Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Masakryczny skandal. chcialbym zeby Braun poniósł maksymalna kare również przed sądem.  Można nie wierzyć ale to sa przekroczenie wszelkich granic i dzialanie na szkoda naszego Panstwa. Odbije sie to pewnie duzym echem na calym świecie.  Jedyny dobry aspekt ze nie na juz wątpliwości ze głos na konferencję sa glosami na takie kreatury 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, DRK napisał(a):

Można powiedzieć że w samoobronie użył nieadekwatnych środków ;)

Myślę, że nazwanie niszczenia symboli/rytuałów religijnych "nieadekwatnymi środkami" to pewien eufemizm. Ale oczywiście ograniczanie symboli religijnych w przestrzeni publicznej to szczytna inicjatywa, dobrze ją mądrze forsować. No i przede wszystkim powinien nauczyć się korzystać z gaśnicy, skoro już nie potrafi zgasić świeczki w normalny sposób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał(a):

Masakryczny skandal. chcialbym zeby Braun poniósł maksymalna kare również przed sądem.  Można nie wierzyć ale to sa przekroczenie wszelkich granic i dzialanie na szkoda naszego Panstwa. Odbije sie to pewnie duzym echem na calym świecie.  Jedyny dobry aspekt ze nie na juz wątpliwości ze głos na konferencję sa glosami na takie kreatury 

24Kurier.pl - Wandalizm w kościele NMP KŚ w Stargardzie. Nieprzyzwoity  bohomaz w kościeleMogę prosić o Twój komentarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Pierwsze co ci przychodzi go głowy?

Symbole religijne sa mi totalnie obojetne

Ale nie dziwi mnie, ze akurat Tobie to zachowanie Brauna imponuje :)

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

24Kurier.pl - Wandalizm w kościele NMP KŚ w Stargardzie. Nieprzyzwoity  bohomaz w kościeleMogę prosić o Twój komentarz?

Rozumiem, ze to zdjecie z sejmu? Jesli nie, to co Ty w ogole porownujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosic możesz.  Ale jak nie widzisz roznicy (nie mowie o roznych religiach) to nie wiem co Ci mam powiedzieć.  

Zakładając że to kutas zdecydowanie jestem przeciwny jego namalowaniu. Reszta zalezy od kontekstu ktory tutaj jest kompromitujacy dla konfy. 

P.S podpalenie szopki w kościele podczas swiat przez polityka miałoby taką sama ocene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał(a):

Symbole religijne sa mi totalnie obojetne

Ale nie dziwi mnie, ze akurat Tobie to zachowanie Brauna imponuje :)

Rozumiem, ze to zdjecie z sejmu? Jesli nie, to co Ty w ogole porownujesz?

Dziś najbardziej oburzeni będą najwierniejsi fani świeckiego państwa. Trochę czuje niesmak jak oglądam polityków PiS, PO, Lewicy, PSL i Hołowni jak na baczność w myckach na prikaz uczestniczą we wszystkich żydowskich rytuałach. Wygląda mi to na nękanie i zastraszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DLT_Braddock napisał(a):

Dziś najbardziej oburzeni będą najwierniejsi fani świeckiego państwa. Trochę czuje niesmak jak oglądam polityków PiS, PO, Lewicy, PSL i Hołowni jak na baczność w myckach na prikaz uczestniczą we wszystkich żydowskich rytuałach. Wygląda mi to na nękanie i zastraszanie.

No jak nie widzisz roznicy w "swieckie panstwo", a "rozpi****le jako posel symbol religijny, w wydarzeniu ktore jest od 17 lat w sejmie" to nie wiem co mam Ci powiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.