Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kubbas napisał:

 

10% starszych ludzi poszlo na wybory zaglosowac na dude bo ich dowozili autobusami do urn

pozwole sobie odpowiedziec Twoimi slowami:)

2 minuty temu, Kubbas napisał:

 

chlopie w jakim ty swiecie zyjesz? w jakiejs alternatywnej rzeczywistosci?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kubbas napisał:

moja babcia glosowala na pis bo oglada tvp i mowila ze trzaskowski zabierze wszystko

Są też tacy co się naczytali wykopu i uwierzyli że jak skreślą krzyżyk przy Trzaskowskim to zostaną naukowcami :)

Teraz, fluber napisał:

pozwole sobie odpowiedziec Twoimi slowami:)

To Ty nie widziałeś tych autobusów....dziwne

O! Jeden przeleciał koło mojego balkonu właśnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Mój dziadek zagłosował na Dudę by ratować dzieci 🤦‍♂️

widzisz, nic na to nie moglismy poradzic

wlasnie twoj dziadek, babcia mojego kolegi, moja babcia, dziadek Vana ogladajac TVP Info razem z fluberem gdzie na pasku lecialo Trzaskowski zabierze 500 plus i odda Żydom zbudowali Dudzie to zwyciestwo

takie sa fakty niestety

ale spokojnie, fluber z tego co mowi to niedlugo nas tez omamią, w koncu juz nas Duda zaczyna jednoczyc

wystarczy zmienic kanal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Mój dziadek zagłosował na Dudę by ratować dzieci 🤦‍♂️

Pis powinien inwestować w służbę zdrowia, zwłaszcza w opiekę starszych bo wydłuzenie średniej życia zwiększa ich elektorat odziedziczony po LPR. 

Moja babcia na Trzawskoskiego, bo bała się, że Duda będzie wsadzał do więzienia lekarzy.

Ogląda od 20 lat TVN 24/24h 

Jakie wnioski z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

no wlasnie wiozlem bo nie bylo zadnych magicznych autobusow w okolicy:)

A środek transportu oczywiście ma w tym przypadku kolosalne znaczenie

Duda wygrał i jest mi z tym również źle jakby wygrał Rafał ale nie zaklamujcie rzeczywistości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

widzisz, nic na to nie moglismy poradzic

wlasnie twoj dziadek, babcia mojego kolegi, moja babcia, dziadek Vana ogladajac TVP Info razem z fluberem gdzie na pasku lecialo Trzaskowski zabierze 500 plus i odda Żydom zbudowali Dudzie to zwyciestwo

a na kogo glosowali poprzednio?:)

Teraz, josephnba napisał:

A środek transportu oczywiście ma w tym przypadku kolosalne znaczenie

mysle ze znaczenie ma to ze autobus rozwazacy 10% wyborcow i ja wyswiadczajacy przysluge mojej rodzinie to dwie zupelnie rozne rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

Chyba że Tomek sobie wymyślił że każdy co do jednego wyborca Hołowni zagłosuje na Rafaua a jak nie to zdrajcy -> co w sumie w przypadku Tomka brzmi dość prawdopodobnie :) 

Wydaje się, ze brakowało mu jednoznacznej deklaracji ze strony Hołowni o przekazaniu głosów Trzaskowskiemu, co z definicji było błędnym założeniem. 

18 minut temu, julekstep napisał:

No ale wcześniej to miało sens -> ale już przy okazji 2giej tury to przecież przepływ od Hołowni do Rafaua był chyba największy?

No właśnie wcześniej to nie miało też sensu, biorąc pod uwagę sondaże Hołowni i rodzaj jego elektoratu. Przepływ był największy, ale to też nic dziwnego. 
 

Ogólnie od jakiegoś dłuższego czasu ten dziennikarz bardziej szkodzi niż pomaga opozycji. Ale to tez nic nowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napierdalacie się tutaj, podobnie jak napierdala się tłiter, jak gdyby wygrał Stalin, a mógł wygrać k**** nie wiem, Jezus i Gandhi w jednym. Tymczasem jeden i drugi jest tragedią dla tego kraju i ludzie tylko dlatego ruszyli do urn, że liczyli, że na Rafała gorzej być nie może. 

Prawda jest taka, że jeżeli Jarek się nie przeziębi w dniu gdy Platforma się rozpadnie, to nieprędko się cokolwiek zmieni w tym kraju. Różnice między Dudexem i Rafauem czy PiSem i PO są tak marginalne, że oczekiwanie na rewolucję gdyby Dudex przegrał to szczyt naiwności. Ale ludzie wkurwieni nie mieli wyjścia, zagłosowaliby nawet na vasqueza gdyby był z Dudexem w drugiej turze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.