Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, julekstep napisał:

konstytucja

kobiety

unia

wolne media

wolne sądy

anty-miesięcznice

i jeszcze raz konstytucja

 

to tak z głowy :) 

Jeszcze były protesty przedsiębiorców, rolników, rezydentów, nauczycieli, opiekunów osób niepełnosprawnych i oczywiście górników (ale ci ostatni zawsze protestują ktokolwiek by nie rządził) :)   A w pierwszej kadencji PiS był chociażby protest pielęgniarek. 

Trzeba przyznać jedno - zasadę ,,dziel i rządź" PiS opanował do perfekcji. Aczkolwiek w ostatnim czasie widać ewidentnie pogubienie w tym zakresie. Aborcja to może być ich gwóźdź do trumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jan.kowalski napisał:

Trzeba przyznać jedno - zasadę ,,dziel i rządź" PiS opanował do perfekcji.

To jest przecież dzieło wspólne całego POPiSu.

Po prostu tusk-less Platforma jest 3 tiery niżej od PiSu* i w zasadzie nie ma głosu od 5 lat (z jednym wyskokiem w postaci Trzaskowskiego).

*ofc PiS pogrążony w wewnętrznej walce o schedę po Jarku może niedługo spaść do ich poziomu

1 minutę temu, Koelner napisał:

Jesteś przykładem ? Pierwsze odrzuć fb i  mainstream ;) 

ja mam świadomość tego że zdecydowana większość podejmowanych przeze mnie 'decyzji' nie jest kwestią indywidualną mojej 'woli' :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mógłbym się zgodzić i pewnie centrysci ze mną @julekstep i @polskignom że PiS przegiął i wystawił sam sobie czerwoną kartkę, ale nie mam serio nic innego do wyboru.

Jeden z europosłów KO wrzucił na Twitterze coś w stylu: widziałem murzyna na rowerze w koszulce z polskimi barwami. Czułem jego strach jak bardzo musi się starać wpasować, by go rasiści nie zabili.

 

Nie ma po prostu poza PiS nic - tylko PSL, który jest bez znaczenia. Konferencja to debile, Razem to naziści, KO niewiele lepsi 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Najgorsze, że są sami przegrani, naprawdę nie wiem kto się ma z tego cieszyć.

Oczywista dla mnie jest wściekłość środowisk lewicowych, a także co tu dużo mówić pewnie 99%+ kobiet przed menopauzą. Kompletnie zaskakuje radość konserwatystów, którzy nie umieją widocznie myśleć przyszłościowo i nie widzą jak bardzo to spie*oli walkę z opóźnieniem przejścia światopoglądowego wyborców na stronę miejmy nadzieję (w końcu Polska w tym kontekście to dalej jeden z bastionów) lewicową (a nie skrajnego lewactwa).

Zadowolenie skrajnej grupki oszołomów, którzy w większości nie doczekają wyborów np '27 jako sukces?

Koszmar szczerze mówiąc ta decyzja dla wszystkich poza karierowiczami politycznymi z środowisk ultralewicy, którzy zapewne po cichu świętują, bo dostali prezent gwiazdkowy w październiku.

Lud ma igrzyska, pewnie pojdzie zaraz coś głupszego. Skoro aż takie igrzyska o mała tak naprawdę sprawę (w sensie skali) zafundowali ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, RappaR napisał:

Nie ma po prostu poza PiS nic - tylko PSL, który jest bez znaczenia. Konferencja to debile, Razem to naziści, KO niewiele lepsi 

no zobaczymy jak będzie to wyglądało w roku wyborów (w sensie jak się teraz podzieli POPiS, bo na nową opcję to nie liczę specjalnie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RappaR napisał:

Generalnie mógłbym się zgodzić i pewnie centrysci ze mną @julekstep i @polskignom 

Jacy centryści?

Dopiero co zalajkowaliście wpis Sebastiana siejący dezinformację, że głupi ludzie nie odróżniają TK od polityków PiS. 

