Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mcreativo napisał:

To jaka przyszłość nas czeka?

Nie wiem, bardzo jestem ciekawy co będzie.

Ale skoro dowódca armii niemieckiej mówi, że to c*** dupa i kamieni kupa, armia jest niedofinansowana.

Skoro UE od 3.00 czy 4.00 w nocy wciąż nie bierze pod uwagę wywalenia ruskich ze Swiftu.

To nie jest za różowo. No chyba, że zaróżowią się chodniki w Europie w geście protestu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał:

To 2022 nic nie zmianie do 2014 - można tak samo wywołać pełnoskalową wojnę. A tego ja nie chcę. 

Fallouta mam na dysku

Nikt nie chce ale to wszystko idzie w tym kierunku. Doszliśmy do momentu gdzie wygra ten kto pokaże dłuższe kły. Teraz Putin nas rucha i się śmieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz postawmy się nie na miejscu Putina ale zachodnich elit które mają wszystko.

No i te elity wiedza ze kilka dni temu Putin przeprowadził udane manewry rakiet balistycznych z głowicami atomowymi, dziś się dowiedziały też ze jest nieobliczalny i ze ruskie wala do cywilów także.

Jak chętnie ryzykowalibysmy w ich sytuacji swoją pozycją, swoim poziomem życia, ale też życiem swoim i swoich dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Nie wiem, bardzo jestem ciekawy co będzie.

Ale skoro dowódca armii niemieckiej mówi, że to c*** dupa i kamieni kupa, armia jest niedofinansowana.

Skoro UE od 3.00 czy 4.00 w nocy wciąż nie bierze pod uwagę wywalenia ruskich ze Swiftu.

To nie jest za różowo. No chyba, że zaróżowią się chodniki w Europie w geście protestu

Tak czytałem wypowiedź dowódcy niemieckiej armii.

Dobrze, że jest wkurzony, myślę, że wiele decyzyjnych osób w Europie jest wkurzonych teraz. Sytuacja się zmieniła diametralnie. Ja jednak mam nadzieję, że to wkurwienie przerodzi się w racjonalne działania.

Cytat

Rzeczniczka chińskiego MSZ Hua Chunying oświadczyła, że Rosja to niepodległy kraj i może sama podejmować decyzje na podstawie własnych interesów. Sprzeciwiła się nazywaniu rosyjskich działań na Ukrainie "inwazją"

Jebać też Chiny. Zero szacunku dla nich, a niby taki pokojowy kraj.

 

Ps: kto niby ostrzelał ten Turecki statek? Rosjanie czy Ukraińcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, matek napisał:

A czego oczekujesz konkretnie? Że dywizje z całej europy ruszą przez Polskę żeby bić się z ruskimi?

logicznego myslenia

wiedzac o zagrozeniu juz x dni wstecz oczekiwalbym komunikatu ze strony normalnych panstw Europy, kazda agresja wobec Ukrainy nie wywolana ani nie sprowokowana przez Ukraine spotka sie z pomoca panstw Europy w obronie granic Ukrainy

3 dni temu oczekiwalbym wyslania wojsk na granice Ukrainy z Rosja

chyba ze dalej wszyscy maja zamiar sie trzesc ze strachu az sytuacja zrobi sie jeszcze gorsza bo na pewno lepsza nie bedzie im wiecej Putin dostanie tym wiecej bedzie chcial

ale widze tobie sankcje wystarczaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darkonza napisał:

Teraz postawmy się nie na miejscu Putina ale zachodnich elit które mają wszystko.

No i te elity wiedza ze kilka dni temu Putin przeprowadził udane manewry rakiet balistycznych z głowicami atomowymi, dziś się dowiedziały też ze jest nieobliczalny i ze ruskie wala do cywilów także.

