Skocz do zawartości

Alltime Fantasy last 30


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, julekstep napisał:

nie ten temat

co do tematu - Rappar, przemyśl zmianę pickowania na ABBBAABA, żeby było sprawiedliwie :P 

chodzi mi to, że Billups jest underrated, a to był mega grajek :P 

dobra, kumam---- LOL

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, P_M napisał:

Kpina trochę z tą zmianą - inaczej bym wybierał, choć i tak żaden pick prócz Penny'ego nie był tym, ktorego oryginalnie chciałem, więc w sumie whateva, wiedziałem, że najgorszy numerek mi przypadł. 

Serio zmienia Ci kompletnie koncepcję to, że pick ~102 będzie pickiem  ~~110(nie liczyłem dokładnie)?

5 minut temu, january napisał:

Co Ty tu teraz wymyśliłeś, że z ABBBAABBA, czyli z końcówki ABBA się robi nagle AAB?

Propozycje były zmiany na ABBAABBA

Główny problem, że nie przemyślałem przy tworzeniu tego, że jednak poza pickiem 1-2 pierwsze picki mają najgorzej, bo jednak taki 3# Durant nie ma wielkiej przewagi nad Wade, KG czy Nashem, a potem wybiera się 3 razy z rzędu wyżej. Mi to nie robi różnicy, czy będę miał jeden pick wyżej czy niżej o 10 pozycji specjalnej, po prostu jakoś to równoważy się 

Kompromisem moim na który się godzę

ABBBAAAB

Poza mną, ja wybieram wedle

ABBBAABA(mój pick spada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
24 minuty temu, blackmagic napisał:

Szczerze mowiac to ja teoche tez nie kumam twgo ruchu. Pierwszy koles ktorego musialem googlowac. Wtf?

Szczerze nie kojarzyłeś go? Jedno z nielicznych QD, obwodowe DPOTY.

Dla mnie słaby pick, brak trójki, trochę jednak wymagał piłki, gracz co słabo się nadaje do obecnego kosza, spora dziura w ataku, ale by szukać google?

Godzinę temu, january napisał:

Jak my właściwie będziemy grać w to po zakończeniu draftu?

Po wyborach dzielimy się na 2 grupy, tydzień na opisy, po tygodniu głosowanie członków i ludzi, których zaakceptuję(nie będę jakoś mega wybredny, ale nie chcę Marca i Lu, poza tym kilku osób z polityki) w kolejności od 1-9 zespoły, potem liczę średnią, po 4 najlepsze zespołu awansują do drugiej fazy, jak ktoś chce może jeszcze coś napisać, daję 3 dni, potem kolejne głosowanie.

Bez pieprzenia się z w matchupy, gameplany, proszenia o opisy, by ktoś łaskawie nie psuł zabawy reszcie itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał:

obwodowe DPOTY.

tylko, że on to bardziej zasługiwał na GOTY (Gambler of the Year) :P 

ale faktycznie dziwne mocno że ktoś nie kojarzy nazwiska

swoją drogą jest jeden śmieszny/wtf grajek który jeszcze się ostał a w sumie talentem powinien się łapać do tej gierki luźno

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Mi to tam obojętne, ale śmiesznie będzie jak wyjdzie grupa A : 1-9, grupa B : 10-18 xd

Parzyste, nieparzyste czy coś w ten deseń to ładnie eliminuje.

Nom. Nie chce mi się liczyć prawdopodobieństwa takich grup, ale szansa jest mniej więcej w c*** mała.

3 minuty temu, julekstep napisał:

swoją drogą jest jeden śmieszny/wtf grajek który jeszcze się ostał a w sumie talentem powinien się łapać do tej gierki luźno

Jest sporo fajnych grajków, co nie poszło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RappaR napisał:

Szczerze nie kojarzyłeś go? Jedno z nielicznych QD, obwodowe DPOTY.

Dla mnie słaby pick, brak trójki, trochę jednak wymagał piłki, gracz co słabo się nadaje do obecnego kosza, spora dziura w ataku, ale by szukać google?

dość inteligentny typ mimo wszystko a mając obok Curryego Allena i Schlempfa może czasem sobie pokozłować wiecej ;) tutaj jego D się przyda, zresztą to i tak ostatni pick, wiec ile on pogra XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.