Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ale ja nie umarłem. Przeżyłem. Nomen omen dzięki temu, że mój ojciec się zainteresował mną.

Nie wiem o śmierci jakiego dziecka mówisz, bo ja nic o śmierci żadnego dziecka nie pisałem(chyba że chodzi o linki dla Josepha, ale na pewno się z tych zbrodni nie śmieję)

 

Przestań już, k****. Serio, jest to w c*** niesmaczne. Weź usiądź na chwilę, wyłącz konsolę i popatrz, co ty piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Przestań już, k****. Serio, jest to w c*** niesmaczne. Weź usiądź na chwilę, wyłącz konsolę i popatrz, co ty piszesz.

Ale co jest? To, że mój ojciec się zainteresował moim ciężkim stanem? Tak Ciebie to boli, że dzięki temu przeżyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Tak mi się przypomniała niezwykła sytuacja w moim życiu.

Kilkanaście lat temu zostałem potrącony na przejściu dla pieszych i trafiłem na OIOM. Mój ojciec od razu się zainteresował i przyjechał. Ciekawe czy bym przeżył, gdyby mój ojciec był niewykształconą pijaczyną? Ciekawe pytanie z rana.

 

No to tak zwyczajnie po ludzku Twojemu tacie współczuję., Człowiek porządny, wykształcony , niepijący a syn mu wyrósł na alkoholika.,Czasem nie chwal się tacie jakie rzeczy wypisujesz na forum po pijaku, bo było by mu bardzo przykro (no wiesz co mam na myśli -chilijki,seks przy publice, wielkie przyrodzenie, zarobki ponad 100tys /mc i temu podobne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał(a):

Tak mi się przypomniała niezwykła sytuacja w moim życiu.

Kilkanaście lat temu zostałem potrącony na przejściu dla pieszych i trafiłem na OIOM. Mój ojciec od razu się zainteresował i przyjechał. Ciekawe czy bym przeżył, gdyby mój ojciec był niewykształconą pijaczyną? Ciekawe pytanie z rana.

https://www.gazetakongresy.pl/o-tym-mowila-cala-polska-10-najglosniejszych-spraw-kryminalnych-po-roku-1989-roku/

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/dziesiec-zbrodni-ktore-wstrzasnely-polska-w-xxi-w/d0m2t5d

https://gloswielkopolski.pl/glosne-zabojstwa-niewyjasnione-zbrodnie-i-tajemnicze-znikniecia-kryminalny-poznan-z-lat-90-nadal-kryje-wiele-zagadek-jakich/ga/c1-14767938/zd/41836812

 

Wszystkie znałeś/pamiętałeś?

ZDziwisz się ale zdecydowaną większość pamiętam bardzo dobrze , jedynie sprawa chłopca z Będzina mi się trochę zatarła tak jak strzelanina w więzieniu 

Te sprawy z głosu wielkopolski nie wszystkie znałem 

Inna sprawa że większość tych zbrodni to są dość świeże sprawy, a na miejsce zakopania zwłok Tomka Jaworskiego chodzę przynajmniej raz w roku bo to niedaleko mojej pracy, a żeby było ciekawiej przez 5 lat mieszkaliśmy z żoną w bezpośrednim sąsiedztwie bloku w którym go torturowal

chłopak był w podobnym wieku do mojego i jak dziś pamiętam czarny marsz i to co działo się w mojej szkole po tym zabójstwie 

 

Tu jednak wypada się do czegoś przyznać 

Jestem fanem true crime i słucham/czytam o wielu zbrodniach 

Kryminatorium, Opowiem Ci historię, Zabójcze opowieści robiły o większości z tych spraw obszerne materiały 

28 minut temu, Koelner napisał(a):

Aaaaaaaa a czekałem na kolejną tezę typu „udzielanie pomocy zależne od wykształcenia” 

Kilkadziesiąt tysięcy ochotników też ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys B jako CEO wraz z Donaldem T, przygotowali kolejną zajeb...ą ustawę wiatrakową dla Niemiec, po czym jak gawędź doczytała że części muszą mieć min 4 lata i być wyprodukowane przed 2019 r (sic!) (ustawowy remont starym szrotem), to się k....a zapadł pod ziemię, Donald się oburzył i dorobili ustawie gębę Pauliny H.K. Nowe nie znałem :).

