Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Smutna minka od @RonnieArtestics mnie rozbawiła :)

LeBron, czekamy na Ciebie :)

2015: (6 Games)

35.8 PPG on 39.8 FG% & 31 3PT% - 13.3 Reb - 8.8 Ast - 1.3 Stl - 0.5 Blk

2016: (7 Games)

29.7 PPG on 49.4 FG% & 37.1 3PT% - 11.3 Reb - 8.9 Ast - 2.6 Stl - 2.3 Blk

2017: (5 Games)

33.6 PPG on 56.4 FG% & 38.7 3PT% - 12 Reb - 10 Ast - 1.4 Stl - 1 Blk

2018: (4 Games)

34 PPG on 52.7 FG% & 33.3 3PT% - 8.5 Reb - 10 Ast - 1.3 Stl - 1 Blk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

bo SpAcInG to tylko trujki 🤨

Nie tylko, ale ci obwodowi bez trójki tutaj będą grać głównie offball. Oglądam na nowo ECF Raptors-Bucks i niesamowite, że jeden Bledsoe powodował, że Bucks grali de facto w czwórkę w ataku, bo bez piłki Raptors mieli na niego kompletnie wywalone. A mówimy o normalnej lidze, a nie fantasy, gdzie pula talentu jest dużo większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójki-srójki. A niektórzy myślą, że przytoczą staty z jakiegoś korzystnego okresu i będą chcieli to przyłożyć 1:1. A bez świetnych ball handlerów, kreatorów i scorerów to nie ma szans na pół wolnej pozycji. Sami spot-up strzelcy to za mało. Wystarczy zobaczyć jak najlepsi w tej branży z Nich znikali totalnie w PO.

Billups-Wade-Iggy.

Powodzenia przy takim defensywnym trio i liczeniu na strzelców dystansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tego Billupsa przy wypominaniu defensywy mogłeś sobie darować :) 

14 minut temu, BMF napisał:

Nie tylko, ale ci obwodowi bez trójki tutaj będą grać głównie offball. Oglądam na nowo ECF Raptors-Bucks i niesamowite, że jeden Bledsoe powodował, że Bucks grali de facto w czwórkę w ataku, bo bez piłki Raptors mieli na niego kompletnie wywalone. A mówimy o normalnej lidze, a nie fantasy, gdzie pula talentu jest dużo większa.

dlatego ważne jest żeby mieć duże shot diversity i jakąś tam uniwesalność pozycyjną, ale same trójki to oczywiście nie wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Billups-Wade-Iggy.

Powodzenia przy takim defensywnym trio i liczeniu na strzelców dystansowych.

ale Billups-Wade-Iggy to nie jest jakieś wow jeśli chodzi o bronienie obwodu na poziomie ATF :) 

bym wręcz powiedział, że to mocno umiarkowany zestaw (jeden kozak i dwóch średniaków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

ale Billups-Wade-Iggy to nie jest jakieś wow jeśli chodzi o bronienie obwodu na poziomie ATF :) 

bym wręcz powiedział, że to mocno umiarkowany zestaw (jeden kozak i dwóch średniaków)

mam trzech obrońców na poziomie all-def team, a ty mówisz, że to nie jest wybitny zestaw, gdy większość ma jakiś totalnych defensorów jak Curry, Nash, Lillard czy Ray Allen?

Nikt nie ma lepszej obrony na obwodzie od mnie, także liczenie na outside przeciwko mnie odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

mam trzech obrońców na poziomie all-def team, a ty mówisz, że to nie jest wybitny zestaw, gdy większość ma jakiś totalnych defensorów jak Curry, Nash, Lillard czy Ray Allen?

Nikt nie ma lepszej obrony na obwodzie od mnie, także liczenie na outside przeciwko mnie odpada.

z tymi all-def to pls

Battier + Manu to już jest lepsza dwójka niż Twoja trójka tbh

+ Sylvinho i ja mamy bazę, żeby mieć lepsze D na pozycjach 1-3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

a co masz do obrony Allena, przepraszam, że go stawiasz w jednej linii z Nashem?

