Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, jack napisał:

Co w ogóle robi temat udaru Stuhra w wątku politycznym? Ziemkiewicz to  kosmita na poziomie MMK czy Cejrowskiego żyjący z puszczenia bąka od czasu do czasu w towarzystwie. Dziwne, że jeszcze ktoś się na to łapie. 

Bo to pracownik TVP czyli de facto PiSu 

A że TVP robiło już gorsze rzeczy to jest powód żeby o tym wspominać bo to bezpośrednio dotyczy polityki 

@fluber pisałeś o tym jakoby Stuhr kpił z katastrofy smoleńskiej

Do tej pory nie przedstawiłes na to dowodów na mój wpis że sprawy nie znam 

Bo chyba nie chodziło o link Julka który absolutnie nie dotyczy ani Jerzego a katastrofy jedynkę minimalnie kiedy młody mówi że ludzie "mają tu polew"

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, josephnba napisał:

Julek skoro koleś który mówi o aktorach drugiego sortu, i,że ludzie mają "tu polew" jest tym samym co Ziemkiewicz nabijajacy się z choroby ojca tego kolesia jest dla ciebie tym samym to jesteś naprawdę dziwnym przypadkiem bo to ty najbardziej mnie krytykowales za "przyzwolenie na samosądy na pedofilach" którymi wg ciebie był mój wpis że wisi mi czy ktoś pedofila zgwałci czy nie bo są ważniejsze rzeczy 

 

Jakoś nie przypominam sobie jednego posta (jeśli sie myle poproszę mnie poprawić) kiedy ktoś pisał o Kaczyńskim leżącym w szpitalu dobrze mu tak, zasłużył

Gdzie napisałem że są dla mnie 'tym samym'?

Ot wrzuciłem filmik do którego pił matek po tym jak napisałeś 'nie znam sprawy' -> jednocześnie pisząc że Ziemkiewicz to debil i nic nie usprawiedliwia jego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

 

@fluber pisałeś o tym jakoby Stuhr kpił z katastrofy smoleńskiej

Do tej pory nie przedstawiłes na to dowodów na mój wpis że sprawy nie znam 

Bo chyba nie chodziło o link Julka który absolutnie nie dotyczy ani Jerzego a katastrofy jedynkę minimalnie kiedy młody mówi że ludzie "mają tu polew"

a myslisz ze komu chcial sprawic przykrosc ziemkiewicz?:) nieprzytomnemu jerzemu czy jego synowi?:)

strzalki od ziemkiewicza do pisu widzisz, a zwiazku miedzy jerzym stuhrem a maciejem stuhrem nie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Gdzie napisałem że są dla mnie 'tym samym'?

Ot wrzuciłem filmik do którego pił matek po tym jak napisałeś 'nie znam sprawy' -> jednocześnie pisząc że Ziemkiewicz to debil i nic nie usprawiedliwia jego zachowania.

Ale co ma wspólnego twój filmik julek z Jerzym stuhrem?

Pytam o Jerzego @matek @julekstep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Aha czyli pracowniku TVP nie odpowiadają za dwoje słona na antenie od,ed pracodawcą?

Będę o tym pamiętał kiedy ktoś z jakimś tvnem wyskoczy albo wybiórczą

odpowiada. dlatego sprawa zajmuje sie KRRiT:)

pracownik tvn nie odpowiada za swoje slowa przed platforma obywatelska, skad ten pomysl ze by mial?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

a myslisz ze komu chcial sprawic przykrosc ziemkiewicz?:) nieprzytomnemu jerzemu czy jego synowi?:)

strzalki od ziemkiewicza do pisu widzisz, a zwiazku miedzy jerzym stuhrem a maciejem stuhrem nie?:)

Jak mówisz coś o moim ojcu krytykujac go a chcesz dopiec mi to tego nie kumam

Już nie raz pisałem że atakowanie dzieci za przeszłość rodziców to sk****syństwo 

 

Krytykuję pracownika stacji państwowej za słowa wypowiedziane w tejże 

To trochę inna sprawa 

 

1 minutę temu, julekstep napisał:

Strzelam że kiedyś ten filmik poddenerwował Ziemkiewicza i teraz chciał się odgryźć.

Maciejowi.

Analogicznie

Przyjmijmy że

Jak umra twoi rodzice też ci napisze fajnie że umarli. Ciekawe czy mnie wtedy również będziesz rozumiał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Jak mówisz coś o moim ojcu krytykujac go a chcesz dopiec mi to tego nie kumam

Już nie raz pisałem że atakowanie dzieci za przeszłość rodziców to sk****syństwo 

"Twoja zona to k****"

gdybym napisal takie zdanie to po to zeby wkurzyc Ciebie a nie Twoja zone. mimo tego ze to zdanie obraza Twoja zone a nie Ciebie.

podobny mechanizm wystapil w tej sytuacji, tak mysle.

rozumiesz co mam na mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

odpowiada. dlatego sprawa zajmuje sie KRRiT:)

pracownik tvn nie odpowiada za swoje slowa przed platforma obywatelska, skad ten pomysl ze by mial?:)

A co ma TVN do po

Czy po płaci za tę stację?

Bo TVP opłacane jest przez rząd a TVN to prywatna stacja 

Jak rząd zacznie przelewać po 2 mld na TVN wówczas ten argument uznam 

A twoja żona klaszcze u Rydzyka 

Serio jesteście zabawni 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, josephnba napisał:

Życzyć komuś ewentualnie śmierci bo miał udar że zasłużył krytyką władzy mi się kojarzy raczej z komunizmem niż z konserwatywną prawicą 

Please. Rozumiem, że wypominanie komuś po udarze zajadłości w sporze politycznym jest nietaktem, ale nadużyciem jest stwierdzenie, że to co powiedział Ziemkiewicz to robienie sobie kpin, a stwierdzenie, że on w ten sposób życzy śmierci to już kompletny odlot daleko w przestworza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Analogicznie

Przyjmijmy że

Jak umra twoi rodzice też ci napisze fajnie że umarli. Ciekawe czy mnie wtedy również będziesz rozumiał 

Co jeszcze miałem napisać poza 'nic nie usprawiedliwia Ziemkiewicza', 'Ziemkiewicz to debil' żebyś zrozumiał mój przekaz?

 

To że rozumiem czemu ludzie kradną znaczy że to popieram? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

A co ma TVN do po

Czy po płaci za tę stację?

Bo TVP opłacane jest przez rząd a TVN to prywatna stacja 

to Ty wrzuciles tvn i wyborcza do dyskusji, nie ja:)

tvp jest oplacane przez budzet panstwa, nie przez rzad. gdyby to mialo decydowac to na tej samej zasadzie pisowcami jestesmy tez Ty i ja.

2 minuty temu, josephnba napisał:

Poza tym gdybyś napisał że moja żona to k**** to bym ci (i nie boje się oskarżeń o patologie") połamał kończyny 

czyli widzisz ze to Ciebie bym w ten sposob wkurzyl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.