Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Koelner napisał(a):

Przemówił 

Tym razem trzeba mu przyznać rację 

Jakie to ma teraz znaczenie, jak chłop niezależnie od opcji politycznej miał dostęp do wrażliwych danych 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, josephnba napisał(a):

Tym razem trzeba mu przyznać rację 

Jakie to ma teraz znaczenie, jak chłop niezależnie od opcji politycznej miał dostęp do wrażliwych danych 

mamy prymitywne społeczeństwo jeśli można zyskać na tym kto jest bardziej antyrosyjski czy antyniemiecki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał(a):

mamy prymitywne społeczeństwo jeśli można zyskać na tym kto jest bardziej antyrosyjski czy antyniemiecki 

Wg brauna PiS i po są pod żydowskio niemiecko rosyjskim butem więc tak naprawdę to nie wiem komu teraz służę 

Nie wiem na ile to prawda ale to co mogl ujawnić to więcej niż raport Macierewicza w którym sprzedał innym wywiadom wszystkich naszych agentów 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to powinno być, że została Człowieczką Roku.

Po drugie GazWyb już wie, że nikt już nic nie osiągnie w 2024 skoro po 130 dniach zamknęli konkurs.

3 minuty temu, jack napisał(a):

.No i Stanowski chyba bardziej zasłużył 🤣

Tak, za polemikę z Gazwybem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, jack napisał(a):

Po 4 miesiącach przyznają tytuł człowieka roku? Trochę dziwne. No i Stanowski chyba bardziej zasłużył 🤣

Kiedyś toczyłem dysputy z działaczem z Białołęki, który chwalił się tytułem człowieka roku Polska the times 

(Tam się wysyła płatne smsy żeby zagłosować na swojego człowieka) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Uśmiechnięta Polska to nowa jakość

A za jakość trzeba płacić:

https://wiadomosci.wp.pl/niecaly-miesiac-pracy-zarzad-pwpw-dostal-solidne-podwyzki-7027045801831392a

Wiadomo, że zarząd Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowej nie powinien zarabiać więcej niż szeregowy lekarz z dyżurami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

Wiadomo, że zarząd Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowej nie powinien zarabiać więcej niż szeregowy lekarz z dyżurami. 

Stawka specjalisty za etat to niecałe 11 tysięcy brutto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

I z moich obserwacji średnia. 

Z tego co pamiętam chwaliłeś się, że zarabiasz dużo więcej. Stąd skoro minimum wynosi x a ty zarabiasz więcej to x nie może być średnią 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał(a):

Z tego co pamiętam chwaliłeś się, że zarabiasz dużo więcej. Stąd skoro minimum wynosi x a ty zarabiasz więcej to x nie może być średnią 😘

Moja ostatnia pensja(przyznaję szczerze już wypłacana parę dobrych lat temu) wynosiła 2150 złotych. 
Nie posiadam zatrudnienia na umowie o pracę. 

Ale z chęcią bym z miejsca zgodził się na etat nawet nie za 50 tysięcy złotych, a za te skromne 30 tysięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Moja ostatnia pensja(przyznaję szczerze już wypłacana parę dobrych lat temu) wynosiła 2150 złotych. 
Nie posiadam zatrudnienia na umowie o pracę. 

Ale z chęcią bym z miejsca zgodził się na etat nawet nie za 50 tysięcy złotych, a za te skromne 30 tysięcy. 

Zarząd też raczej nie ma umowy o pracę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał(a):

Zarząd też raczej nie ma umowy o pracę 

W sumie racja. Ciężko mieć umowę o pracę w 4 zarządach naraz. To bardziej coś w rodzaju kontraktu reklamowego zapłata za bycie wpisanym na liście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.