Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nom, pozdro dla tych wszystkich, co poszli do wyborów żeby było w końcu normalnie

Poszli do wyborów bo to obywatelski obowiązek ale niekoniecznie głosowali na tych skompromitowanych złodziei  

 

Niestety system polityczny jest tak skonstruowany u nas w kraju że przechodzą co z wyższych miejsc 

Oczywiście lemingi (z obu stron) im pomagają w tych wyborach skreślając nie człowieka a znaczek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał(a):

i to jest niby ta strona, która ma się za lepsza… trudno o lepszy przykład, ze wszyscy od lewa do prawa są tam siebie warci, a polityka to rak.

To idzie podsumować tylko w ten sposób:

 

28 minut temu, josephnba napisał(a):

Oczywiście lemingi (z obu stron) im pomagają w tych wyborach skreślając nie człowieka a znaczek 

To nie są lemingi tylko taką mamy ordynację wyborczą, że niby głosujesz na człowieka a i tak na partię. Partia wygra a twój człowiek nie wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, josephnba napisał(a):

Poszli do wyborów bo to obywatelski obowiązek ale niekoniecznie głosowali na tych skompromitowanych złodziei  

tylko że chyba każdy wie jaki jest system wyborczy, więc to jedynie złudzenie, że głosuje się na nazwisko. ostatecznie i tak legitymizuje się tą czy tamtą organizację, które w istocie nie różnią się między sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał(a):

tylko że chyba każdy wie jaki jest system wyborczy, więc to jedynie złudzenie, że głosuje się na nazwisko. ostatecznie i tak legitymizuje się tą czy tamtą organizację, które w istocie nie różnią się między sobą.

Dlatego najzdrowsze jest głosowanie nie za kimś ale przeciwko komuś. Wtedy przynajmniej twój wybór cię nie zawiedzie 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał(a):

Niestety system polityczny jest tak skonstruowany u nas w kraju że przechodzą co z wyższych miejsc 

Oczywiście lemingi (z obu stron) im pomagają w tych wyborach skreślając nie człowieka a znaczek 

Zazwyczaj tak jest, ale nie zawsze. 

Nie raz i nie dwa się zdarzyło, że wchodziły osoby z niższych miejsc na liście kosztem tych z miejsc wyższych. 

Przykładowo w ostatnich wyborach w jednym okręgu wszedł kandydat z dziesiątym miejscem na liście KO a trójka z tej listy przepadła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

game over

i dobrze, jeszcze powinien prace społeczne dostać jak ten od antykomora

 

podśmiec***ki z władzy to można było sobie bezkarnie robić w pisoskiej dyktaturze!

w Uśmiechniętej Wolnej Polsce to nie przejdzie! 💪💪💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, julekstep napisał(a):

i dobrze, jeszcze powinien prace społeczne dostać jak ten od antykomora

 

podśmiec***ki z władzy to można było sobie bezkarnie robić w pisoskiej dyktaturze!

w Uśmiechniętej Wolnej Polsce to nie przejdzie! 💪💪💪

Ty serio widzisz jakąkolwiek różnicę między tymi dwoma tworami że z taką zaciekłością próbujesz dostać jednym choć drudzy są rowie spi****leni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Ty serio widzisz jakąkolwiek różnicę między tymi dwoma tworami że z taką zaciekłością próbujesz dostać jednym choć drudzy są rowie spi****leni?

W sensie że mam teraz szukać Twoich postów z czasów dyktatury i cytować ci to samo pytanie?  🙃

 

i btw - jak definiujesz zaciekłość? czy jak cytuje czyjś post i dodaję 'xDDD' to jest to post 'zaciekły' czy nie? 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, julekstep napisał(a):

W sensie że mam teraz szukać Twoich postów z czasów dyktatury i cytować ci to samo pytanie?  🙃

 

i btw - jak definiujesz zaciekłość? czy jak cytuje czyjś post i dodaję 'xDDD' to jest to post 'zaciekły' czy nie? 

