Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Artlan napisał:

Korwin wygrywał wiele ,,wyborów'' w gimnazjach oraz liceach. Konfederacja w ostatnich wyborach dostała ponad 20 procent wśród osób 18-29 lat. Partia Korwin w wyborach z 2015 roku miała 17 procent poparcia w tym samym elektoracie. Gdyby wziąć pod uwagę osoby w wieku 15-22 lat to pewnie obie te partie miałyby najwyższe poparcie.

No ale Ty pisałeś o latach 90 tych a nie 2015:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

To było w wieku 11 lat:) w niedzielę grywalem też w basket z ziomkami:) 

sam w własnej woli ? u mnie na osiedlu raczej chodzili do kościoła goście takie mamisynki i których rodzice wysłali na ministrantów lub jak mieli rodziców ze wsi , dlatego tak pytam jak to możliwe że w wieku 11 dziecko ma przyjemność z chodzenia do kościoła :)

3 minuty temu, Deltuś napisał:

Kochani twoi rodzice są.

bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

sam w własnej woli ? u mnie na osiedlu raczej chodzili do kościoła goście takie mamisynki i których rodzice wysłali na ministrantów lub jak mieli rodziców ze wsi , dlatego tak pytam jak to możliwe że w wieku 11 dziecko ma przyjemność z chodzenia do kościoła :)

To proste, wystarczy naprawdę uwierzyć:) 

Wychowywales się w innych czasach niż @Artlan czy właśnie go srogo pocisnales? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

No ale Ty pisałeś o latach 90 tych a nie 2015:) 

Napisałem tylko, że w latach 90-tych chodziłem regularnie do kościoła jako dziecko. Liceum czy studia to już późniejszy czas gdy istnieli już kuce z gimbazy czy polibudy a Korwin w internetowych sondażach był w ścisłej czołówce. Nie wiem czy już wówczas miał najwyższe poparcie w tej grupie wiekowej, ale ogólnie moda na Korwina jak najbardziej wtedy istniała. Przy czym większość młodych osób to jednak ignoranci polityczny, jak już ktoś wyjeżdżał z polityką to albo memy o Kaczyńskich albo fanatyczne popieranie Krula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Deltuś napisał:

W latach 90-tych modnie było pośmiać się z czereśniaków, ale dziś, w twoim wieku ? Chłopie...

nigdy się nie wyśmiewałem tylko chcę uwierzyć, że ktoś robił to w wieku 11 lat dobrowolnie a nie pod wpływem „atmosfery” rodzinnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

Wychowywales się w innych czasach niż @Artlan czy właśnie go srogo pocisnales? :)

Jeżeli już to pocisnął moich starych. :)

Bo trochę dziwne oczekiwać od 12-latka, że powie do rodziców ,,hej boomerzy, wolałbym żebyście zapisali mnie na (tu wstaw jakiekolwiek pożyteczne zajęcia) zamiast zmuszać mnie do chodzenia do kościoła co jest dla mnie zwykłą stratą czasu''.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Artlan napisał:

Jeżeli już to pocisnął moich starych. :)

Bo trochę dziwne oczekiwać od 12-latka, że powie do rodziców ,,hej boomerzy, wolałbym żebyście zapisali mnie na (tu wstaw jakiekolwiek pożyteczne zajęcia) zamiast zmuszać mnie do chodzenia do kościoła co jest dla mnie zwykłą stratą czasu''.

Maminsynek się raczej odnosi do dziecka a nie starych:) 

Oczywiście, dlatego kiedy ja miałem 12 lat to większość 12-latkow wychodziło do kościoła ale tam nie wchodzili:) 

45 minut temu, Koelner napisał:

moim zamiarem nigdy nie jest pociśnięcie komukolwiek :) 

No nic dziwnego że daleko Ci do kościoła z takim stosunkiem do mówienia prawdy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Koelner napisał:

nigdy się nie wyśmiewałem tylko chcę uwierzyć, że ktoś robił to w wieku 11 lat dobrowolnie a nie pod wpływem „atmosfery” rodzinnej :)

Wiadomo że większość dzieciaków chodzi pod wpływem atmosfery rodzinnej ale w pewnym momencie samo zaczyna się nad tym zastanawiać. Ja przeżyłem takie "nawrócenie" na wyjeździe rekolekcyjnym podczas dosyc długiej adoracji. Od tego czasu chodziłem bo sam chciałem i zostało mi do tej pory:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Deltuś napisał:

Sen Kaczyńskiego spełnia się. Więcej takiego elektoratu i Budka skończy poniżej 10%. Liderem opozycji zostanie Holownia. To już o czymś świadczy. W sumie wolałbym Prokopa. 

Budka jest c***owy jako lider, ale KO głosuje dość rigczowo.

glosowania.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.