Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Najlepszy w tym jest Rappar który ciągle to przypomina

 

18 godzin temu, ignazz napisał(a):

Nie mam miliona rocznie. Przepijam to. 

Dobre trunki. Dobre miejsca. Kosztują. 

A Ely lubi takie trunki że ja to jestem leszcz. 

A zjeby to dostałem za minimum przyzwoitości czyli za zarobki rzędu 8000 PLN chyba o ile pamiętam. Chyba 7200 miesięcznie. 

Dałem taki limit i się gawiedź oburzyła. 

Dla 35 letnich chłopów. 

Czyli z doświadczeniem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby przypomnieć:

W dniu 4.08.2020 o 15:54, ignazz napisał(a):

Żyjemy w podłych czasach bardzo materialnych. To są czasy w których PIT sporo mówi o człowieku. Ubolewam nad tym ze ta sfera duchowa jest minimalizowana ale trudno co robić. Mogę bawić się długo w te przepychanki ale niestosowne jest robić to publicznie. Możemy sobie pokazać wzajemnie jak dbamy o swoich bliskich i stan państwa. Nie ma lepszego rozstrzygnięcia niż PIT Panowie ;)  on pokazuje kto jak kocha Polskę. 

 

W dniu 4.08.2020 o 16:34, ignazz napisał(a):

dla osób po 30 rokiem życia minimum przyzwoitości to 96.000 netto. 

 

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Więc jeżeli to 11.000 na rękę dziś dotyczyło przeliczenia inflacyjnego to chyba nie taki wynik powinien wyjść. A że mieliśmy po drodze pandemię i wojnę U/R to na pewno w dobie obecnych redukcji nie spodziewam się przyrostu grubo ponad 50%. 

37% by być dokładniejszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ministerstwo Rolnictwa zachęca do nagradzania uczniów biorących udział w protestach rolniczych. (Sprawdzić czy nie pierwszy kwietnia)

🤣 Znów indoktrynują młodzież politycznie jak za PiSu. Ale ci obecni przeciw sobie🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczył jeden transparent i trzeba usuwać protesty z granicy, zarazem odblokowując wjazd „najgorszego syfu z ukrainy” jak sam premier to nazywał kilka miesięcy temu 

 

czasy się zmieniają ale metody pozostają te same :) kiedyś była spalona budka strażnicza, dziś jest to jeden transparent na proteście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, airmax napisał(a):

Czyli wystarczył jeden transparent i trzeba usuwać protesty z granicy, zarazem odblokowując wjazd „najgorszego syfu z ukrainy” jak sam premier to nazywał kilka miesięcy temu 

 

czasy się zmieniają ale metody pozostają te same :) kiedyś była spalona budka strażnicza, dziś jest to jeden transparent na proteście 

No niby fajnie ale gdzie tu jest choćby jedno słowo o tym że trzeba usuwać protesty z granicy? 

Znalazł się jeden debil i został równo ze wszystkich stron zjecjany a ty wpadasz z szabelką i wieszczysz usuwanie rolników z ulic przez rządzących 

Gdzie? k**** gdzie!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba

ten „jeden debil” stał się właśnie wygodnym pretekstem dla rządu, aby przejścia graniczne z Ukrainą wpisać na listę infrastruktury krytycznej bo przecież protesty to okazja do „putinowskiej propagandy” - po jednym transparencie :) 

premier mówi, że wprowadzenie przejść i okolicznych dróg dojazdowych na listę tej infrastruktury krytycznej będzie oznaczało „„innego typu reżim organizacyjny" na tych przejściach i drogach dojazdowych. Będziemy wyciągać z tego też praktyczne konsekwencje tak, aby ten ruch odbywał się bez żadnych opóźnień i zahamowań”  

więc jestem ciekaw, jak zamierza wyegzekwować ten „inny typ reżimu”. Jakieś pomysły? 

cytat ze strony RMF24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, airmax napisał(a):

@josephnba

ten „jeden debil” stał się właśnie wygodnym pretekstem dla rządu, aby przejścia graniczne z Ukrainą wpisać na listę infrastruktury krytycznej bo przecież protesty to okazja do „putinowskiej propagandy” - po jednym transparencie :) 

premier mówi, że wprowadzenie przejść i okolicznych dróg dojazdowych na listę tej infrastruktury krytycznej będzie oznaczało „„innego typu reżim organizacyjny" na tych przejściach i drogach dojazdowych. Będziemy wyciągać z tego też praktyczne konsekwencje tak, aby ten ruch odbywał się bez żadnych opóźnień i zahamowań”  

więc jestem ciekaw, jak zamierza wyegzekwować ten „inny typ reżimu”. Jakieś pomysły? 

cytat ze strony RMF24

Ponawiam pytanie 

Gdzie znalazłeś info i usuwaniu rolników z dróg? 

