Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

to Ty wrzuciles tvn i wyborcza do dyskusji, nie ja:)

tvp jest oplacane przez budzet panstwa, nie przez rzad. gdyby to mialo decydowac to na tej samej zasadzie pisowcami jestesmy tez Ty i ja.

Potwierdzam.

Z dobrych źródeł wiem że akurat podatki josepha idą na TVP i ochronę Jarka.

 

Jeden z większych pisowców tego forum tbh.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał:

Poza tym gdybyś napisał że moja żona to k**** to bym ci (i nie boje się oskarżeń o patologie") połamał kończyny 

btw. to nie jest normalne. dlaczego mialbys sie w ogole czyms takim przejmowac, szedl za to do wiezienia na pare lat i pozbawil rodziny srodkow do zycia i dachu nad glowa z powodu koniecznosci placenia odszkodowania?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jack napisał:

Co w ogóle robi temat udaru Stuhra w wątku politycznym? Ziemkiewicz to  kosmita na poziomie MMK czy Cejrowskiego żyjący z puszczenia bąka od czasu do czasu w towarzystwie. Dziwne, że jeszcze ktoś się na to łapie. 

Trochę jaja, że największe szury prawicy to akurat ludzie w sumie wybitni. Cejrowski to trzeci Polak, który dołączył do Royal Geographical Society, MMK był kiedyś jednym z najlepszych polskich reporterów, a Ziemkiewicz to jeden z najlepszych żyjących pisarzy S-F. 

Nie żebym bronił ich obecnych wypowiedzi, ale żaden nie jest "pierwszym lepszym"

14 minut temu, josephnba napisał:

Już nie raz pisałem że atakowanie dzieci za przeszłość rodziców to sk****syństwo 

 

Nie przeszkodziło Ci to w obrażaniu moich rodziców.

Generalnie ja obrażałem Ciebie z powodu Twojej inteligencji, agresji, prymitywizmu i ataków bandyctwa wobec innych.

Ty zdążyłeś zaatakować moich rodziców, mój zawód, moją uczelnię, moje miasto. Ot, taka drobna różnica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

to Ty wrzuciles tvn i wyborcza do dyskusji, nie ja:)

tvp jest oplacane przez budzet panstwa, nie przez rzad. gdyby to mialo decydowac to na tej samej zasadzie pisowcami jestesmy tez Ty i ja.

czyli widzisz ze to Ciebie bym w ten sposob wkurzyl!

Słuchaj 

Pisząc twoja żona to k**** wkurzył byś mnie, ja, jej rodzinę i znajomych 

Ziemkiewicz przyjebał się do człowieka chorego żeby zrobić przykrość jego synowi bo "ten nie lubi jego pracodawcy"

Sorry ja naprawdę nie rozumiem co my tu omawiamy

Julek pisze że krytykuje za to Ziemkiewicza i ok, a diamentowy matek twierdzi że ma bekę 

Spoko

 

Twój zawód rappar bardzo szanuję ciebie nie

Twojego miasta nawet nie znam i nie wiem skąd jesteś więc trudno żebym miał je atakować

A o uczelni wypowiedziałem się tak dlatego że ty kiedyś zarzuciles mi kiepskie wykształcenie, a jestem po PW

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

 

Ziemkiewicz przyjebał się do człowieka chorego żeby zrobić przykrość jego synowi bo "ten nie lubi jego pracodawcy"

nie. dlatego ze ziemkiewicz nie cierpi stuhra ( publicznie nazwal go "dupkiem") za zarty z katastrofy smolenskiej.

4 minuty temu, josephnba napisał:

 

Sorry ja naprawdę nie rozumiem co my tu omawiamy

Julek pisze że krytykuje za to Ziemkiewicza i ok, a diamentowy matek twierdzi że ma bekę 

Spoko

 

matek zacytowal macieja stuhra, tak samo jak Ty zacytowales tekst o gwalceniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Twojego miasta nawet nie znam i nie wiem skąd jesteś więc trudno żebym miał je atakować

 

Tym bardziej żałosne, że i tak je atakowałeś.