Jak nie masz co robić to szukaj, twój czas twoja decyzja 

 

Zaciekły w sensie chyba byś się zesrał gdybyś nie napomknął o uśmiechniętej Polsce 

Jesteś pisowskim vaskezem 

Tylko pióro nie tak dobre i posty krótkie jak vertical Jokica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat akcje z podsłuchiwaniem szefa sztabu wyborczego partii opozycyjnej w trakcie kampanii wyborczej oraz zawłaszczenie Funduszu Sprawiedliwości to naprawdę gruba patola i nie wiem co obecna koalicja by musiała zrobić żeby to przebić. 

Przypominam, że Zbigniew Chlebowski po aferze hazardowej już nigdy nie wrócił do polityki. Gdyby był politykiem PiS teraz by pewnie kandydował do Europarlamentu. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Zaciekły w sensie chyba byś się zesrał gdybyś nie napomknął o uśmiechniętej Polsce 

z tego co widzę to od stycznia 3 razy miało to miejsce w tym temacie

miewam sraczki, ale bez przesady

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

Jesteś pisowskim vaskezem 

a Ty powskim darkonzą 😘 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Jak nie masz co robić to szukaj, twój czas twoja decyzja 

 

Zaciekły w sensie chyba byś się zesrał gdybyś nie napomknął o uśmiechniętej Polsce 

Jesteś pisowskim vaskezem 

Tylko pióro nie tak dobre i posty krótkie jak vertical Jokica 

Bawi mnie jak wielki ból dupy dostajesz na widok krytyki Tuska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RappaR napisał(a):

Bawi mnie jak wielki ból dupy dostajesz na widok krytyki Tuska :D

Bawi mnie jak męczysz sie w postach próbując być drugim fluberem 

 

A Tuska ostatnio broniłem jakoś.... nie pamiętam kiedy

1 godzinę temu, Życie_to_mem napisał(a):

Akurat akcje z podsłuchiwaniem szefa sztabu wyborczego partii opozycyjnej w trakcie kampanii wyborczej oraz zawłaszczenie Funduszu Sprawiedliwości to naprawdę gruba patola i nie wiem co obecna koalicja by musiała zrobić żeby to przebić. 

Przypominam, że Zbigniew Chlebowski po aferze hazardowej już nigdy nie wrócił do polityki. Gdyby był politykiem PiS teraz by pewnie kandydował do Europarlamentu. 🙂

No i krytykując kogoś z PiSu odpowiedziałeś się po jednej stronie konfliktu 

Już jesteś zważony i zaszufladkowany za 3 lata rappar ci to wytknie jako koronny argument twojej przynależności politycznej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

Bawi mnie jak męczysz sie w postach próbując być drugim fluberem 

 

A Tuska ostatnio broniłem jakoś.... nie pamiętam kiedy

Starczy, że się go skrytykuje i przybiegasz jak wierny piesek atakować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał(a):

z tego co widzę to od stycznia 3 razy miało to miejsce w tym temacie

miewam sraczki, ale bez przesady

a Ty powskim darkonzą 😘 

Wierzę na słowo że trzy. Sprawdzać nie zamierzam 

Nie zasługuję na to porównanie, nie piszę aż tylko słów 

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Starczy, że się go skrytykuje i przybiegasz jak wierny piesek atakować :)

A gdzie tu była krytyka Tuska? 

Bo ja się chyba do "uśmiechniętej Polski" przyjebalem 

Ależ niech będzie fluberku juniorze.  bronię Tuska, możesz sobie zapętlić ten cytat jak TVP furdojczland 

Efekt zapewne będzie ten sam 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał(a):

No i krytykując kogoś z PiSu odpowiedziałeś się po jednej stronie konfliktu 

Już jesteś zważony i zaszufladkowany za 3 lata rappar ci to wytknie jako koronny argument twojej przynależności politycznej 

Brawo Mój Drogi Watsonie

odkryłeś że Artlan to topowy antypis e-nba (również jeden z niewielu userów z przeszłością jako ministrant -> taka ciekawostka!)

Bravo Clapping The Rock GIF | GIFDB.com

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

Brawo Mój Drogi Watsonie

odkryłeś że Artlan to topowy antypis e-nba (również jeden z niewielu osób z przeszłością jako ministrant -> taka ciekawostka!)

Bravo Clapping The Rock GIF | GIFDB.com

Nie wiedziałem że to altran 

A co ma wspólnego bycie ministrantem z tym tematem to naprawdę nie wiem 

Ja tylko  kilka razy czytałem i śpiewałem BTW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.