Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim dzięki panowie za bardzo sprawne ogarnięcie FA. Oddałem Perkinsona, myślę że nie jest wart tych pieniędzy, no ale to przyszłość pokaże. Przy odrobinie szczęścia Gooden powinien być good enough żeby go zastąpić. Zobaczyłem w Ridnourze topowego PG w następnych latach, trochę się o niego pobilem, ale zabrakło pary i dolarów na tak chciwa łajze 😛 generalnie i tak jestem zadowolony z podpisania Thomasa i Smitha, którzy byli jednymi z najlepszych zawodników na rynku, obudowalem to porzadnymi rolsami i liczę na walkę o HCA. Według mnie campy powinny być przed waiversami, bo jak ktoś wyskoczy ponad przeciętna na campach to i tak będzie trzeba go jakoś zlicytowac później 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Imo campy przed waivers, bo jak jakiś ktokolwiek zrobi nieprawdopodobne campy to jak inaczej niż przez listę waivers go wyłonić i tak?

cały czas czekam na approval od Krzema

bo @SlaKB pewnie pije :P 

a dobrze by mieć 2/3 komiszów za, żeby nie było że się rządzę (i tak się rządzę xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

Masz 2 wolne spoty w teamie, więc możesz złożyć max 5 ofert -> oferty 6-10 nieważne

same case - 2 ostatnie oferty nieważne

tu też ostatnia oferta nieważna

tu też ostatnia nieważna :P 

buuuuuuuuuuu po fakcie przeczytałem :P trochę bym pozmieniał ale cóż. Słowem gdzie logika że ta pała Skiles do mnie nie przylazł skoro z Kings taka sama oferta poszła, ja wiem że tam przyszłość świetlana ale i tak czuję się rozżalony :P słowem ok to fa, gdyby nie strata Kitta bym był nawet ukontentowany, gratki dla komiszów straszne z was kmioty ale propsy za ogarnianie tego syfu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolader napisał:

Najpierw waivers, potem campy. Jak to sobie wyobrażacie, ci co najlepsze zanotowali a są bez klubu to od razu po podpisaniu pójdą na handel

i dlatego lepiej żeby przy ich podpisaniu decydowała kolejność w waivers a nie 'kto pierwszy ten lepszy' :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Podbijam prośbę (chcę tej zmiany ofk przed campami).

Dodatkowo przy okazji można mi na stronce dopisać te picki w '33 i '34, które mam, a nie są wpisane (Mavericks '33 1st, Nuggets '34 1st, Kings '34 1st)

1 - to zmienione (nie chce mi się updejtować stronki co zmianę pozycji)

2 - tutaj póki co nie da się tego wklepać, ogólnie może przydałoby się dać jakiś zbiorczy post, albo miejsce gdzie by to się wrzucało bo trochę się robi burdel powoli z tymi pickami (ja np nie ogarniam już tego :P) @SlaKB coś mi się wydaje że kiedyś na coś takiego się pisałeś? :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.