Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kily napisał(a):

Ja mam znajomych, którzy uważają GW za świetne medium, a Wysokie Obciachy to już w ogóle must read. Mam nadzieję, że to po prostu niereprezentatywna grupa, ale obawiam się, że trochę nie doceniasz pozycji Agory.

U mnie rodzina i w pracy Zieloną Granicę uważają za arcydzieło

37 minut temu, josephnba napisał(a):

Daleki jestem od pisania o aktywnych seksualnie ludziach ze sie kurwią 

Nie mnie oceniać kto co to i że swoim ciałem 

Ty masz córkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kily napisał(a):

Ja mam znajomych, którzy uważają GW za świetne medium, a Wysokie Obciachy to już w ogóle must read. Mam nadzieję, że to po prostu niereprezentatywna grupa, ale obawiam się, że trochę nie doceniasz pozycji Agory.

O ile nie uważam za świetne/bardzo dobre medium i nie pamiętam kiedy ostatni raz czytałem gazetę (wysokie obcasy czasem mają jakiś ciekawy artykuł) to również nie rozumiem demonizowania tej gazety. Znam dużo gorsze z drugiej strony barykady. 

15 minut temu, RappaR napisał(a):

U mnie rodzina i w pracy Zieloną Granicę uważają za arcydzieło

A oglądałeś że wiesz ze to gniot? Bo mam dziwne wrażenie że główna krytyka płynie od osób które nie oglądały i traktują całą opisaną sytuacje w kategoriach 0 i 1. Przy czym ja nie oglądałem wiec opinii o filmie jako takim nie mam . Piszę na podstawie hejtu jaki film dostał nawet przed premierą.

Czy z problem prostytucji nie przesadzacie ? Czy macie jakieś dane o wzroście ilości prostytutek? (nie mówiąc o prostej korelacji miedzy prostytutka ->brak dzieci której nie ma bo mimo że być może nie powinny to dzieci posiadają). 

 

Btw za 3 lata rządowego programu invitro urodziło się ponad 20 tys. dzieci. Za 3 lata naprotechnologi z rządowego programu (koszt 40 mln zł)wprowadzonego zamiast invitro 209 dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RappaR napisał(a):

U mnie rodzina i w pracy Zieloną Granicę uważają za arcydzieło

Ty masz córkę?

Ja GW ostatnio w ręku miałem pewnie z 5 lat temu 

Tu czasami ktoś linka rzuci i jeśli temat ciekawy to przeczytam a czy to poczytne medium? Nie mam pojęcia 

 

Mam córkę ale nie bardzo wiem co moje dzieci mają wspólnego z tematem? 

Chyba że pytasz czy martwi mnie jak w przyszłości model "prowadzenia się" przełoży się na jej wybory 

Wówczas odpowiem tak martwię się jak każdy rodzic się martwi. Statystyki są bezlitosne i wraz z wiekiem wpływ wychowania przez rodziców w stosunku do otoczenia maleje bardzo mocno 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał(a):

 

Btw za 3 lata rządowego programu invitro urodziło się ponad 20 tys. dzieci. Za 3 lata naprotechnologi z rządowego programu (koszt 40 mln zł)wprowadzonego zamiast invitro 209 dzieci. 

Skąd info o 20 tysiącach z rządowego programu? 

https://forsal.pl/artykuly/836212,koszty-in-vitro-w-polsce-zobacz-ile-rzad-wydal-na-jedno-dziecko.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Mam córkę ale nie bardzo wiem co moje dzieci mają wspólnego z tematem? 

Chyba że pytasz czy martwi mnie jak w przyszłości model "prowadzenia się" przełoży się na jej wybory 

Wówczas odpowiem tak martwię się jak każdy rodzic się martwi. Statystyki są bezlitosne i wraz z wiekiem wpływ wychowania przez rodziców w stosunku do otoczenia maleje bardzo mocno 

Czy chciałbyś/miałbyś coś przeciwko, by Twoja córka w trakcie studiów miała dajmy na to - 1 nowego partnera seksualnego miesięcznie i skończyła studia mając za 60 partnerów i czy uznajesz tą sytuację za równorzędną, gdyby przez studia miała tylko jednego?

Generalnie mnie mierzwi takie gadanie:

"Nie mnie oceniać kto co to i że swoim ciałem"

Bo jeśli uważasz pierwszą sytuację za gorszą to dokonujesz oceny.

I uważasz ją za złą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał(a):

Czy chciałbyś/miałbyś coś przeciwko, by Twoja córka w trakcie studiów miała dajmy na to - 1 nowego partnera seksualnego miesięcznie i skończyła studia mając za 60 partnerów i czy uznajesz tą sytuację za równorzędną, gdyby przez studia miała tylko jednego?

Generalnie mnie mierzwi takie gadanie:

"Nie mnie oceniać kto co to i że swoim ciałem"

Bo jeśli uważasz pierwszą sytuację za gorszą to dokonujesz oceny.

I uważasz ją za złą.

