Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał:

serio ludzie w takich zabawach korzystają z pomagaczy?

lol

Nie czuje sie pewien swojej wiedzy we wszystkim, zapytałem tylko dwóch osób które lata by wybrali, ale sam wybór klaya to moja decyzja, nie kogos.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

No doczytaj do końca. Jak Webber ma podawać, tzn, że Wade gra bez piłki :)

Przecież Webber to będzie secondary playmaker w strefie podkoszowej. Facet dzielił się piłką, mimo że obok grał chyba jeszcze lepszy w tym aspekcie Divac. Nie widzę tu zgrzytu.

Mścisz się za wypomnienie złych lat Paul George :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

To, że Twoja wiedza nie sięga lat 90, to nie znaczy że jest tu tak u wszystkich:)

Biorę lekko do tej gry Robinsona z jego defensywą z '99 i skillsetem pod ATF przed absolutnie każdym tu centrem poza duetem wybranym w top5 :)  

XD bardzo slaby pick i tyle a jak PIS z esz że Robinson 99>prime Howard to cóż, nie zdziwi sie jak od drugiej rundy bedziesz siedzal z popcornem na krzeslku obok mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Co masz do Webbera? o_O

Webber to max 'sympathy pick' tbh

od taki 'all-around może być'

generalnie ci Kings specjalnie nie tracili jak był na L4, no ale dużo osób lubiło tę ekipę (a C-Webb był jednak tam największym nazwiskiem), więc parę niezasłużonych głosów 'z sympatii' zarobi

przy bigach wybranych w 2nd round to taki meh (no może do momentu picknięcia starego D-Roba ;) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Moim zdaniem na Webbera mogłeś poczekać do 3. rundy jak już musiałeś go brać. Dla mnie w najlepszym wypadku średni fit do Dwyane, bardzo dużo zależy od tego kogo dobierzesz jeszcze pod kosz.

Mam pewnego niedocenianego kota na oku. Chociaż nie wiem czy będzie się optymalizował odpowiednio z Webberem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

generalnie ci Kings specjalnie nie tracili jak był na L4, no ale dużo osób lubiło tę ekipę (a C-Webb był jednak tam największym nazwiskiem), więc parę niezasłużonych głosów 'z sympatii' zarobi

Parafrazując klasyka - "Kto za młodu nie kochał Webbera, ten na starość będzie sk****synem."

A tak w ogóle to Webber jest bardzo niedoceniany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Moim zdaniem na Webbera mogłeś poczekać do 3. rundy jak już musiałeś go brać. Dla mnie w najlepszym wypadku średni fit do Dwyane, bardzo dużo zależy od tego kogo dobierzesz jeszcze pod kosz.

w zasadzie to trzeba screen setera dobrego i rim protectora dla takiej ofensywy co w dalszych rundach nie powinno byc problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.