Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, fluber napisał:

Skąd masz takie informacje?

Z konferencji prasowej gdzie na pytanie czy moga podac przykład inny niż ksieża nie byli w stanie podać 

17 minut temu, RappaR napisał:

Nigdy nic takiego nie napisałem. Dlaczego kłamiesz?

To ile wg Ciebie ich jest i rozumiem ,że nie będziesz mieć problem z poparciem tej liczby jakims linkiem .. I które oczywiście miejsce zamjmują spośród innych grup zawodowych.  Bo jesli nie możesz udowdnić swoich oskarżeń to ban był słuszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Z konferencji prasowej gdzie na pytanie czy moga podac przykład inny niż ksieża nie byli w stanie podać 

Dziwne, bo jest to sprzeczne z oficjalnymi oświadczeniami ministerstwa Sprawiedliwości:

To jest oświadczenie rzecznika ministerstwa:

Księży, tak jak każdego innego obowiązują te same przepisy. Nikogo rejestr pedofilów nie chroni. Fakt, że nie znajdują się tam księża (w rejestrze jawnym) oznacza, że księża nie popełniali najbrutalniejszych przestępstw

tutaj wyjaśnienia skąd się wziął ten fake news. 

A tutaj info ze za pisanie takich rzeczy jak napisałeś przed chwilą, ministerstwo będzie pozywać do sądu. 

https://www.arch.ms.gov.pl/pl/informacje/news,11696,bedzie-pozew-wobec-autora-klamliwej-publikacji.html

Masz może jakiś przepis, pismo, cokolwiek na tak poważne oskarżenie jak przedstaeiles poza tym że wydaje Ci się że ktoś nie potrafił na jakiejś konferencji trzy lata temu odpowiedzieć na jakieś pytanie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

To ile wg Ciebie ich jest i rozumiem ,że nie będziesz mieć problem z poparciem tej liczby jakims linkiem .. I które oczywiście miejsce zamjmują spośród innych grup zawodowych.  Bo jesli nie możesz udowdnić swoich oskarżeń to ban był słuszny

Nie wiem, które miejsce zajmują wśród innych grup zawodowych, nigdy takiej tezy nie rzuciłem. 

Wielu, czyli więcej niż 3. A jaka jest jedyna uznawana definicja słowa wielu na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.money.pl/gospodarka/nowa-posada-ministra-czarnka-bedzie-nadzorowal-rozwoj-reaktorow-jadrowych-6675416716323488a.html

"Wysokotemperaturowe reaktory jądrowe zaliczane są do najnowszej, IV generacji. Mają one o wiele wyższą temperaturę na wyjściu z reaktora niż zwykłe reaktory wodne w elektrowniach jądrowych, dlatego do ich chłodzenia wykorzystuje się inne materiały np. hel."

Chyba wiem czym się kierowano zatrudniając Czarnka na to stanowisko 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

Wiesz to troche wynikało z tego ,że tam nie było za dużo opcji na inną pracę. Coś jak przez lata w Kolumbii .... Bo nikt nie zainwestuje w kopalnie w tak niepewnym kraju ... A kopalnie tak moga dać dobry zarobek

Pewnie, że mogą. Ale trzeba próbować a jak się nazywa ktoś kto nawet nie próbuje Ely ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

"Nie możemy zaakceptować jakichkolwiek prób podżegania lub przyzwolenia na nielegalną migrację do Unii Europejskiej" - poinformowała Christian Wigand, rzeczniczka KE

https://wiadomosci.wp.pl/ke-o-sytuacji-na-granicy-z-bialorusia-nie-mozemy-tego-zaakceptowac-6675681164294912a

sytuacji nie śledzę za mocno więc tu zapytam, co się zmieniło, że najnowsi uchodźcy nie są mile widziani w Europie? Bo jeszcze kilka lat wstecz wyglądało to tak:

18812116_303.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

 

Z moich informacji wynika mniej więcej to, że:

1- wysłaliśmy pomoc humanitarną która stoi na granicy - namioty, łóżka, jedzenie, ubrania, agregat prądotwórczy, - Białoruś nie odniosła się ani słowem, potwierdziła jedynie datę wpływu noty dyplomatycznej. Pomoc nie została wpuszczona na teren Białorusi.

2 - uchodźcy faktycznie nie są po stronie polskiej (może wcześniej byli)

3 - Białoruś nie chce pomocy, bo potwierdzi, że uchodźcy są na terenie Białorusi, więc koczują dalej w pasie przygranicznym.

