauważyłeś jeszcze, że NATO, UE, Niemcy, Chiny i nawet Białoruś robią w tej chwili dokładnie to co jest dla nich strategicznie najkorzystniejsze? Może to przykre ale brutalnie prawdziwe. 

Jeżeli ruskie wojsko przesuwające się kilometry na zachód jest strategicznie najlepsze dla UE i NATO, to rozszerzenie NATO w 1999 roku było strategicznie najlepsze dla Rosji.

 

 

 

Nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.