Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał:

Oczywiście ze nie fair. 

Ekipy z pickami 1-10 minus KG są dalej w mocno uprzywilejowanej pozycji, taki LeBron ma za 2-3 opcję Klaya-Gasola, z grubsza ten sam poziom co George-Sheed, a to 3 v. 14 wybór.

Julekstep, LBS czy ja gramy głównie dla zabawy, bo zrobienie finałów z Jokiciem/T-Maciem-Dwightem albo Giannisem jako pierwszymi opcjami graniczy w okolicach cudu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF Tez mysle czy nie grac Gasolem na obu pozycjach, głównie na C, i ewentualnie wybrać jeszcze później trochę większego od Gasola klocka defensywnego z ławki na 15-20 min, takiego, który się pomasuje z Shaqiem jak bedzie trzeba. No ale zobaczymy co zostanie, nie wykluczam jeszcze pau na PF.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol z tamtego okresu luźno jako C, przecież tak grał bez Bynuma, dobry rim protector i bardzo dobry indywidualnie obrońca (to co zrobił z Dwightem w finałach), kwestia znalezienia PFa do bronienia tych Dirków/Giannisów z dobrym rzutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, karpik napisał:

Ja byłem bliski wzięcia Gasola i choć uważam go za lepszego gracza overall od Sheeda, to Sheed się lepiej sprawdza jako n-ta opcja, no i jest bardziej uniwersalny w obronie. Gasol musi dostać piłkę na post up, pamiętamy co mu się stało jak przyszedł D'Antoni. Dlatego nie wiem czy on taki dobry do grania Bron ball.

Sheed to jeden z najlepszych clutch playerzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Gasol z tamtego okresu luźno jako C, przecież tak grał bez Bynuma, dobry rim protector i bardzo dobry indywidualnie obrońca (to co zrobił z Dwightem w finałach), kwestia znalezienia PFa do bronienia tych Dirków/Giannisów z dobrym rzutem.

Mam plan taki właśnie, jest szansa w sumie, żeby wypalił, dwóch kandydatów jeszcze widzę na pf u siebie.

 

staram się dobrać graczy twoway aby mieć mało słabych punktów, bo widzę, że niektórzy poszli w jedną stronę mocno, czyli def. No zobaczymy jak się to rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

staram się dobrać graczy twoway aby mieć mało słabych punktów, bo widzę, że niektórzy poszli w jedną stronę mocno, czyli def. No zobaczymy jak się to rozwinie.

w większości staramy się tworzyć takie zespoły, ale zobaczymy jak to się będzie orzwijać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mac napisał:

To ze nie wybieramy ABBAABBAB, tylko ABBBAABBAA

Jest mocno nie air, zwlaszcza jesli wziac pod uwage, ze:

1. co pick mozna znalezc zdanie, ze jakis gracz powinien isc wczesniej, jakis pozniej

2. Pewno sa osoby, co by wziely 14pick Hardena przed 1pickiem Tima (a na pewno przed chociaz 7pickiem KG).

 

Nie wiem skad taki pomysl na kolejnosc, jest ona mocno nie fair. 

O kurna, to teraz znowu od dołu? :( To muszę zweryfikować swoje picki na kolejne rundy bo teraz nie dostanę nikogo z tych których chciałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, julekstep napisał:

równa porządna kariera - czyli w życiu coś super fajnego, ale niekoniecznie w tym formacie (i żeby nie było - to nie jest zły pick - po prostu poszedł mniej więcej wtedy kiedy powinien - przecież on jest tutaj tuż za Malonem a widzę też jeszcze jednego ciekawszego pod tą zabawę PFa*)

Gasol ma w tym okresie mniej więcej:

- 2x tytuły

- 2x finały z impaktem superstara (w '09 - 19-9-2-2 na 65%TS i zajebista obrona na DH)

- powinien/mógł dostać MVP finałów

- dwa All-NBA teams regulary

Pod względem wartości do wyboru to jest wybitny pick - tylko pytaniem jest fit, bo LeBron grał z trzema gwiazdami pod koszem - dwaj skończyli jako spot up shooterzy, a AD nie lubi grać na C, więc overall wynik był w tym sezonie lekko niejednoznaczny pomimo tego, że zajebiście do LBJ skillsetem pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

O kurna, to teraz znowu od dołu? :( To muszę zweryfikować swoje picki na kolejne rundy bo teraz nie dostanę nikogo z tych których chciałem :D

jest sporo dobrych grajkow, patrzac na fit lub patrzac na nazwsko.

niestety juz prawie zero z grajkow laczacych oba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał:

Gasol ma w tym okresie mniej więcej:

- 2x tytuły

- 2x finały z impaktem superstara (w '09 - 19-9-2-2 na 65%TS i zajebista obrona na DH)

- powinien/mógł dostać MVP finałów

- dwa All-NBA teams regulary

no accolades ma....ale graczem był z grubsza tym samym co wcześniej i później :)

to nie Dray, który najpierw był no-nejmen -> potem zagrał jakieś 3 przejebane sezony -> a na koniec zdziadział/zwariował :P (chociaż w PO dalej był mocarny)

albo jeszcze bliższe porównanie - Marc, który większych accolades nie zrobił ale w peaku byl graczem lepszym (choć ofc career-wise nie ma podejścia do Pau)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

później

Później to nie miał już żadnego sezonu na tym poziomie, w playoffach '11 był np. słabiutki, wcześniej może, ale pewnie nie był tak dobry w D.

Tbh, poszło z kilkunastu słabszych graczy niż Pau - u części, wiadomo, kwestia fitu (u części nie :P) , ale overall ludzie chyba nie do końca kojarzyli jak dobry był Pau w D w prime, a Lakers z nim na C mieli #6, #5, #4 i #6 obronę w czterech pierwszych sezonach - a on w finałach miał wręcz zajebisty impakt (3bpg w '10, świetna D w '09).  

Zwłaszcza, że np. Ronnie może zmienić lata i wziąć peak D LeBrona, to ma idealnego gracza do uzupełnienia w obronie Pau (pnr D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Abym skończył z Patti Millsem na koniec gry jak już wszystkich mi podbierzecie. 

MVPatty zawsze wymiata na arenie miedzynarowej.

Szkoda ze w spurs jest przecietnie wykorzystywany i nie jest wstanie w pelni pokazac swojego potencjalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.