A wywłaszczenia to pod kable - jprd. Każdy ma kable, całą masę kabli przy posesjach i nikt nikogo nie wywłaszcza.

Prąd z wiatraków jest najdroższym prądem pod słońcem, a tu słyszę, że ustawa była koniecznością (już nie jest) aby utrzymać cenę prądu do czerwca 2024 (za którą Orlen zapłaci 15 mld PLN)

Tak naprawdę, taniej od ustawy wiatrakowej by nas wyszło, gdyby te powiedzmy 10 mld Euro przepili/ukradli/wrzucili do niszczarki zamiast budowy i remontów lądowych farm wiatrowych.

Można im 100 raz dać czystą kartę i za każdym razem jest to samo.

 

Traktują ludzi w tym kraju, jak kompletnych kretynów, którym można wcisnąć każdą ciemnotę. Oczywiście dzisiaj to czysty przypadek i "oczywista" pomyłka.

Że też się Niemcy na naszą korzyść nie chcą ciągle mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, starYfaN napisał(a):

Borys B jako CEO wraz z Donaldem T, przygotowali kolejną zajeb...ą ustawę wiatrakową dla Niemiec, po czym jak gawędź doczytała że części muszą mieć min 4 lata i być wyprodukowane przed 2019 r (sic!) (ustawowy remont starym szrotem), to się k....a zapadł pod ziemię, Donald się oburzył i dorobili ustawie gębę Pauliny H.K. Nowe nie znałem :).

A wywłaszczenia to pod kable - jprd. Każdy ma kable, całą masę kabli przy posesjach i nikt nikogo nie wywłaszcza.

Prąd z wiatraków jest najdroższym prądem pod słońcem, a tu słyszę, że ustawa była koniecznością (już nie jest) aby utrzymać cenę prądu do czerwca 2024 (za którą Orlen zapłaci 15 mld PLN)

Tak naprawdę, taniej od ustawy wiatrakowej by nas wyszło, gdyby te powiedzmy 10 mld Euro przepili/ukradli/wrzucili do niszczarki zamiast budowy i remontów lądowych farm wiatrowych.

Można im 100 raz dać czystą kartę i za każdym razem jest to samo.

 

Traktują ludzi w tym kraju, jak kompletnych kretynów, którym można wcisnąć każdą ciemnotę. Oczywiście dzisiaj to czysty przypadek i "oczywista" pomyłka.

Że też się Niemcy na naszą korzyść nie chcą ciągle mylić.

A to nie Ciebie interesują tylko twarde dane finansowe . Nie chcesz gdybać i patrzysz tylko na twarde fakty. Czy dotyczy to tylko sytuacji nie wygodnych dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gregorius napisał(a):

A to nie Ciebie interesują tylko twarde dane finansowe . Nie chcesz gdybać i patrzysz tylko na twarde fakty. Czy dotyczy to tylko sytuacji nie wygodnych dla Ciebie?

Wiatraki przynoszą w Polsce straty od początku ich istnienia. To twarde dane finansowe :) 

Utylizacja starych części (które miały być montowane ustawowo) kosztuje krocie. To twarde dane finansowe.

Nie wiem czego chcesz tu bronic, bo jedyna niewiadoma, to autor tego gniota (znaczy autor polityczny jest, tylko nieszczególnie dostępny) który usiłuje uczynić go sierotą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę kreatywności Demokratycznej Koalicji i może być więcej miejsc pracy w administracji niż za poprzedników🙃

BTW

Mogliby się zdecydować bo raz tak, a raz siak: ministerka czy ministra. To pierwsze ładniejsze.

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, DRK napisał(a):

Jeszcze trochę kreatywności Demokratycznej Koalicji i może być więcej miejsc pracy w administracji niż za poprzedników🙃

BTW

Mogliby się zdecydować bo raz tak, a raz siak: ministerka czy ministra. To pierwsze ładniejsze.

Az dziwne ze nie ma jeszcze ministerstwa roznorodnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.