Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, P_M napisał:

Nie chodziło mi o fakt negacji statusu Microsoftu, tylko o ocenę reakcji naszego premiera. 

Według oficjalnych danych wartość Microsoftu jest prawie dwukrotnie większa od wartości Polski.

Jak według Ciebie powinny wyglądać relacji między tymi podmiotami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_M napisał:

Czy to tylko ja czy trochę siara, że pierwszy/drugi człowiek w Państwie jara się inwestycją korpo w swoim kraju, trochę jak jakiś Janusz z Januszexa? 

jakbyś udostępnił więcej szczegółów o jaką inwestycję chodzi to wtedy można by się odnieść.

Jeśli jest 'wielka' (wiem, kwestia względna), i np. będzie jakiś duży ośrodek R & D pracujący nad jakimiś top technologiami to spoko, można się jarać

Jesli kiepska i jakieś nowe biuro na 100 programistów, to zgoda, nie ma się czym jarać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RappaR napisał:

Według oficjalnych danych wartość Microsoftu jest prawie dwukrotnie większa od wartości Polski.

Jak według Ciebie powinny wyglądać relacji między tymi podmiotami?

Akurat Ciebie nie podejrzewałbym o pochwałę traktowania się Polski jako podnóżka dla jakiejkolwiek korporacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

Akurat Ciebie nie podejrzewałbym o pochwałę traktowania się Polski jako podnóżka dla jakiejkolwiek korporacji 

Microsoft poinformował o uruchomieniu pierwszego w naszym regionie Europy centrum przetwarzania danych w chmurze. To finalizacja zapowiedzianej dwa lata temu inwestycji, która miała pochłonąć miliard dolarów. firma zapewniała, że nie otrzyma od państwa żadnej dotacji przy inwestycji ani zwolnień podatkowych. Microsoft od momentu ogłoszenia tej inwestycji w 2020 r. przeszkolił ponad 430 tys. specjalistów IT, przedstawicieli biznesu, partnerów i studentów. 

@rw30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Microsoft poinformował o uruchomieniu pierwszego w naszym regionie Europy centrum przetwarzania danych w chmurze. To finalizacja zapowiedzianej dwa lata temu inwestycji, która miała pochłonąć miliard dolarów. firma zapewniała, że nie otrzyma od państwa żadnej dotacji przy inwestycji ani zwolnień podatkowych. Microsoft od momentu ogłoszenia tej inwestycji w 2020 r. przeszkolił ponad 430 tys. specjalistów IT, przedstawicieli biznesu, partnerów i studentów. 

@rw30

No i fajnie. Robią sobie u nas biznes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RappaR napisał:

Według oficjalnych danych wartość Microsoftu jest prawie dwukrotnie większa od wartości Polski.

Jak według Ciebie powinny wyglądać relacji między tymi podmiotami?

Relacje to nie wiem, ale komunikacja PRowa premiera rządu moim zdaniem, powinna być profesjonalna typu. Podpisaliśmy umowę z firmą Microsoft na X Y Z. Cieszymy się z osiągniętego porozumienia i wierzymy w dalszą owocną współpracę, która posłuży rozwojowi naszego kraju. 

 

To "Mamy to" brzmi moim zdaniem słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, P_M napisał:

Relacje to nie wiem, ale komunikacja PRowa premiera rządu moim zdaniem, powinna być profesjonalna typu. Podpisaliśmy umowę z firmą Microsoft na X Y Z. Cieszymy się z osiągniętego porozumienia i wierzymy w dalszą owocną współpracę, która posłuży rozwojowi naszego kraju. 

 

To "Mamy to" brzmi moim zdaniem słabo. 

Wybory idą a zrzuty po gimnazjach głosują na Metzena bo używa lizackiego języka więc i Mati zaczął 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Józio - Odstaw alkohol, idź się przewietrz. Razem z konowałem macie jakąś obsesję na moim punkcie. 

Powiedziała osoba, która założyła 5 kont po każdym banie, tylko po to by móc czerpać mądrość z moich postów.

To się nazywa oddanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.