Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, RappaR napisał(a):

Od @jack się nigdy niczego nie dowiesz, to jest jeden z tych wojowników internetu mieszkającego w piwnicy u rodziców 

Przynajmniej jak Czarnek swoimi czynami nie zaprzeczam swoim poglądom. 

1 godzinę temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Ale jak się prujesz publicznie to podawaj konkrety, żeby też inni mogli się odnieść. Albo załatwiasz to prywatnie, bez publiki, a nie jakieś frajerskie akcje uskuteczniasz 

Jak ci się nie podoba to nie musisz czytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Reikai napisał(a):

Oczywiscie juz podchwycone przez rosyjskie media :)

Czy podchwyciły również wypowiedź wiceministra w polskim rządzie o tym, żeby stawiać autobusy pod galeriami w Polsce i stąd zabierać ukraińców na front? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Fajny ten protest rolnikow

Nie przepuszczanie karetek, bo mowili ze droga bedzie zablokowana

Transparenty o tym, zeby Putin zrobil cos z ta Ukraina, Europa I naszymi rzadzacymi. Oczywiscie juz podchwycone przez rosyjskie media :)

widzialem jedna akcje w meczu, ale ten mecz byl slaby , czujesz juz jakie to glupiutkie co piszesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Koelner napisał(a):

Zobaczcie ile trollów poznikało z tego tematu po wyborach. 

też zwróciłem uwagę że nie ma paru osób które prawie tylko w tematach pobocznych (dział inne, nie w NBA) siedziały

z drugiej storny trudno mi uwierzyć żeby jakieś poważne (sterowane z zewnątrz) trolle udzielały się w tak mało uczęszczanym miejscu jak nasze forum. Być może to były samozwańcze trolle z trollowego wolontariatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał(a):

też zwróciłem uwagę że nie ma paru osób które prawie tylko w tematach pobocznych (dział inne, nie w NBA) siedziały

z drugiej storny trudno mi uwierzyć żeby jakieś poważne (sterowane z zewnątrz) trolle udzielały się w tak mało uczęszczanym miejscu jak nasze forum. Być może to były samozwańcze trolle z trollowego wolontariatu.

A kto?

Ja wiem śmichy chichy, ale przy stawce 60 groszy za wpisy, raczej Fluber nie dostał 20 tysięcy za pisanie na piątorzędnym forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastiana nie widzę ostatnio  @Sebastian gdzie jesteś

i tego co przezywaliście 'smerf ważniak' ale wyleciała mi xywa, o już mam: @starYfaN

 

oboje dość enigmatyczni, prawie 0 gadki o NBA, bardzo aktywni w politycznych. ze starego fana czasem coś ludzkiego wyszło przyznaję, bez względu na poglądy, ale ten  Sebastian to jakiś dziwny gość który miał się za bogacza (właściciel koni czy coś takiego) a jednocześnie napyerdalał posty na jakimś niszowym forumku. Średnio mi to pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rw30 napisał(a):

Sebastiana nie widzę ostatnio  @Sebastian gdzie jesteś

i tego co przezywaliście 'smerf ważniak' ale wyleciała mi xywa, o już mam: @starYfaN

 

oboje dość enigmatyczni, prawie 0 gadki o NBA, bardzo aktywni w politycznych. ze starego fana czasem coś ludzkiego wyszło przyznaję, bez względu na poglądy, ale ten  Sebastian to jakiś dziwny gość który miał się za bogacza (właściciel koni czy coś takiego) a jednocześnie napyerdalał posty na jakimś niszowym forumku. Średnio mi to pasuje

Nie wiem co rozumiemy przez bogacza, ale ktoś tam pisał że chociażby Ignazz I ely3 mają ponad milion złotych rocznie. 

Ogólnie tutaj chyba mało userów(nikt?) zarabia poniżej średniej, więc znowu właśnie tutaj bym się spodziewał więcej ludzi majetnych niż na jakimś mainstramowym Facebooku etc 

 

Sebastian zniknął na długo przez wyborami, więc no raczej dziwny timing na trolling politycznych, tym bardziej że konfederacja zawsze ma darmowych spamerów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StaryFan miał profil fana NBA-kompletnego boomera-bezbeka, fit na e-nba porównywalny do Westbrooka w Lakers.

Quit flubera w stylu LeBrona 2010 też jednak zrozumiały, stanowczo zbyt duży effort jak na takie pato-miejsce, może ktoś znajdzie po stylu pisania go na Twitterze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał(a):

Nie wiem co rozumiemy przez bogacza, ale ktoś tam pisał że chociażby Ignazz I ely3 mają ponad milion złotych rocznie. 

ja aż tak w to nie wchodzę kto ile ma etc.

ani też aż tak dokładnie nie śledziłem kto kiedy przestał pisać. Po prostu rzuciło mi się ostatnio, że tych ludzi już nie ma, a długo byli ( i w sumie nie do końca wiedziałem z jakiego powodu, bo tak jak pisałem, nijak w NBA się nie udzielali), a już czy bylli trollami czy nie to ciężko stwierdzić (ani dokładnie ich poglądów nie kojarzę, choć Seba kojarzy mi się jako pro-Rus), ale mocno się udzielali politycznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam miliona rocznie. Przepijam to. 

Dobre trunki. Dobre miejsca. Kosztują. 

A Ely lubi takie trunki że ja to jestem leszcz. 

A zjeby to dostałem za minimum przyzwoitości czyli za zarobki rzędu 8000 PLN chyba o ile pamiętam. Chyba 7200 miesięcznie. 

Dałem taki limit i się gawiedź oburzyła. 

Dla 35 letnich chłopów. 

Czyli z doświadczeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał(a):

Nie mam miliona rocznie. Przepijam to. 

Dobre trunki. Dobre miejsca. Kosztują. 

Mówię o przychodzie, nie dochodzie po odliczeniu kosztów reprezentacyjnych. 

 

12 minut temu, ignazz napisał(a):

A zjeby to dostałem za minimum przyzwoitości czyli za zarobki rzędu 8000 PLN chyba o ile pamiętam. Chyba 7200 miesięcznie. 

Co innego mówić, że się ma 180 cm wzrostu, co innego mówić, że poniżej 170cm to nie mężczyzna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.