Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

No to jest właśnie dramat w Polsce, że nawet jak uda się pozbyć tych obrzydliwców w pisie, to w kolejce jest po, hołownia jako pacynka po, lewica z jakimiś chorymi podatkami i ideologią, która w Polsce nigdy nie będzie poparta oraz antyszczepionkowcy z konfederacji.

I c***, z czego tu rzeźbić i jak tu ma być lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał:

I c***, z czego tu rzeźbić i jak tu ma być lepiej?

Źle nie jest , nasz region nadrabia zaległości do UE przy sprzyjającej koniunkturze dlatego jestem za tym aby rządzili tacy ,którzy nie przeszkadzają. PO w II kadencji była leniwa oraz niekompetentna czyli paradoksalnie sprzyjało to gospodarce, rynkom, biznesowi. PiS od początku zarządza przez kryzys (powoduje ciągłą eskalacje napięć społecznych) , robi mnóstwo zamieszania i jestem nimi po prostu zmęczony. Jeszcze trochę czasu do zakończenia II kadencji a ja ich działania oceniam dużo gorzej niż 8 lat PO , bardzo przypominają te dwa lata 2005-2007 gdzie w 2 lata było więcej polityki w polskich domach niż przez 8 lat rządów PO. Po prostu są to awanturnicy a nie gospodarze. W dodatku jak przyszedł COVID miałem nadzieję ( pisałem tutaj) , że PiS sobie lepiej poradzi niż PO ( z powodu zapędów autorytarnych oraz zarządzaniem dyktatorskim ) ale nawet tutaj ponieśli klęskę. Banda nieudaczników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Koelner napisał:

W dodatku jak przyszedł COVID miałem nadzieję ( pisałem tutaj) , że PiS sobie lepiej poradzi niż PO ( z powodu zapędów autorytarnych oraz zarządzaniem dyktatorskim ) ale nawet tutaj ponieśli klęskę. Banda nieudaczników.

jak CoVid się rozbujał to faktycznie idzie im słabo, natomiast zupełnie nie wierzę w szeroko głoszony pogląd , że PO  i im podobni poradzili by sobie dużo lepiej. No, chyba że zamknięcie w domach przez pół roku (a'la Argentyna) uzalibyście za sukces ( a wiem, że wielu ludzi by uznało ).

Godzinę temu, Reikai napisał:

No to jest właśnie dramat w Polsce, że nawet jak uda się pozbyć tych obrzydliwców w pisie, to w kolejce jest po, hołownia jako pacynka po, lewica z jakimiś chorymi podatkami i ideologią, która w Polsce nigdy nie będzie poparta oraz antyszczepionkowcy z konfederacji.

I c***, z czego tu rzeźbić i jak tu ma być lepiej?

 

też dlatego nie wiem czemu ludzie spędzają tyle czasu na dyskusje o polityce (vide ten wątek). PiS jest kiepski fc*** , ale właśnie, alternatywy są żadne.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rw30 napisał:

jak CoVid się rozbujał to faktycznie idzie im słabo, natomiast zupełnie nie wierzę w szeroko głoszony pogląd , że PO  i im podobni poradzili by sobie dużo lepiej. No, chyba że zamknięcie w domach przez pół roku (a'la Argentyna) uzalibyście za sukces ( a wiem, że wielu ludzi by uznało ).

 

https://businessinsider.com.pl/polska-gospodarka-przechodzi-pandemie-najlepiej-w-ue/qjz

https://www.money.pl/gospodarka/polski-przemysl-rosnie-najszybciej-w-unii-europejskiej-tak-wynika-z-raportu-eurostatu-6574902736853984a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Cardi napisał:

Przecież w każdej normalnej firmie ktoś tak nieogarniający wyleciałby ze skutkiem natychmiastowym. A w Polsce dalej jak w dupie. Jaką mamy średnią wieku w ławach poselskich? Ponad 50? 55?

W normalnej firmie każdy pracownik jest rozliczany za podejmowane decyzje , dlatego taki Sasin powinien karnie odpowiadać przed sądem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najgorsze? Ludzie u władzy operują takimi sformułowaniami jak wojna, to jest w tym najbardziej smutne.Z kim ta wojna? Szczerze to już dosyć mam tego wszystkiego, tego skłócenia, odwróciłem się od konfederacji głównie przez narodowców ale nie tylko i ciężko o choćby w miarę merytoryczną opozycję plus jest taki że pis już za długo tego nie udźwignie.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cardi napisał:

A kto by chciał ich płytę kupić? Kto pamięta taki zespół jak Kult? - pytał lider zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński, który w Debacie Dnia został zapytany o dofinansowanie dla muzyków.

 

Anticipation Popcorn GIF

a gdzie sie podziały te jego zwizualizowane miliony z podboju Chin? xD

 

 

a sam wywiad przypomina mi ten klasyk 'czy lubi Pan czytać książki?'

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.