Trwają intensywne przygotowania do montażu płotu na całej lądowej granicy z Łukaszenką.

Wygląda na to, że EU będzie nas wspierać, bo ma w dup..e alkaidę we własnych granicach, co jest dość logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluberserio próbujesz bronić rappara za nazywanie ludzi pedofilami, w tym używającego sugestii że buc może i ja jestem pedofilem?

Są się upaść niżej niż rappar? Widać się da 

Będę zgłaszał każda próbę sugerowania że jestem bądź mogę być pedofilem, będę reagował też na każdą próbę oczerniania straży a to właśnie robił rappar 

Chcesz go fluber bronić proszę bardzo. Nawet zaskoczony nie jestem

 @ely3 i mi dał 48h za nazwanie deltusia śmieciem i jakoś nie płacze z tego powodu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

@fluberserio próbujesz bronić rappara za nazywanie ludzi pedofilami, w tym używającego sugestii że buc może i ja jestem pedofilem?

 @ely3 

Nie próbuje:) 

4 minuty temu, josephnba napisał:

@fluber

Będę zgłaszał każda próbę sugerowania że jestem bądź mogę być pedofilem, będę reagował też na każdą próbę oczerniania straży a to właśnie robił rappar 

Chcesz go fluber bronić proszę bardzo. Nawet zaskoczony nie jestem

 @ely3 

No właśnie ban był za to że wiadomo iż to było personalnie do Ciebie. Bo biorąc pod uwagę że 700k osób jest w OSP to rappar gdyby dobrze poszukał to by się że swojej tezy wybronił. I nieprzypadkowo tak to sformułował i tak się teraz broni choć wszyscy wiemy że to była po prostu personalna zaczepka. 

A atak na elyego wynikal wyłącznie z tego że lubię punktować hipokryzję:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, quevas napisał:

Pokazywali ten płot w dzienniku telewizyjnym : zwoje drutu są rozciągnięte na pasach wolnej przestrzeni, ale już skrzętnie omijają teren zajęty nieco wyższą trawą czy krzakami, koniec końców : są takim samym popisem patologicznej, szkodliwej nieudolności patałachów z PIS jak każda rzecz, za jaką się wezmą, na czele z kłamstwem,

Ja pisałem o 2,5 m płocie. Ty piszesz o zasiekach piękny kawalerze :) 

A zasieki składają się ze zwojów drutu rozciągniętych na pasach wolnej przestrzeni, z pasem ornym.

Tak wiec są raczej popisem patologicznej, szkodliwej niewiedzy i nieznajomości faktów i zamierzeń Szanowny Towarzyszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fluber napisał:

Nie żebym bronił rappara ale jak sie 3,5 roku temu powolywalem na te listę to twierdziles że księża są z niej masowo wpisywani i powinno być ich na tej liście kilkadziesiąt razy więcej a do tego oskarzyles mnie o manipulacje że sie na nią powołuje:) 

Według tej logiki to sam sobie powinieneś zaserwowac bana jeżeli rzeczywiście za sugerowanie większej skali pedofilii w danej grupie zawodowej niż wynika z tej listy miałby być ban:) 

 co do wypisywania to właśnie dlatego pisałem o manipulacji że podawałeś tę listę jako argument bez uprzedniego sprawdzenia że rząd wpisał sobie prawo przesuwania z jawnej na tajną. I teraz sam przyznajesz ,że wartość tej listy jako argumentu jest żadna

Naprawdę nie znudziły Cię jego pseudointeligentne zaczepki w stronę josepha? rozumiem , że możemy udawać zabawę ale to jest żenujące i mało potrzebne w każdej dyskusji . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie ulega wątpliwości, że uchodźcy są tutaj zmuszani do przechodzenia przez granicę polsko-białoruską. Nie ulega wątpliwości, że jest to działanie ze strony Białorusinów w pełni świadome. Trafiliśmy na ogłoszenia biur turystycznych, które prowadzą zorganizowaną akcję ściągania obywateli Iraku na terytorium Białorusi - dodał polski premier.

Cytat

Jak zaznaczył szef polskiego rządu, na granicę wysłany został specjalny transport humanitarny. - Te osoby, które przyleciały z Iraku, to osoby, które legalnie stanęły na terytorium Białorusi. Według prawa międzynarodowego to Białoruś powinna zapewnić im pomoc - podkreślił Mateusz Morawiecki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.