Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Battier to dla mnie chyba najlepszy obwodowy roles do wyboru - tzn. może Artest był lepszym obrońcą (aczkolwiek Battier ścisły top) i mógł grać na większym usage w ataku, ale rzucał 30% za 3 i musiał oddać sobie kilka beznadziejnych rzutów, a Battier ma w tych sezonach 40% za 3 w regularze i 45% w playoffach na sporym usage. Dlatego wziąłem go może trochę wcześniej, bo wysocy pod Giannisa - pomimo tego, że cholernie o nich ciężko - powinni ostać się do 5. rundy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Battier to dla mnie chyba najlepszy obwodowy roles do wyboru - tzn. może Artest był lepszym obrońcą (aczkolwiek Battier ścisły top) i mógł grać na większym usage w ataku, ale rzucał 30% za 3 i musiał oddać sobie kilka beznadziejnych rzutów, a Battier ma w tych sezonach 40% za 3 w regularze i 45% w playoffach na sporym usage. Dlatego wziąłem go może trochę wcześniej, bo wysocy pod Giannisa - pomimo tego, że cholernie o nich ciężko - powinni ostać się do 5. rundy. 

Nie szalejesz z tą próbką?

Przesunąłbyś rok do przodu, albo do tyłu i poleciałoby to ostro w dół (a to generalnie ten sam grajek :))

pick overall świetny - bo pasuje wszędzie, ale szczerze wierzyłem że może ostać się do mojego kolejnego wyboru (dlatego imho to żaden steal, bo jednak poszedł dość wysoko)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Nie szalejesz z tą próbką?

Nie przedstawiam go jako 45% shootera, ale ma overall 40% za 3 przez dwa regulary (39.9%) + playoffy (45.6%) - łącznie 40,3%, więc też tak go musicie traktować. :P 

1 minutę temu, julekstep napisał:

dlatego imho to żaden steal

Owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi się podoba, że zdecydowana większość nie bierze na pałę tylko przemyślanie dobiera fit graczy między sobą i to w sumie jest fajne i zdecydowanie zwiększa poziom trudności, ciekawe kto popełni najmniej błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, karpik napisał:

Bena sam rozważałem, ale w dzisiejszych czasach gra 4 na 5 w ataku boli bardzo. Dlatego odpuściłem.

Na pierwszy rzut oka fajnie to wyglada, ale Dirk bedzie musial sie tu solidnie napracowac na rzuty. Up tempo Kidd to po przemysleniu nie jest idealny fit, ale jest na tyle uniwersalny ze jeszcze moge go kupic. Big Ben jest niedoceniony w tej grze, sam o nim przez chwile myslalem, ale znacznie by ograniczyl reszte ofensywy, w szczegolnie picki Nash/Davis. 
Marion na SF tez juz w ataku nie daje takiego gravity. Spacing w zasadzie jest sredni i powinno latwo sie taki team bronic, jest od kogo pomagac zarowno pod koszem jak i na obwodzie

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, karpik napisał:

Jakby biodro nie zamulił, to bym go wziął wczoraj

nie dramatyzuj, ja dalej nie wiem czy nie lepiej było brać allaround PFa, który się jeszcze ostał

jak wcześniej miałem farta, to teraz mi zawinęli i Pau i Bosha centralnie spod nosa :)

ale i tak jestem zadowolony póki co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.