Może cię to zdziwi ale ja staram się nie myśleć o partnerach seksualnych mojej rocznej córki 

Nie umiem na to pytanie odpowiedzieć, sam "jadłem chleb z kilku talerzy" 

Czy to hipokryzja? pewnie w pewnym stopniu tak. O swoich dzieciach myśli się zupełnie inaczej niż o sobie 

Nie wpłynę na jej wybory, jeśli będzie chciała eksperymentować, to będzie. Ja ani o tym nie będę raczej wiedział ani się dopytywał 

Tak jak moi rodzice nie wiedzieli co i z kim robię 

Moja/nasza rola to nauczyć dzieci odpowiedzialności za swoje czyny. Wskazać model ale nie kierować siłą na "odpowiednie" tory 

Czy wolałbym żeby miLa jednego partnera czy 60ciu? 

Moja odpowiedź to ŻADNEGO 

Jedno wiem na pewno

Gdyby ktoś podszedł do mojej córki i powiedział jej że jest kurwą, pewnie bym przyjebał

9 minut temu, Koelner napisał(a):

Oglądałem Zieloną Granicę i oczywiście nie do końca ponieważ to jest gówno. 

 

Nie szkoda ci było złotówek? 

Bo nie wiem czy wiesz ale trzeba oszczędzać bo Niemcy i ruskie idą 

 

A poważanie to chciało ci się na to iść?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał(a):

Co k****? 

To są sprawdzone dane?

Po pracy podlinkuje artykuł w którym jak czytałem na szybko posługiwali się oficjalnymi danymi z ministerstwa zdrowia. Ale przejrzałem go bardzo pobieżnie wiec o ile ktoś nie potwierdzi/sprostuje to wieczorem wrzuce link. 

13 minut temu, Koelner napisał(a):

Oglądałem Zieloną Granicę i oczywiście nie do końca ponieważ to jest gówno. 

Ideologicznie czy jako film? Bo ja na film się nie wybieram bo nie trawie żadnych filmów Holland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał(a):

Nie szkoda ci było złotówek? 

Bo nie wiem czy wiesz ale trzeba oszczędzać bo Niemcy i ruskie idą 

A poważanie to chciało ci się na to iść?

z kompa

 

3 minuty temu, Gregorius napisał(a):

Ideologicznie czy jako film? Bo ja na film się nie wybieram bo nie trawie żadnych filmów Holland.

bardziej jako drugie. ja nie znam całej twórczości Holland ale chyba jedynie Europa Europa wydaje się być dobrym filmem

a ideologicznie to gniot, jest pokazana jedna strona medalu i film w ogóle nie zmusza widza do żadnego myślenia oraz refleksji.

to jest ten typ filmu który żeby zainteresować to musiałby mieć zajebiste efekty specjalne 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

bardziej jako drugie. ja nie znam całej twórczości Holland ale chyba jedynie Europa Europa wydaje się być dobrym filmem

a ideologicznie to gniot, jest pokazana jedna strona medalu i film w ogóle nie zmusza widza do żadnego myślenia oraz refleksji.

to jest ten typ filmu który żeby zainteresować to musiałby mieć zajebiste efekty specjalne 

Dzieki. Oszczędziłeś mi czasu zarówno na oglądanie jak i wchodzenie w jakieś większe polemiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał(a):

z kompa

 

bardziej jako drugie. ja nie znam całej twórczości Holland ale chyba jedynie Europa Europa wydaje się być dobrym filmem

a ideologicznie to gniot, jest pokazana jedna strona medalu i film w ogóle nie zmusza widza do żadnego myślenia oraz refleksji.

to jest ten typ filmu który żeby zainteresować to musiałby mieć zajebiste efekty specjalne 

Widziałeś tylko zwiastun, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gregorius napisał(a):

Nie ten artykul na podstawie ktorego pisalem  ale chyba jest sensowniejszy. 

https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ile-dzieci-urodzilo-sie-w-ramach-programu-in-vitro-za-rzadow-po-psl/

Brzmi niby legitnie 

Ale 

Kaśka jest dla mnie równie wiarygodna co bombowy Antek ze swoimi wypowiedziami 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał(a):

Kaśka jest dla mnie równie wiarygodna co bombowy Antek ze swoimi wypowiedziami 

Już nie przesadzajmy. To że one jest średnio wiarygodna to jedno ale przyrównania do Antka to przesada. *

Ale mnie bardziej przekonało to co było komentarzem demagoga tym mocniej że dane sa bardzo podobne do tych jakie czytałem w innych miejscach.

*nie zagłębiałem się ale z komisja lexTusk chyba wyszły jakieś jaja ze zrobienia z oficera NATO ruskiego szpiega. Czyli na pierwszy rzut oka to samo co Antek zrobił przy weryfikacji WSI gdzie duża cześć to były tylko wymysły Antka żeby uderzyć w oponentów politycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

Oglądałem Zieloną Granicę i oczywiście nie do końca ponieważ to jest gówno. 

 

A ja tam życzę Zielonej Granicy i Pani Agnieszce zdobycia Oscara, a najlepiej to kilku.

Film stanie się wówczas światowym must to see. Ewentualni kandydaci na podróżników do Europy zobaczą okrutnych funkcjonariuszy grających ciężarnymi w siatkówkę albo pojących ludzi herbatą ze szkłem. Po takim seansie emigranci będą  unikać jak ognia ewentualnej podróży przez Polskę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.