Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, polskignom napisał:

PiS generalnie robi wiele rzeczy turbo złe, ale mamy najlepsze min finansów ever

No ja tam akurat uważam Kołodkę za najlepszego..

Co do długów zagranicznych to pamiętaj ,że myśmy wtedy po prostu dużo sprzedawaliśmy obligacji zagranicą i to po niższym koszcie niż wcześniej. Dzięki czemu nawet niektóre obligacje wykupywali wcześniej . Co do porównywania to ja nie porównuje do dzisiejszej sytuacji ale do tego jak sobie radzono. PO to nie moja bajka ale akurat kryzys bankowy przeszli bezboleśnie. Kiedy cała Europa nurkowała na czerwono to Polska szła w góre i to w te 8 lat 2 szybciej niż druga pod tym względem Słowacja i praktycznie 10 razy razy szybciej niż Unia

 

Oczywiście dużo pomogło ,że polski system bankowy był bardzo niechętny pożyczaniu i czasem wymagał absurdalnie wysokich zabezpieczeń przez co na dzień dobry Polska nie musiala pompowac rzeki pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprecyzyjnie się wyraziłem. Nie chodziło mi o ministra, a ministerstwo. :) 

jasne, przeszliśmy w miare bezbolesnie w twardych danych, ale im dalej w las tym bardziej tak sobie :). Ale ja absolutnie nie neguje, ze było złe, ot po prostu niektóre ruchy mocno się odbijają czkawka do dziś. 
 

Inna sprawa, ze mam alergie na zadłużenie zagraniczne, wiec pewnie dlatego tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polskignom napisał:

To są właśnie te chwile, kiedy doceniam, ze nie mam telewizora :) 

Czasami takie samobiczowanie się przydaje, to tak jak raz na jakiś czas warto uchlać się do nieprzytomności żeby zresetować system

Po 1.5h z tvinfo czuję się jak po ostrym chlaniu

To jest ten moment kiedy nad kiblem modlisz się Boże nigdy więcej :)

no i wiem dlaczego taki delta czy vaskez są tak spolaryzowani i indoktrynowani

a to pozwala mi jako miłosiernemu chrześcijaninowi ich nie potępiać, a współczuć 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebastian nie leć typowym Seba, tu takie zachowania nie przechodzą

 

Z innej beczki

Kaczyński mówiący do opozycji "jeśli w Polsce będzie praworządność, wielu z was będzie siedzieć"

Sam sobie strzela w kolano

Bo rządzą 6 lat, niby zaprowadzili porządek

Do tego veto w UE dot praworządności też robi się wymowne 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

@Sebastian nie leć typowym Seba, tu takie zachowania nie przechodzą

 

Z innej beczki

Kaczyński mówiący do opozycji "jeśli w Polsce będzie praworządność, wielu z was będzie siedzieć"

Sam sobie strzela w kolano

Bo rządzą 6 lat, niby zaprowadzili porządek

Do tego veto w UE dot praworządności też robi się wymowne 🤣

Oni cały czas mają mentalność opozycji , nawet ich elektorat na tym forum często przyjmuje te pozycje :) Krzaklewski jak rządził AWS to palił opony 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/starcia-z-policja-podczas-srodowego-strajku-kobiet-bodnar-podejmiemy-wszystkie/7e0t5zq,79cfc278

Cytat

O komentarz do wczorajszych wydarzeń prosimy Adama Bodnara. W rozmowie z Onetem rzecznik praw obywatelskich prosi o cierpliwość. - Nasze Biuro już przygląda się wczorajszej postawie policji wobec demonstrujących. Zapewniam, że podejmiemy wszystkie możliwe interwencje - zapowiada.

Zachowaniu policjantów tydzień wcześniej z okazji jakiegoś tam Marszu Niepodległości nie przygląda się nikt ¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.