Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Jaki kaszeb? To raczej mieszanka dojcza z wysiedlonymi Ukraińcami 

 

Oooo @julekstep jeszcze uruchomiłeś w nim geniusz genealoga xD

 

32 minuty temu, ignazz napisał:

Ja tam Kaszubów cenie. Twarde ujki prosto z mostu. Ale pracowici i znają swoje miejsce nie dając sobie w kaszę dmuchać.  Przedsiębiorczy do bólu bo jak się pokłócą o pieniądze to i rodzina się może rozwalić. Ale ogólnie mocno na plus.  Mimo ze dla Niemców byli zbyt niezależni a dla Polaków zbyt niemieccy 

żadnej z tych cech nie mam, chyba bliżej mi do cyganów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szabla napisał:

Oczywiście. Też jestem z Podkarpacia i czemu miałbym milczeć skoro gadacie głupoty. Domyślam się, że to głównie prztyczki w Deltę, a nie w każdego z Podkarpacie, ale mimo wszystko.

Ot taki lokalny patriotyzm ;)

 

Biorąc pod uwagę profesjonalną nomenklaturę jaka się pojawiła na forum w przedmiotowym segmencie, mniemam że spora część używa VPNów na konto Delty/podkarpacia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz może już pozbierajcie zabawki i foremki, wytrzaśnijcie piasek z sandałków i wyjdźcie z piaskownicy.

Prezez tysiąclecia , dla niektórych genialny strateg, dla innych demon zła wytycza nowe kierunki. Szykuje się referendum ws przymusowej relokacji przybyszów. 

https://wiadomosci.wp.pl/kaczynski-chce-referendum-ws-migrantow-mamy-nieoficjalne-informacje-przed-spotkaniem-wladz-pis-6909245707381312a

Zgaduję termin: 15 października. 

I to nawet nie ma co przypieprzać się do naszej demokratycznej opozycji. Wszystko robiła ostatnio dobrze. Mistrzowsko zepchnela PiS do defensywy dzięki lex Tusk i marszowi 4 czerwca. Nawet wystarczyło nic nie robić, a PiS zginalby od swojej broni. No to geniusze z Unii na cztery  miesiące przed wyborami w Polsce dostarczyli rządowi amunicję. Ba, amunicję. To mi wygląda na HIMARSY. 

Wiadomo, że wybory będą na styku. Te parę procent, które zmobilizuje sprawa relokacji i  referendum do pójścia do urn przysporzy więcej głosów partii rządzącej. Choć może PiS zdąży sobie jeszcze jakiegoś babola strzelić. Ale za bardzo już nie liczyłbym na to. A w odwodzie mają jeszcze sprawę Turowa-Bogatyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, DRK napisał:

Teraz może już pozbierajcie zabawki i foremki, wytrzaśnijcie piasek z sandałków i wyjdźcie z piaskownicy.

Prezez tysiąclecia , dla niektórych genialny strateg, dla innych demon zła wytycza nowe kierunki. Szykuje się referendum ws przymusowej relokacji przybyszów. 

https://wiadomosci.wp.pl/kaczynski-chce-referendum-ws-migrantow-mamy-nieoficjalne-informacje-przed-spotkaniem-wladz-pis-6909245707381312a

Zgaduję termin: 15 października. 

I to nawet nie ma co przypieprzać się do naszej demokratycznej opozycji. Wszystko robiła ostatnio dobrze. Mistrzowsko zepchnela PiS do defensywy dzięki lex Tusk i marszowi 4 czerwca. Nawet wystarczyło nic nie robić, a PiS zginalby od swojej broni. No to geniusze z Unii na cztery  miesiące przed wyborami w Polsce dostarczyli rządowi amunicję. Ba, amunicję. To mi wygląda na HIMARSY. 

Wiadomo, że wybory będą na styku. Te parę procent, które zmobilizuje sprawa relokacji i  referendum do pójścia do urn przysporzy więcej głosów partii rządzącej. Choć może PiS zdąży sobie jeszcze jakiegoś babola strzelić. Ale za bardzo już nie liczyłbym na to. A w odwodzie mają jeszcze sprawę Turowa-Bogatyni.

Czyli PIS chce przeprowadzić referendum, którego wynik nic nie znaczy ale liczą na to, że opozycja będzie bronić przymusowej relokacji jak niepodległości by odwrócili się od nich wyborcy. Opozycja zadeklarowała w ogóle poparcie tych pomysłów unijnych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

Czyli PIS chce przeprowadzić referendum, którego wynik nic nie znaczy ale liczą na to, że opozycja będzie bronić przymusowej relokacji jak niepodległości by odwrócili się od nich wyborcy.

Jest tak jak piszesz.

 

3 minuty temu, jack napisał:
3 minuty temu, jack napisał:

Opozycja zadeklarowała w ogóle poparcie tych pomysłów unijnych?

 

Muszą zrobić wszystko odwrotnie niż chce Kaczyński. W imię zasad. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DRK napisał:

Jest tak jak piszesz.

 

Muszą zrobić wszystko odwrotnie niż chce Kaczyński. W imię zasad. 