 

Proste pytanie będące konsekwencją twojego posta 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Koelner napisał(a):

 

 

23 minuty temu, Koelner napisał(a):

Sienkiewicz też wysłał miga?

- Powiedz mi, po co jest ten mig?

- Właśnie, po co?

- Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten mig? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Mig na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym migiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest mig społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi?

- Protokół zniszczenia.

- Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Ponawiam pytanie 

Gdzie znalazłeś info i usuwaniu rolników z dróg? 

 

Proste pytanie będące konsekwencją twojego posta 

 

 

Jak już chcesz się o coś przyjebac, to chociaż czepiaj się o to co napisałem :)

Pisałem w pierwszym poście o usuwaniu protestów z granicy, nie "z dróg" jak to próbujesz wmówić.

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, airmax napisał(a):

Jak już chcesz się o coś przyjebac, to chociaż czepiaj się o to co napisałem :)

Pisałem w pierwszym poście o usuwaniu protestów z granicy, nie "z dróg" jak to próbujesz wmówić.

Dobra, przepraszam zwykła pomyłka 

Poproszę o odpowiedź skąd ci się wzięło usuwanie rolników Z GRANICY 

 

W sumie to już nawet nie musisz bo liczba fikołków jakie wykonujesz jest sama w sobie odpowiedzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał(a):

Dobra, przepraszam zwykła pomyłka 

Poproszę o odpowiedź skąd ci się wzięło usuwanie rolników Z GRANICY 

 

W sumie to już nawet nie musisz bo liczba fikołków jakie wykonujesz jest sama w sobie odpowiedzą 

Tusk szczelal do gornikow,  teraz bedzie usuwal rolnikow z granicy.

Mieli racje, diobel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał(a):

Poproszę o odpowiedź skąd ci się wzięło usuwanie rolników Z GRANICY 

Cytat

premier mówi, że wprowadzenie przejść i okolicznych dróg dojazdowych na listę tej infrastruktury krytycznej będzie oznaczało „„innego typu reżim organizacyjny" na tych przejściach i drogach dojazdowych. Będziemy wyciągać z tego też praktyczne konsekwencje tak, aby ten ruch odbywał się bez żadnych opóźnień i zahamowań” 

Jak chcesz zapewnić ruch bez opóźnień na zablokowanej granicy, bez usunięcia czynnika blokującego ten ruch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, airmax napisał(a):

Jak chcesz zapewnić ruch bez opóźnień na zablokowanej granicy, bez usunięcia czynnika blokującego ten ruch?

Proste pytanie 

Gdzie k**** jest informacja o usuwaniu rolników z granicy!?

wciąż nie odpowiedziałeś i jestem przekonany że nie odpowiesz. Jebnąłeś babola i nie potrafisz się przyznać 

 

Ściąganie pojedynczych osób to co innego niż twoje wyssane z palca teorie, niczym niepoparte teorie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

Proste pytanie 

Gdzie k**** jest informacja o usuwaniu rolników z granicy!?

wciąż nie odpowiedziałeś i jestem przekonany że nie odpowiesz. Jebnąłeś babola i nie potrafisz się przyznać 

 

Ściąganie pojedynczych osób to co innego niż twoje wyssane z palca teorie, niczym niepoparte teorie

Masz wypowiedź premiera polskiego rządu, iż przejścia graniczne oraz okoliczne drogi zostaną zakwalifikowane jako infrastruktura krytyczna. Było to dzień po tym jak Zelenski na telegramie zapowiedział "szybkie podjęcie działań" w związku z protestami polskich rolników na granicy oraz pojawieniu się "sławnego" transparentu zapraszającym wiadomo kogo do zrobienia wiadomo czego z wiadomo kim.

Jak zapewne wiesz infrastruktura krytyczna podlega nieco innym "regułom".

Masz obecnie blokowane przejścia graniczne i masz wypowiedź polskiego premiera: "Będziemy wyciągać z tego też praktyczne konsekwencje tak, aby ten ruch odbywał się bez żadnych opóźnień i zahamowań". Jak chcesz udrożnić przejścia graniczne bez usunięcia stamtąd protestujących?

Jeśli uważasz, że niemożliwym jest usuwanie protestujących, bez wcześniejszych oświadczenia jakiegoś polityka "będziemy w sobotę o 14:30 napier dalać protestujących" to w sumie spoko 👍

No i dalej nie odpowiedziałeś na proste pytanie, jak chcesz odblokować zablokowane przejścia graniczne (a to zapowiedział premier) bez usunięcia protestujących. Bo to jest całe clou. Jak rząd chce przywrócić ruch na granicy "bez żadnych opóźnień i zahamowań"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.