Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, jack napisał(a):

sowiecki? A to zachodni politycy z Trumpem na czele to niby lepsi? 

Ciekawa ta nowa książka Parafionowicza. Większość polskich polityków raczej twardo stąpała po ziemi wiedząc jakim tworem jest Ukraina , choć na końcu procesu decyzyjnego i tak jakiś czort wywracał wszystko do góry nogami.

Tam nikt nie prognozował upadku Rosji co pół roku albo śmierci Putina pod koniec 2022 roku i rozpadu Rosji 😂

18 godzin temu, Koelner napisał(a):

W sensie z wypiętym tyłkiem do Izraela?

Polska z cztery razy mocniejszą gospodarką nie potrafiła przywołać do porządku Ukrainy - skorumpowanego kraju zależnego od pomocy z zewnątrz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecenas mający o sobie wysokie mniemanie ma szansę na kolejną sprawę  przed obliczem wymiaru sprawiedliwości.

I tym razem już nie będzie mógł zasłonić się argumentem niekaralności i nieposzlakowanej opinii.

https://wydarzenia.interia.pl/lodzkie/news-mecenas-paulina-k-zatrzymana-to-zona-adwokata-od-trumny-na-k,nId,23491564

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał(a):

wyskakujesz z porównaniem do Trumpa 

Pisałem o relacjach Polski z Ukrainą. Ty odbijasz jak zawsze i wyskakujesz z tyłkiem i Izraelem. 

https://www.rp.pl/publicystyka/art44557821-apel-ws-ukrainy-politykow-ze-wszystkich-politycznych-obozow-wzywamy-do-opamietania

@ignazz coś dla ciebie. Mógłbyś się śmiało podpisać. Idealnie treść pasuje do tego co wypisujesz. Rozmywanie tematu, UD-ecki dogmacik o wspólnych winach, Polska jak zawsze ta gorsza. Ostatnio Ukraińcy wypuścili mnóstwo trolli z narracją o prześladowanych Ukraińcach przed wojną - słowo w słowo pokrywa się to z forsowaną moskiewską narracją o prześladowanych Ukraińcach i Boalorusinach w II RP. Tak właśnie w Rosji tłumaczy się atak z 17 września. W 2014 i osiem lat później Rosja także weszła żeby bronić mniejszości. Autorzy listu pięknie wyręczają kremlowskich propagandystów. W Moskwie otwierają szampana.

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Koelner napisał(a):

tak, ale twoje myślenie logiczne oraz przyczynowo-skutkowe potwierdza że masz ograniczenia intelektualne

Słysząc to od ciebie, tego który w chórku pisal najrozmaitsze brednie (klasyk to ciągle wklejanie obrazku z kopiejką) , uważam to za wielki komplement. Nawiązując do jednego z klasyków Wyborczej z okresu tworzenia się jedynie słusznej miłości tegokrajowo-ukraińskiej mogę tylko ubolewać nad tym, że "coś cudownego nie zrobiło się z moim mózgiem" 😂

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Słysząc to od ciebie, tego który w chórku pisal najrozmaitsze brednie (klasyk to ciągle wklejanie obrazku z kopiejką) , uważam to za wielki komplement. Nawiązując do jednego z klasyków Wyborczej z okresu tworzenia się jedynie słusznej miłości tegokrajowo-ukraińskiej mogę tylko ubolewać nad tym, że "coś cudownego nie zrobiło się z moim mózgiem" 😂

jaką kopiejkę? zacytuj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego. Jedyny pomysł kolejnych rządzących to nowe opodatkowanie. Najlepiej ukryte aby nie było większych protestów społecznych. 
Cos co bardzo w nowym ładzie krytykowałem - czyli zmian przez PiS jeszcze - Tuski zgodnie z przewidywaniami nie skasowali tylko utrzymali. 
Historia świata się opiera na coraz większej fiskalizacji społeczeństw do poziomu bólu. Potem jest oklep. Reset i od nowa. 
Fatalna a brutalna prawda o politykach darmozjadach. Z samych ustawień fabrycznych to wynika. Nie mam pomysłu jak to zdemontować. Nie da się. 

Podziwiać tylko można głupotę rozwiązań. Bo dla darmozjadów logikę widzę. 

Niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Koelner napisał(a):

jaką kopiejkę? zacytuj 

Serio? Chcesz żebym babral się w ponad setce stron,twoich i kilku osób, komentarzy? W okresie w którym pewien temat przypominał wielki pisk małolat na koncertach bambi, temat w którym pełno gównianych analiz, jeszcze bardziej gównianych proroctw a który na myśl przywodzi plakat na którym ukraiński chłop całuje się z bolszewickim soldatem. 

 

12 godzin temu, ignazz napisał(a):

Prawdziwy Polak nie wie co to kopiejka. A tfu. 

Każdy w miarę ogarnięty polski uczeń pod koniec podstawówki wie co to. Wystarczy kilka lektur przeczytać i trochę uważać na lekcjach polskiego, historii i geografii zamiast dłubać w nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.