Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

ciekaw byłem czy Karp weźmie Pau, ale widzę jednak all in w obudowę Hardena, póki co ciekawe wybory

btw gra zatoczyła koło, znowu Kucio, czyli możemy się rozejść XDD widzimy się rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Jak mogłeś mi Paytona wziąć? Jak?

Szczerze to PG chciałem zostawić na piątą rundę (myślę że ostanie się sporo fajnych picków na tę pozycję)....no ale za duże nazwisko, żeby przepuścić (szczególnie, że all-time shooterzy na SG zostali mi zabrani sprzed nosa) + imho ładnie pasuje do Joka (Gary główne value ma jako scorer i obrońca a nie jako kreator)

2 minuty temu, Eld napisał:

A który był przed tym?

to pierwszy, który tak mocno się rzucił w oczy w tym względzie tbh

4 minuty temu, BMF napisał:

Ja muszę pomyśleć, myślałem, że mi się ostanie Miller/Carter/Allen

to uzupełnij pierwszy post -> będzie Ci łatwiej wybierać :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

dla mnie pick kucia to mocny kandydat do najgorszego picku so far :P 

Zaraz się okaże, że najlepszy zespół ligi w 2002 roku i jeden z najbardziej fun to watch ostatniego dwudziestolecia to były samoc***ograjce patrząc jak cenisz Webbera i Divaca.

Przyznam, że jak karpik napisał ten komentarz o unikatowym skillu Jokica, od razu pomyślałem o Vlade. Tylko, że Divac był do tego bardzo dobrym obrońcą.

Można zastanawiać się czy to był najlepsza decyzja mając CP3, gdzie prosi się o elite finishera, ale sam Divac to zacny pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Można zastanawiać się czy to był najlepsza decyzja mając CP3, gdzie prosi się o elite finishera, 

nom dostępny jest jeden taki zajebisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Zaraz się okaże, że najlepszy zespół ligi w 2002 roku i jeden z najbardziej fun to watch ostatniego dwudziestolecia to były samoc***ograjce patrząc jak cenisz Webbera i Divaca.

Przyznam, że jak karpik napisał ten komentarz o unikatowym skillu Jokica, od razu pomyślałem o Vlade. Tylko, że Divac był do tego bardzo dobrym obrońcą.

Można zastanawiać się czy to był najlepsza decyzja mając CP3, gdzie prosi się o elite finishera, ale sam Divac to zacny pick.

No właśnie sęk w tym, że z tamtych Kings jeszcze pewnie do końca 5tej rundy pojdzie reszta s5.

Takie to było wyrównane s5 (temu, który był bardzo dobry i fun2watch...ale nie był żadnym all-time great)

Sam w sobie Divac poszedł za szybko - a do teamu kucia (póki co) nie pasuje w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Fajny pick @tangiers :) Zdjąłeś mi ciężar z piersi, bo cały czas myślałem o Jimmym, ale jak z Bronem - mam w beGM to chcę odpocząć od nich chwilkę :P 

Ja myslalem, ze go wezmiesz ;) Potrzebowalem goscia przy Nashu, ktory jest dobrym obronca (check), potrafi sobie samem wykreowac rzut zeby go troche odciazyc (check), nie jest ball stoperem i nie potrzebuje wielu touches (check). Marzyl mi sie Klay, ale nie jest zle.

Idealny 2way player z duzym imactem poza boxscorem. Core Nash/Butler/Davis bardzo mi sie podoba. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BMF napisał:

Vlade jest baaardzo spoko (z tamtej ekipy Kings statsy lubią go chyba najbardziej)

mówisz o tych advanced? Bo tu chyba najlepiej wypada niejaki Hedo Turkoglu ? :o

 

btw bdb fit pod Giannisa

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.