Ja naprawdę rozumiem, że mogliście nie znać wypowiedzi Kaczyńskiego i Dudy w przedmiocie aborcji uszkodzonych płodów (obaj byli już wcześniej za zakazem). 

Jakim jednak cudem nie wiedzieliście, że wniosek do TK złożyło ponad 100 posłów PiS? Przecież wszędzie o tym trąbią. Albo celowo manipulowaliście albo żyjecie w jakiejś bańce informacyjnej. 

Do tego wcześniej broniliście jakichś kompletnych głupot typu mandaty za brak maseczki na pustej ulicy na podstawie zaleceń z twittera i to w czasie, gdy rządzący te same zasady ostentacyjnie olewali. 

AntyPiS na tym forum nie utożsamia się za bardzo z jakąś konkretną partią i nie daje politykom opozycji immunitetu na działania niezgodne z prawem, logiką czy zdrowym rozsądkiem. Wy natomiast bronicie niemal każdego idiotyzmu tylko dlatego, że wyszedł spod ręki PiS. Nawet fluber i Terlikowski (mający opinię betonu) mają bardziej otwarte od was umysły i szersze spojrzenie na rzeczywistość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jan.kowalski napisał:

Jakim jednak cudem nie wiedzieliście, że wniosek do TK złożyło ponad 100 posłów PiS? Przecież wszędzie o tym trąbią. Albo celowo manipulowaliście albo żyjecie w jakiejś bańce informacyjnej. 

Tak dla wyjaśnienia tylko, bo tak z boku to Rappar i polskignom od dłuższego czasu niczym się nie różnią dla mnie od jacka czy Artlana z wyjątkiem bronionych barw politycznie.

Zabawne to o tyle, że PiS od 2017 roku i rekonstrukcji rządu to tak na prawdę druga Platforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tak dla wyjaśnienia tylko, bo tak z boku to Rappar i polskignom od dłuższego czasu niczym się nie różnią dla mnie od jacka czy Artlana z wyjątkiem bronionych barw politycznie.

Zabawne to o tyle, że PiS od 2017 roku i rekonstrukcji rządu to tak na prawdę druga Platforma.

To nie jest prawda co zacytowales:

 

Wniosek 
o stwierdzenie niezgodności z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej aktu 
normatywnego 
Działając na mocy art. 188 pkt 1 w związku z art. 191 ust. 1 pkt 1 Konstytucji 
Rzeczypospolitej Polskiej wnoszę niniejszym o orzeczenie przez Trybunał 
Konstytucyjny, że: 
art. 4a ust. 1 pkt 2 oraz art. 4a ust. 2 zdanie pierwsze ustawy z dnia 7 stycznia 
1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach 
dopuszczalności przerywania ciąży (Dz. U. z 1993 r. Nr 17, poz. 78; z 1995 r. Nr 
66, poz. 334; z 1996 r. Nr 139, poz. 646; z 1997 r. Nr 141, poz. 943; Nr 157, poz. 
1040; z 1999 r. Nr 5, poz. 32; z 2001 r. Nr 154, poz. 1792) są niezgodne z art. 30 
Konstytucji RP przez to, że legalizują praktyki eugeniczne w stosunku do 
dziecka jeszcze nie urodzonego, odmawiając mu tym samym poszanowania i 
ochrony godności człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jan.kowalski napisał:

AntyPiS na tym forum nie utożsamia się za bardzo z jakąś konkretną partią

Poza tym forum AntyPis też nie utożsama się za bardzo z konkretną partią.

Dlatego właśnie jest nazywany AntyPiSem.

do reszty się nie ma co odnosić bo tu już zbyt przypomina wulgarny ton poprzedniego konta :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

Poza tym forum AntyPis też nie utożsama się za bardzo z konkretną partią.

Dlatego właśnie jest nazywany AntyPiSem.

do reszty się nie ma co odnosić bo tu już zbyt przypomina wulgarny ton poprzedniego konta :( 

Długo Artlanowi nie zajęło dojście do poziomu emocji po porażce Rafixa. Ech, ci postępowcy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.