Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jack napisał:

noooo, Niemiec oszczędza. Zamiast beemki 5 z salonu weźmie 3. 

Szkoda, że przez prawie 8 lat rządów Morawiecki nie zdążył zbudować tej linii produkcyjnej polskich samochodów elektrycznych to niemiec zrobiłby się bardziej eko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

Szkoda, że przez prawie 8 lat rządów Morawiecki nie zdążył zbudować tej linii produkcyjnej polskich samochodów elektrycznych to niemiec zrobiłby się bardziej eko.

Gdyby Tusk nie przeszkadzał to by zbudował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, starYfaN napisał:

A general government? :) 

Dlug-Polski.png

To super, że rząd robi sobie erozję długu ale warto chyba przy tej okazji powiedzieć, że ludzie stracili w tym czasie 150 mld złotych tak po porstu w wyniku inflacji. Nie wiem czy tak realnie warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Ja pierdolę, skąd oni ich biorą?

 

Mnie to bardziej ciekawi jak to jest być tym gościem co stoi za nią. Baba jest przy korycie więc stać za nią warto ale potem trzeba słuchać tych mądrości z poważną miną i jeszcze pokiwać głową trzeba z aprobatą. No chyba, że to taka sama ameba jak ta baba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

Mnie to bardziej ciekawi jak to jest być tym gościem co stoi za nią. Baba jest przy korycie więc stać za nią warto ale potem trzeba słuchać tych mądrości z poważną miną i jeszcze pokiwać głową trzeba z aprobatą. No chyba, że to taka sama ameba jak ta baba. 

Masz na myśli sekretarza stanu w ministerstwie klimatu, a wcześniej wiceministra klimatu?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Ozdoba

Solidarna Polska ma zupełnie inne poczucie wstydu niż normalnie ludzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Masz na myśli sekretarza stanu w ministerstwie klimatu, a wcześniej wiceministra klimatu?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Ozdoba

Solidarna Polska ma zupełnie inne poczucie wstydu niż normalnie ludzie 

Nie no tego to "znam'. Myślałem o tym drugim co wygląda na przydupasa ważnej pani. 

już mam. Pan radny

https://twitter.com/DamAKowalczyk

 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jack napisał:

Mnie to bardziej ciekawi jak to jest być tym gościem co stoi za nią. Baba jest przy korycie więc stać za nią warto ale potem trzeba słuchać tych mądrości z poważną miną i jeszcze pokiwać głową trzeba z aprobatą. No chyba, że to taka sama ameba jak ta baba. 

Tak samo mnie ciekawi jak to jest być tym gościem , który jest "mile zaskoczony" tym co Morawiecki wczoraj pierdolił o deficycie 

W dniu 6.03.2023 o 10:58, fluber napisał:

Miłe zaskoczenie

za 2022 r. deficyt budżetowy to 12,4 mld zł. A deficyt sektora finansów publicznych to będzie ok. 3 proc. PKB - powiedział premier Mateusz Morawiecki na konferencji "Stabilne finanse publiczne w niestabilnych czasach". - Stało się to pomimo naszych ogromnych programów wsparcia w 2022 r. - dodał. Deficyt budżetowy według pierwotnych założeń miał wynieść ok. 30 mld zł.
 

Ja się wprost zapytam o co konkretnie chodzi temu Mateuszu kiedy mówi :"ogromne programy wsparcia",Czy jemu chodzi o willa plus, koryto plus, bezkarność plus, czy o te działki  pod Wrockiem,?

11 minut temu, jack napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mayor napisał:

 

Ja się wprost zapytam o co konkretnie chodzi temu Mateuszu kiedy mówi :"ogromne programy wsparcia",Czy jemu chodzi o willa plus, koryto plus, bezkarność plus, czy o te działki  pod Wrockiem,?

 

Zapewne o dopłaty do węgla, drzewa, gazu, prądu, peletu, wyprawki szkolnej, 500+, bonu turystyczne, 13 i 14 emerytura, emerytury dla matek 4 dzieci, rodzinny kapitał opiekuńczy. To wszystko kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

Solidarna Polska idealnie spełnia rolę zderzaka dla PiSu.

 

3 minuty temu, jack napisał:

To są przebieranki. Ludzie z PISu przebrani w inną partię startują do sejmu z list PISu. Pajacują a @fluber może pisać, że to nie pis tylko ci źli obcy 🤣

A ilu znacie takich jak ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Zapewne o dopłaty do węgla, drzewa, gazu, prądu, peletu, wyprawki szkolnej, 500+, bonu turystyczne, 13 i 14 emerytura, emerytury dla matek 4 dzieci, rodzinny kapitał opiekuńczy. To wszystko kosztuje.

Ale nie trzeba było robić dopłat do węgla jeśliby potrafili powiedzieć kopalniom - nie podnoście ceny bo w przyszłości Wam nie pomożemy. Przecież węgiel w Polsce stał się nieuzasadnienie drogi.

To samo z prądem.

A drzewo i pellet poszły w górę bo węgiel poszedł.

 

i wiemy Fluber, że to wszystko kosztuje. Ale normalny człowiek najpierw sprawdza czy go stać a premier nie sprawdza tylko działa a później wyprowadza wydatki poza budżet. Fundusz Covidowy wciąż działa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Musisz mnie z nimi poznać, myślałem że popieranie Gowina to rzadkość 

Ja akurat  nie znam nikogo kto go popiera (prócz Ciebie) Ale też  nie znam nikogo innego kto by łudził się, że PiS nie popiera tego co robi Solidarna Polska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.