Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Pippen to chyba najbardziej problematyczny grajek do oceny w tej zabawie - nazwisko wielkie, raczej nie ma duzo wspolnego z bullsowym Pippenem (regularnie top 5-10 grajek w lidze), ale to ciagle byl spoko grajek i fajnie działał w systemie PTB.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddie Jones to byl moj sleeper, super 2way do tej gry ;)

Od razu zaznaczam, ze Luka bedzie zaczynal z lawki, ale w 4 kwarcie bedzie juz jednak gral razem z Nashem

Luka to dla mnie x factor, moglem pojsc bezpiecznie, ale bez mega opcja nr 1 musze zaryzykowac zeby wygrac

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

o ile ruch Tangiersa dobry i jakoś tam spodziewany to Karpik mnie zaskoczył, ale to switch heavy póki co wyglada ciekawie

Switch all to sie zrobil troche mem do cringe compilation, wiec mam nadzieje, ze nie bedzie w to szedl za mocno. Top 3 karpika mialem w czolowce, ale ten Pippen jak dla mnie slabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 1 ? jest tu kilku graczy, którzy mogli iść wyżej na luzie

5 minut temu, Chytruz napisał:

Switch all to sie zrobil troche mem do cringe compilation, wiec mam nadzieje, ze nie bedzie w to szedl za mocno. Top 3 karpika mialem w czolowce, ale ten Pippen jak dla mnie slabo.

wydaje mi się, że jest dostępny pewien gracz X o bardzo podobnej charakterystyce, który jednak był już graczem lepszym, ale mogę się mylić a samo switch all oczywiście to nadużywany termin, ale może Karpik chce zabrać wszystkich obrońców na Brodacza :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chytruz napisał:

Top 3 karpika mialem w czolowce, ale ten Pippen jak dla mnie slabo.

Stary Pippen to moim zdaniem dziś byłoby wymarzone small ball 4. Obrona, playmaking, post up. W dwóch słowach chodzący mismatch. Poza tym można go używać do gaszenia pożarów w głowie Rasheeda, jak mu się zwarcie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, polishllama69 napisał:

wydaje mi się, że jest dostępny pewien gracz X o bardzo podobnej charakterystyce, który jednak był już graczem lepszym, ale mogę się mylić a samo switch all oczywiście to nadużywany termin

Jest też takie powiedzenie, że playoffs are all about matchups i w tej rozgrywce brak mismatchów w defensywie będzie niesamowitą zaletą.

Wydaje mi się, że myślimy o tym samym graczu, który był do wzięcia. Jakby biodro nie zamulił, to bym go wziął wczoraj. Dopiero wieczorem mnie oświeciło z Pippenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.