Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, fluber napisał:

Popatrz np na swój Włocławek.

Krzysztof Kowalski: ZS nr 3 – nauczyciel wynagrodzenie za pracę w szkole – 102 983,88 zł; dieta – 33 497,88 zł; działalność wykonywana osobiście – 10090,39 zł.; kwota z tytułu pełnienia obowiązków społecznych – 4056 zł;

Zaczynam się o Ciebie martwić o Ciebie. Najpierw próbujesz grzebać w życiu innych użytkowników i próbujesz im mówić co robią źle. Teraz grzebiesz w zeznaniach majątkowych radnych 

Człowieku co z Tobą jest nie tak ,ze zamaist jak normalny człowiek zajac się swoim życiem to ciągle żyjesz życiem innych? Nie znam nikogo kto by miał tyle czasu by sprawdzać zeznania majątkowe radnych. 

Ma to znaczenie pewnie dla dziennikarzy czy prokuratorów ale dla obywateli? Nikt w to nie zagląda. Bo  i po co grzebać w zarobkach innych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ely3 napisał:

Zaczynam się o Ciebie martwić o Ciebie. Najpierw próbujesz grzebać w życiu innych użytkowników i próbujesz im mówić co robią źle. Teraz grzebiesz w zeznaniach majątkowych radnych 

Człowieku co z Tobą jest nie tak ,ze zamaist jak normalny człowiek zajac się swoim życiem to ciągle żyjesz życiem innych? Nie znam nikogo kto by miał tyle czasu by sprawdzać zeznania majątkowe radnych. 

Ma to znaczenie pewnie dla dziennikarzy czy prokuratorów ale dla obywateli? Nikt w to nie zagląda. Bo  i po co grzebać w zarobkach innych ludzi

no bo faktycznie fluber jako pierwszy w temacie wrzucil niusy o czyichs zarobkach xD

(ps. pamietaj o napisaniu ze Hitler byl Austriakiem!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Bo przylgnęła do nauczycieli latka nieudaczników, którzy w rzeczywistości pracując 1000 godzin rocznie zarabiają 100 tysięcy za pracę którą mógłby wykonywać średnio ogarnięty 15-latek

1000 rocznie? Może i wuefista.

Średnio ogarnięty 15sto latek? Czarnek przy Tobie to popierdolka.

Dlaczego nie zostałeś nauczycielem? Brać 8300 miesięcznie za 100h miesięcznie + wakacje,ferie, święta itp. To jest głupota nie korzystać z takich benefitow za pracę (hmm, czy to praca w ogóle?),  którą 15 latek ogarnąłby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Szabla napisał:

1000 rocznie? Może i wuefista.

Średnio ogarnięty 15sto latek? Czarnek przy Tobie to popierdolka.

Dlaczego nie zostałeś nauczycielem? Brać 8300 miesięcznie za 100h miesięcznie + wakacje,ferie, święta itp. To jest głupota nie korzystać z takich benefitow za pracę (hmm, czy to praca w ogóle?),  którą 15 latek ogarnąłby.

Dlaczego myślisz że nie zostałem?:)

2 godziny temu, ely3 napisał:

Zaczynam się o Ciebie martwić o Ciebie. Najpierw próbujesz grzebać w życiu innych użytkowników i próbujesz im mówić co robią źle. Teraz grzebiesz w zeznaniach majątkowych radnych 

Człowieku co z Tobą jest nie tak ,ze zamaist jak normalny człowiek zajac się swoim życiem to ciągle żyjesz życiem innych? Nie znam nikogo kto by miał tyle czasu by sprawdzać zeznania majątkowe radnych. 

Ma to znaczenie pewnie dla dziennikarzy czy prokuratorów ale dla obywateli? Nikt w to nie zagląda. Bo  i po co grzebać w zarobkach innych ludzi

Przecież to jest forum dla fanów życia innych. Ja wiem że głównie koszykarzy, ale jednak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2023 o 16:39, fluber napisał:

Ranking polityki publicznej:

https://klubjagiellonski.pl/publikacje/rzad-pod-lupa-ranking-polityk-publicznych-2022/

3 najgorsze obszary:

1. Wymiar sprawiedliwości

2. Szkolnictwo wyższe i nauka

3. Edukacja

Brawo Ziobro! Brawo Czarnek! Co za szkodnicy. 

 

W dniu 4.03.2023 o 19:16, fluber napisał:

Jak Gowin robił dobre reformy to klaskalem, jak czarnek rozpierdala system na lata, to krytykuję. 

Zbyt abstrakcyjna jest dla Ciebie koncepcja chwalenia za dobre rzeczy i krytykowania za złe?

 

W dniu 2.02.2023 o 19:25, fluber napisał:

Nie podoba mi się solidarna Polska. Ale czarnek w szczególności. Zamienienie Gowina finalnie na czarnka to totalny upadek. 

 

W dniu 26.09.2022 o 11:30, fluber napisał:

@ely3

Jest. obszar za który odpowiada czarnek. Tylko skutki zobaczymy dużo później. 

 

13 godzin temu, fluber napisał:

Przed dobra zmiana nauczyciele nie byli nawet blisko takich zarobków.

Przyjacielu, to jest dobrze, czy jest złe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał:

Ja już wiele razy pisałem, że jest dobrze dla mnie, a źle w ogóle i że długoterminowo właśnie oramy szkolnictwo na lata, ale teraz jest bal na Titanicu.

To teraz piszesz o sytuacji w szkolnictwie czy ogólnie w kraju? Pasuje do obu scenariuszy.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, fluber napisał:

Ja już wiele razy pisałem, że jest dobrze dla mnie, a źle w ogóle i że długoterminowo właśnie oramy szkolnictwo na lata, ale teraz jest bal na Titanicu.

A pisales, ze ile zarabiają dokotarnci/doktorzy/prof.?

Nie mogę sobie przypomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, josephnba napisał:

Coraz poważniej rozważam naukę w domu dla dzieci...

Jest spora oferta szkół niepublicznych, tam wiedzą co i jak

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

A pisales, ze ile zarabiają dokotarnci/doktorzy/prof.?

Nie mogę sobie przypomnieć.

https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20230000016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Czyli profesor lepiej by finansowo wyszedł, gdyby zamienił uczelnie na podstawówkę?

Nie, profesor zarabia 3 razy tyle, niektórzy 15 razy tyle. 

Cała magia budżetówki, dyplomowany zarabia 4 coś brutto, a na picie co drugi ma ponad 100 tysięcy. Dodatki, dodatki, dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.