4 minuty temu, josephnba napisał:

A o uczelni wypowiedziałem się tak dlatego że ty kiedyś zarzuciles mi kiepskie wykształcenie, a jestem po PW

 

Wyśmiewałem Twoją tróję z matmy w technikum, gdy sam wyśmiewałeś tego samego dnia osoby mające trójkę z matmy.
Generalnie jedno z Twoich najbardziej bekowych zachowań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

nie. dlatego ze ziemkiewicz nie cierpi stuhra ( publicznie nazwal go "dupkiem") za zarty z katastrofy smolenskiej.

matek zacytowal macieja stuhra, tak samo jak Ty zacytowales tekst o gwalceniu.

Pytam jakie żarty

Dostaje skecz w którym raz użył gry słów 

"Macie tu polew"

Wraz z kilkoma innymi 

 

Rzeczywiście powód jak cholera żeby matek miał bekę 

Teraz, fluber napisał:

wiekszosc inzynierow jest po ogolniaku

Połowa mojego rocznika chodziła do technikum, z tego ok 20 osób z mojej szkoły PW ukończyło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Tym bardziej żałosne, że i tak je atakowałeś.

Wyśmiewałem Twoją tróję z matmy w technikum, gdy sam wyśmiewałeś tego samego dnia osoby mające trójkę z matmy.
Generalnie jedno z Twoich najbardziej bekowych zachowań

Owszem miałem trójkę na maturze ale ogólnie z Marty byłem 4/5 zależy od klasy

Uealilem maturę i tego nie ukrywam 

Za to na egzaminie na studia miałem topowy wynik a w indeksie mocne 4

To że powinęła mi się noga raz nie świadczy o moim legacy

Lebrona za mavs 2010 bronisz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

 

Rzeczywiście powód jak cholera żeby matek miał bekę 

Połowa mojego rocznika chodziła do technikum, z tego ok 20 osób z mojej szkoły PW ukończyło 

matek zacytowal stuhra a nie ma beke.

super. co nie zmienia faktu ze wiekszosc inzynierow jest po ogolniaku. co i tak nie ma znaczenia w dyskusjim poprawiam z "kronikarskiego" obowiazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

 

To że powinęła mi się noga raz nie świadczy o moim legacy

 

mielismy z Ciebie beke nie z powodu tego jakie masz legacy ani co dostales bo tak samo byloby smiesznie jakbys wysmiewal tych co mieli 5 z matmy i sam tez mial 5 na maturze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

 

Podsumowałeś zachowanie, które lubi przejawiać Koelner

Co ja mam z tym wspólnego?

Bromem wtedy koelnera? Raczej nie bo po pierwsze nie znam sprawy po drugie nie znam kontekstu

Też może się Koelner za rok przyjechać do flubera za slowa do mnie twoja żona to k**** 

4 minuty temu, fluber napisał:

matek zacytowal stuhra a nie ma beke.

super. co nie zmienia faktu ze wiekszosc inzynierow jest po ogolniaku. co i tak nie ma znaczenia w dyskusjim poprawiam z "kronikarskiego" obowiazku

Są takie statystyki?

Nie interesowałem się sprawą

3 minuty temu, RappaR napisał:

Obiecuję, że pierwszy stanę do wyśmiewania Lebrona, kiedy tylko on będzie się naśmiewał z gry Kobiego/Roya/Duranta przeciw Mavs w 2011

A nam nie wolno bo?

Ale ok rozumiem tok wypowiedzi nie wnikam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Co ja mam z tym wspólnego?

Bromem wtedy koelnera? Raczej nie bo po pierwsze nie znam sprawy po drugie nie znam kontekstu

Też może się Koelner za rok przyjechać do flubera za slowa do mnie twoja żona to k**** 

Inaczej. Ja na przykład stwierdzam, że gardzę ludźmi, którzy sprzedają narkotyki nieletnim.

Jak wyjdzie za rok, że Fluber to robi, możesz mnie wtedy zacytować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.