Nawiasem mówiąc jakie to nasze polityczne piekiełko jest żałosne to nie mam pytań.Jesteśmy tutaj na forum tego świadomi ale mimo wszystko jak czytam i słucham tych absurdów, piramidalnych manipulacji w które co gorsza wierzą w dużej części dwie strony barykady to chce mi się wymiotować.Tak czy inaczej pis powinien już zejść do piwnicy bo mam ich dosyć.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DRK napisał:

Jest tak jak piszesz.

 

Muszą zrobić wszystko odwrotnie niż chce Kaczyński. W imię zasad. 

Z tego co pamiętam to Tusk był przeciwny przymusowej relokacji więc nie rozumiem dlaczego teraz mając wymówkę w postaci Ukraińców i doświadczenia z zajść na białoruskiej granicy miałby zmienić zdanie i podpaść większości Polaków. Platformie wystarczy temat referendum olać zostawiając decyzję ludziom. Kaczyński raczej źle ocenił, że funduje opozycji grecką tragedię a naraża się jeszcze na atak, że zamiast działać marnują czas i pieniądze na referendum nad sprawami oczywistymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Reikai napisał:

Skrajna prawica od początku wojny rozsiewa teorie spiskowe i za wszelką cenę dąży do tego, by osłabić w społeczeństwie chęć budowania dobrych, sąsiedzkich relacji z Ukraińcami. Nie ma tu żadnych hamulców. Nawet tenisistka, która z takimi sukcesami reprezentuje Polskę, jest atakowana przez tę w istocie proputinowską propagandę - powiedziała dr Anna Tatar ze Stowarzyszenia "Nigdy Więcej"

Jak myślisz? Nigdy Więcej pomaga "sprawie"? Jak rozumiem, skrajna prawica - na punkcie której Nigdy Więcej ma pierdolca - przeszkadza bardzo w podpisaniu nowego Traktatu polsko-ukraińskiego, który był zapowiadany chyba rok temu. 

Monty Phyton trwa od ponad roku

"Nigdy więcej" jakiś czas temu krytykowało Bońka za ksenofobię na konferencji w Moskwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DLT_Braddock napisał:

Skrajna prawica od początku wojny rozsiewa teorie spiskowe i za wszelką cenę dąży do tego, by osłabić w społeczeństwie chęć budowania dobrych, sąsiedzkich relacji z Ukraińcami. Nie ma tu żadnych hamulców. Nawet tenisistka, która z takimi sukcesami reprezentuje Polskę, jest atakowana przez tę w istocie proputinowską propagandę - powiedziała dr Anna Tatar ze Stowarzyszenia "Nigdy Więcej"

Jak myślisz? Nigdy Więcej pomaga "sprawie"? Jak rozumiem, skrajna prawica - na punkcie której Nigdy Więcej ma pierdolca - przeszkadza bardzo w podpisaniu nowego Traktatu polsko-ukraińskiego, który był zapowiadany chyba rok temu. 

Monty Phyton trwa od ponad roku

"Nigdy więcej" jakiś czas temu krytykowało Bońka za ksenofobię na konferencji w Moskwie. 

Mi by było głupio jakbym miał poglądy jak taki Rola, ale baw się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Z tego co pamiętam to Tusk był przeciwny przymusowej relokacji więc nie rozumiem dlaczego teraz mając wymówkę w postaci Ukraińców i 

Jaka wymówka? Przecież w tamtym roku tylko 1 tys Ukraińców otrzymało status uchodzcy. Czesi podobno sobie to wywalczyli, a Polska brała "braci" z granicy i pakowała ich do swoich łóżek. A potem jeszcze nadawali im numery PESEL. Tak więc Kaczyński stracił kartę przetargową. Frajersko wyszło. 

1 minutę temu, Reikai napisał:

Mi by było głupio jakbym miał poglądy jak taki Rola, ale baw się dobrze.

Z kim mam się bawić? Jedni mają poglądy jak Rola inni latają z transparentami o mordowaniu kobiet w Polsce. 

Z tego co gdzieś czytałem to Rola chyba już przeprosił. 

A nowego traktatu dalej nie ma. Dlaczego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

@fluber Przejeżdżałem kiedyś przez Pcim, myślisz, że mam szansę na jakąś posadę w radzie nadzorczej SSP ? https://wiadomosci.wp.pl/zastepca-obajtka-w-pcimiu-z-posada-w-orlenie-to-dzialacz-pis-byly-posel-i-nauczyciel-wf-6909330034199168a

Myślę że szukasz po błędnym kluczu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

@fluber Przejeżdżałem kiedyś przez Pcim, myślisz, że mam szansę na jakąś posadę w radzie nadzorczej SSP ? https://wiadomosci.wp.pl/zastepca-obajtka-w-pcimiu-z-posada-w-orlenie-to-dzialacz-pis-byly-posel-i-nauczyciel-wf-6909330034199168a

https://wiadomosci.wp.pl/nauczycielka-plastyki-wiceprezesem-w-pgnig-6908839976651328a?amp=1 Ja miałem trójkę z plastyki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.