Jak chętnie ryzykowalibysmy w ich sytuacji swoją pozycją, swoim poziomem życia, ale też życiem swoim i swoich dzieci

w sytuacji gdzie mozna i jest czas zeby silnie wspolnie zareagowac trzeba to zrobic

ryzykowac swoim poziomiem zycia i pozycja beda dopiero niedlugo, jak Putin zobaczy ze tak na prawde moze robic co chce caly czas grozac tym samym a w kontrze dostajac "sankcje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kubbas napisał:

w sytuacji gdzie mozna i jest czas zeby silnie wspolnie zareagowac trzeba to zrobic

ryzykowac swoim poziomiem zycia i pozycja beda dopiero niedlugo, jak Putin zobaczy ze tak na prawde moze robic co chce caly czas grozac tym samym a w kontrze dostajac "sankcje"

Testy "broni atomowej" (dokładniej to jej nosicieli)  z przed kilku dni wygladały na blef, ale po tym ataku w którym się strzela do cywilów ten blef jest mniej oczywisty. W tej sytuacji czai sie strach ze ryzyko o którym mówie jest rzeczywiste juz teraz

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pablo81 napisał:

Z web.de:

"NATO wykluczyło wsparcie militarne dla Ukrainy po inwazji Rosji na ten kraj. „Nie mamy oddziałów NATO na Ukrainie i nie mamy planów wysłania oddziałów NATO na Ukrainę” – powiedział w Brukseli sekretarz generalny Jens Stoltenberg."

Ależ oni są zjebani... Jak do Polski wjadą też c***a zrobią. Swoją biernością tylko eskalują konflikt.

W Polsce stacjonuje armia amerykańska, mam nadzieję że to coś zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, darkonza napisał:

Teraz postawmy się nie na miejscu Putina ale zachodnich elit które mają wszystko.

No i te elity wiedza ze kilka dni temu Putin przeprowadził udane manewry rakiet balistycznych z głowicami atomowymi, dziś się dowiedziały też ze jest nieobliczalny i ze ruskie wala do cywilów także.

Jak chętnie ryzykowalibysmy w ich sytuacji swoją pozycją, swoim poziomem życia, ale też życiem swoim i swoich dzieci

Nie musimy - przerabialiśmy to przed II WŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubbas napisał:

logicznego myslenia

wiedzac o zagrozeniu juz x dni wstecz oczekiwalbym komunikatu ze strony normalnych panstw Europy, kazda agresja wobec Ukrainy nie wywolana ani nie sprowokowana przez Ukraine spotka sie z pomoca panstw Europy w obronie granic Ukrainy

3 dni temu oczekiwalbym wyslania wojsk na granice Ukrainy z Rosja

chyba ze dalej wszyscy maja zamiar sie trzesc ze strachu az sytuacja zrobi sie jeszcze gorsza bo na pewno lepsza nie bedzie im wiecej Putin dostanie tym wiecej bedzie chcial

ale widze tobie sankcje wystarczaja

Przecież myślenie i działanie jest logiczne. Europa blefuje, Putin sprawdził, Europa się zesrała.

Logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darkonza napisał:

Chiny akurat zachowują się mniej wiecej tak jak my gdy USA napierdzielało w Irak, czy tam Iran albo Afganistan.

Człowieku, żyjesz w Polsce. Putin rozpiedala Ci właśnie porządek międzynarodowy w Europie za przyzwoleniem Chin.  Nie staraj się być na siłę obiektywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

Nie musimy - przerabialiśmy to przed II WŚ

Wtedy sytuacja była inna, Hitler nie mógł jedną decyzją spalić Ci kraju, wtedy latwiej było sie postawic.

p.s. Pomijam fakt ze wtedy sie nie stawiano bo chciano by Adolf zrobił porzadek z zsrr tylko to inna dyskusja

1 minutę temu, mcreativo napisał:

Człowieku, żyjesz w Polsce. Putin rozpiedala Ci właśnie porządek międzynarodowy w Europie za przyzwoleniem Chin.  Nie staraj się być na siłę obiektywny. 

Zawsze sie staram byc obiektywny własnie, można w ogóle inaczej?

p.s. Tankujcie samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dostal maila w pracy.

 

"Dzien dobry wszystkim. W biurze w którym pracuje wlasnie pojawił się nasz klient który jest właścicielem stacji benzynowej. Zatrzymali mu dostawę paliwa bo robia rezerwy dla wojska. To paliwo ktore mogłoby się pojawić moze kosztować nawet ok 7zl za litr o ile się pojawi. Podobno jest problem z dostępnością. Takze jeśli ktoś ma potrzebe to warto się zaopatrzyć od razu bo nie wiadomo jak to się potoczy dalej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.