Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

elegancki ten rebranding Info, nie spodziewałem się

To jest gotowiec na kabareton w lecie w Opolu. Text, mimika, expresja niesamowita.

00:17 ,,... i niestety kobiet (tu oskarżycielskie spojrzenie), które chcom..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Koelner napisał(a):

W ramach równości a zarazem przykładu te wszystkie Środy i inne pizdy lewicy powinny być już zmobilizowane 

Pytanie było źle postawione

Powinni zapytac czy laski powinny być mobilizowane na generałów 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Reikai napisał(a):

Z jednej strony nie jest fair, żeby kible w galeriach były płatne z drugiej strony odpłatność ogranicza wykorzystanie kibla w innych celach. Takie trzy przykłady z Krakowa -Park Michaela Jordana kible płatne w miarę OK ,ale trzeba mieć drobne w kieszeni, w galerii LeBronowice kible za darmo, ale w kabinach żule spożywają alkohol ,a w umywalkach robią czasem pranie , na placu Zlatana Ibrachimowica kibel bezpłatny, ale jest babcia klozetowa i jest porządek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mayor napisał(a):

Z jednej strony nie jest fair, żeby kible w galeriach były płatne z drugiej strony odpłatność ogranicza wykorzystanie kibla w innych celach. Takie trzy przykłady z Krakowa -Park Michaela Jordana kible płatne w miarę OK ,ale trzeba mieć drobne w kieszeni, w galerii LeBronowice kible za darmo, ale w kabinach żule spożywają alkohol ,a w umywalkach robią czasem pranie , na placu Zlatana Ibrachimowica kibel bezpłatny, ale jest babcia klozetowa i jest porządek 

2 słowa: Straż Miejska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.telepolis.pl/fintech/prawo-finanse-statystyki/rzad-kryptowaluty-blokada-majatku 

Cytat

Według projektu ustaw Komisja Nadzoru Finansowego będzie mogła na 96 godzin zablokować rachunki z kryptowalutami i to na podstawie subiektywnej decyzji i bez konieczności stawiania zarzutów. Co więcej, blokada będzie mogła być przedłużona następnie o pół roku. Jakby tego było mało, przepisy nie przewidują żadnej ścieżki odwoławczej.

Nawet nie wiem jak to skomentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DRK napisał(a):

Mogliby ją obsadzić w roli głównej w filmie o tematyce sportowej pt. ,,Wyścig ku wakcynie". 

Pomijając poglądy (bo nie to określa aktora) to Janda jest wybitna

Większość artystów czy celebrytów pieprzy głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekałem, psioczyłem, często ulewało mi się już od tego prostactwa, buractwa ze strony PiS'u ale muszę uczciwie przyznać że od wyborów które jednak były chwilę temu mam już dosyć całej koalicji i o zgrozo chyba najmniej PSL'u bo jakoś najmniej ich widać.

PO - AROGANCJA, tematy zastępcze, czy oni w ogóle coś robią oprócz polityki zagranicznej? (tutaj jedyny plus dla Sikorskiego)

Lewica - naćpane lub chore psychicznie, niespełna rozumu feministki (które szkodzą samym kobietom bardziej niż ktokolwiek inny)

2050 - no nie wiem jak to określić właściwie... pajac Szymek? Brakuje mi słów by opisać niekompetencje i zakłamanie tej organizacji a że na nich głosowałem to boli jeszcze bardziej ale to nic, człowiek uczy się na błędach.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.