Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, BMF napisał:

Billups to (prawie) każdego pick, bo wszędzie pasuje, aczkolwiek trzeba pamiętać budując roster, że jest przeceniany mocno w D i niedoceniany w O.

Billups jest overrated , można go brać jako 4-5 Pick jako przyzwoita zapchaj dziura ale to żaden game changer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

U mnie by pięknie się wpasował do Kobasa i Zo. Mr Big Shot z solidną obroną, dzięki czemu trzech najlepszych graczy byłoby też świetnymi obrońcami :( No ale coś się znajdzie innego ;)

yyy...ale nie masz Kobiego z czasów pierwszego 3peatu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

Billups jest overrated , można go brać jako 4-5 Pick jako przyzwoita zapchaj dziura ale to żaden game changer 

Billups nie traci piłki, rozgrywa w HCO, rzuca za 3, jest efektywny i ma dobre resume w playoffach, więc ma świetne credentials do takiej zabawy jako 3-4 opcja, w ofensywie był pewnie niedoceniany, bo był zajebiście efektywny. Tylko w obronie był przeciętny/słaby, ale miał dobrą opinię, bo grał w Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Billups to (prawie) każdego pick, bo wszędzie pasuje, aczkolwiek trzeba pamiętać budując roster, że jest przeceniany mocno w D i niedoceniany w O.

Ale nie Ty się minąłeś o jedną pozycję z nim :(.

Już wczoraj wieczorem jak szykowałem kolejne wybory podjąłem decyzję, że go biorę. A tu klops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

Billups jest overrated , można go brać jako 4-5 Pick jako przyzwoita zapchaj dziura ale to żaden game changer 

zgadzam się, że za wcześnie poszedł, ale są powody dlaczego na ten ruch się zdecydowałem.

Taktyczna zagrywka :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus i Eld podjebali mi wybory, więc dajcie dobrą chwilkę na zastanowienie,

co do Sylvinho to było dostępnych 2x DPOTY nawet chyba rok po roku zdobyli, w tym jeden z konkretnym scoring value a tutaj Marion z słabszym rzutem 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Dlatego chciałem jeszcze jednego solidnego obrońcę na obwodzie, żeby go odciążać. Ale tego się nie zapomina :P

patrząc na to, że już nigdy potem sobie nie przypomniał to imho jest tu miejsce na polemikę xD

1 minutę temu, BMF napisał:

Parker fajny gracz, ale rozgrywający bez trójki to lekkie samobójstwo w takiej zabawie.

Szczególnie kiedy Eldowy Gasol nie umie jeszcze w rzucanie za trzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Parker fajny gracz, ale rozgrywający bez trójki to lekkie samobójstwo w takiej zabawie.

Trójkę uzupełnię, bo o wiele łatwiej jest znaleźć dobrego shootera niż w miarę rozgrywajka. Potrzebowałem BBIQ i finezji od PG i to mam choć ten Billups to był mój mokry sen...

Core w postaci: Parker - Kawhi - Gasol? Nie jest źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Trójkę uzupełnię, bo o wiele łatwiej jest znaleźć dobrego shootera niż w miarę rozgrywajka. Potrzebowałem BBIQ i finezji od PG i to mam choć ten Billups to był mój mokry sen...

Core w postaci: Parker - Kawhi - Gasol? Nie jest źle. 

chyba chciałeś na maxa mniej kolejnego mvp finałów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Po histerii jaka zapanowała po wyborach Millera i Allena bym polemizował z tym stwierdzeniem :) 

Tak jak pisałem. Ktoś musi jako pierwszy odpaść, a to mój pierwszy raz z ATF więc na pełnym chill i bez oczekiwań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.