Że był bardzo słaby.

I nie mów, że jest inaczej, bo zawołam @Chytruz pewnie jeszcze pamięta nasze dyskusje o obronie Curry, gdzie zeszło na Ray Allena, którego ocenił w def na 2/10

Teraz, julekstep napisał:

z tymi all-def to pls

Battier + Manu to już jest lepsza dwójka niż Twoja trójka tbh

+ Sylvinho i ja mamy bazę, żeby mieć lepsze D na pozycjach 1-3 

Iggy > Battier

Wade > Manu

I jeszcze on ma Lillarda, a ja Billupsa.

Krótko mówiąc - pierdolisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Że był bardzo słaby.

I nie mów, że jest inaczej, bo zawołam @Chytruz pewnie jeszcze pamięta nasze dyskusje o obronie Curry, gdzie zeszło na Ray Allena, którego ocenił w def na 2/10

Iggy > Battier

Wade > Manu

I jeszcze on ma Lillarda, a ja Billupsa.

Krótko mówiąc - pierdolisz.

mkay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Że był bardzo słaby.

I nie mów, że jest inaczej, bo zawołam @Chytruz pewnie jeszcze pamięta nasze dyskusje o obronie Curry, gdzie zeszło na Ray Allena, którego ocenił w def na 2/10

aha, no to jak Chytry napisał 2/10 to to zamyka dyskusje

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, julekstep napisał:

bym wręcz powiedział, że to mocno umiarkowany zestaw (jeden kozak i dwóch średniaków)

Kozak-bardzo dobry -średni, tzn. ten późniejszy Wade był lepszy w D niż młodszy.

19 minut temu, polishllama69 napisał:

dlatego ważne jest żeby mieć duże shot diversity i jakąś tam uniwesalność pozycyjną, ale same trójki to oczywiście nie wszystko 

Owszem, ale tutaj raczej każdy ma kreatorów i kombinację inside-outside scoring.

Reszta to już kwestia proporcji, bo mamy wiele przykładów z reala, że od trzeciej opcji (Klay w playoffach, Love, Bosh w Cavs/Heat, Allen w Bostonie) w tych ,,dream teamach'' trzecie opcje robiły już głównie za ,,spot up shooterów na sterydach''. 

Dlatego tak zależało mi na Manu, który jest sprawdzonym 16-5-5 superstarem.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

nikt Ci nie zabroni mieć odmiennej opinie o Ray Allenie, ale raczej dla 90% oceniających to jest słaby obrońca i bardzo słaby na poziomie ATFu.

A Ginobli to ładnie overrated jest.

tylko, że Ty chyba nie za bardzo pojmujesz, że ktoś może mieć słabsza obronę, ale atak też odgrywa znaczną rolę, jak chcesz się skoncentrować głównie bronieniu tercetu lowry allen tmac, to ja za bardzo nie wiem jak Wade ma tam jeszcze znaleźć siły na bycie główna postacią w ataku, balans musi się chyba jakiś znaleźć w końcu po coś mamy też rezerwowych

no i nie wiem też jak zamierzasz wesprzeć Webbera, bo Twoja obrona na takiego Howarda nie wygląda póki co dobrze, a w zasadzie cała powyższa trójka to dobrzy kreatorzy, zwlaszcza Allen z lat, których jeszcze nie podałem:)

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

ale raczej dla 90% oceniających to jest słaby obrońca i bardzo słaby na poziomie ATFu.

to jest jeden z większych wad tych ATFów, że w ogóle można coś takiego potem pisać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałem latka Pany

 Tracy McGrady  02/04

 Dwight Howard  08/10

Ray Allen 00/02

Kyle Lowry 17/19

21 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wade z okresu, gdy był elite two-way, więc może spokojnie bronić T-Maca zamiast latać za Allenem

no to teraz go goń :)

przy Allenie i T-Macu PO są sprawą mniej istotną dlatego postawiłem na lata gdy byli w absolutnym fizycznym prime

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.