Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli PIMP to jakaś pochodna APM, ale bez podanego wzorsa i wyjasnienia, to całkiem możliwe, że z jakiegos powodu wydziela grajka jak Hedo. Swego czasu właśnie orgninalny APM Barzilego tak chyba robił, że z uwagi na ogromne błędy, ucinał 25% grajków. Przynajmniej w jasny sposób podował jak sobie z tym robi więc nadal plus.

 

13 minut temu, BMF napisał:

W RAPM najlepsi byli Christie i Divac.

Bardzo ciekawe, może mi dać linka to wyliczenia TYLKO dla tego roku ?

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

dzięki, jednak Hedo jest i to wysoko, więc jakoś się to trzyma kupy, jednak mogę prosić o link kto i przy jakich założeniach to liczył?

Bo chyba nie klasyczny regresja z Metodą najmniejszych kwadratów  czystego PBP? Był wyznaczony garbage time np?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ostatnia elitarna opcja pod gravity 3pt poszła się je... poszła się paść.

Byłem pewny, że się ostanie.

no ja mam pomysł na gruby gambing z posiadaniem najlepszej jednej strony w historii, ale zobaczymy czy mi się to uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

Agresywny ruch BMF. Kupuje to 

Nie chciałem brać PG tak wcześnie, ale potrzebowałem volume scorera obok Giannisa i Manu, ostatni tak dobry obwodowy w ofensywie, aczkolwiek widzę jeszcze dwie bardzo dobre opcje dla Camby'ego i Lamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał:

Nie chciałem brać PG tak wcześnie, ale potrzebowałem volume scorera obok Giannisa i Manu, ostatni tak dobry obwodowy w ofensywie, aczkolwiek widzę jeszcze dwie bardzo dobre opcje dla Camby'ego i Lamy.

Też je chyba widzę, aczkolwiek to są raczej gracze na V turę. Ewentualnie na IV.

Zabawne, że picki Sylvinho i Elda wydają mi się oczywiste, ale dla siebie obecnie nikogo nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Też je chyba widzę, aczkolwiek to są raczej gracze na V turę. Ewentualnie na IV.

Zabawne, że picki Sylvinho i Elda wydają mi się oczywiste, ale dla siebie obecnie nikogo nie widzę.

naaa,

ja tam widzę dobry pick dla Ciebie (a tym bardziej dla Sylvinho)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.