Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Koelner napisał:

chyba chciałeś na maxa mniej kolejnego mvp finałów :)

Nie tym się kierowałem i raczej to zbieg okoliczności. Chciałem HoF PG. To przede wszystkim. Billups był tutaj idealny.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kucio napisał:

Solidnych guardów z dobrym scoringiem jest sporo. Gorzej z playmakerami.

Otóż to. Nie jest problemem wybrać jakiegoś power upa na PG z ciągiem na kosz. Problem jest z gościem który ma widzieć innych i sam umie sobie przy okazji wykreować co nie co. Ja wiem o kim Camby mówi, ale to są, no, wybory na 5, 6 pick imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Eld napisał:

Otóż to. Nie jest problemem wybrać jakiegoś power upa na PG z ciągiem na kosz. Problem jest z gościem który ma widzieć innych i sam umie sobie przy okazji wykreować co nie co. Ja wiem o kim Camby mówi, ale to są, no, wybory na 5, 6 pick imo.

Są wciąż do wzięcia lepsi gracze do Twojego teamu o podobnej charakterystyce, i nie musiałeś szukać zbyt daleko... Mając Giannisa, dobrze wiem, jak zawężone jest pole poszukiwań gdy musisz brać pod uwagę tylko bardzo dobrych strzelców (z grubsza, wykreślasz na starcie jakoś 3/4 nazwisk jakie teraz idą) - i w sumie jesteś teraz w podobnej sytuacji, tyle, że przez troszkę słabszego gracza. :) To jest główny zarzut do wyboru Parkera.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, BMF napisał:

Są wciąż do wzięcia lepsi gracze do Twojego teamu o podobnej charakterystyce, i nie musiałeś szukać zbyt daleko... Mając Giannisa, dobrze wiem, jak zawężone jest pole poszukiwań gdy musisz brać pod uwagę tylko bardzo dobrych strzelców (z grubsza, wykreślasz na starcie jakoś 3/4 nazwisk jakie teraz idą) - i w sumie jesteś teraz w podobnej sytuacji, tyle, że przez troszkę słabszego gracza. :) To jest główny zarzut do wyboru Parkera.

Ciekaw jestem kogo masz na myśli, bo albo kogoś przegapiłem, albo to gracz z mojej black list.

Daj znać jak pójdzie, lub na pm o kogo Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kucio napisał:

Solidnych guardów z dobrym scoringiem jest sporo. Gorzej z playmakerami.

a nie w drugą stronę ? bo takich wyjebanych scorerów jest naprawdę niewiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kucio napisał:

A zajebistych playmakerów z jakimkolwiek scoringiem na poziomie masz jeszcze mniej. 😀

to jest najrzadszy okaz, zwłaszcza jak dokłada D, ale można wartości inaczej poszukiwać w wielu elementach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, polishllama69 napisał:

w tym jeden z konkretnym scoring value a tutaj Marion z słabszym rzutem

Prime Merion do Niemca z kaskiem, to serio nie widać bardziej wyśmienitego fitu

Marion zawsze jest/był w cenie, bo to samograj w takiej zabawie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artest to gracz lepszy a też spacingu nie daje, więc tutaj oto mi się rozchodzi :) ale i tak czekam co dalej, bo to był jeden z tych core, który wydawał się być najgroźniejszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Nie wiem czy akurat łączenie Kobe z młodym Artestem, jeszcze nie Mettą, to dobry pomysł. Dwie wielkie osobowiści, które "nadają na innych falach".

Ale ja tu w sumie wpadłem, żeby pogonić kolegę @Regis. To miała być szybka zabawa :)

IMO kto jak kto, ale Kobas to by go szybko naprostował - w sensie, że wiadomo, że Ron Ron był gniewny, ale też grał w drużynie w której nie miał wyraźnego, wokalnego lidera. Z całym szacunkiem do Millera, jest trochę za sympatyczny żeby rządzić szatnią, nie to co Kobe :) Artest by za nim biegał i nosił mu bidon z uwielbieniem a nie skakał do takich skał jak Kobe i Zo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.