Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, RappaR napisał:

To fake czy serio wrzuciła?

https://plejada.pl/newsy/joe-biden-w-polsce-kinga-rusi-pisze-jak-zachowywali-sie-pis-owcy_/36gwmd3

 

Gdy siedzący obok w loży PiS-owscy dygnitarze oklaskiwali prezydenta Bidena, czułam prawdziwą satysfakcję. Jeszcze niedawno wyśmiewali go, nie chcieli go długo uznać za prawowitego prezydenta USA. Dziś widzą wreszcie, że jest twardym liderem, przywódcą wolnego świata, od którego zależy i ich los. Drżą, bo wiedzą, że leży mu na sercu praworządność w naszym kraju. Zarówno Ukraina, jak i Polska wygrają swoją walkę!

 

Gdyby ci Ukraińcy wiedzieli że u nas takie same walki jak u nich to nigdy by tu nie przyjechali! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, julekstep napisał:

https://plejada.pl/newsy/joe-biden-w-polsce-kinga-rusi-pisze-jak-zachowywali-sie-pis-owcy_/36gwmd3

 

Gdy siedzący obok w loży PiS-owscy dygnitarze oklaskiwali prezydenta Bidena, czułam prawdziwą satysfakcję. Jeszcze niedawno wyśmiewali go, nie chcieli go długo uznać za prawowitego prezydenta USA. Dziś widzą wreszcie, że jest twardym liderem, przywódcą wolnego świata, od którego zależy i ich los. Drżą, bo wiedzą, że leży mu na sercu praworządność w naszym kraju. Zarówno Ukraina, jak i Polska wygrają swoją walkę!

Po czym wsiadła w samolot i poleciała na Malediwy aby tam dalej toczyć walkę o polską demokrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

To jeszcze nic, zobacz to:

 

Jan-Paweł-II-Sandomierz-15.jpg

Przecież to proste. Watykan - Polska, dekoracje w kolorach flag państwowych obu państw ( plus flagi maryjne)

Wczoraj USA - Polska i coś chyba poszło nie tak, bo flag jednego państwa wyraźnie zabrakło :D może w Warszawie już nie mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał:

https://wiadomosci.wp.pl/cba-weszlo-do-ncbir-sprawa-dotyczy-dzielenia-milionowych-dotacji-6869311886203520a

Te powiązania w tym artykule to jest jakiś ponury żart, babcia wujka cioci brata vibes. Złoty interes mieć kogoś w pisie.

Pamietacie hasło "Dotacja - na siebie proszę" Platforma zaczęła a PiS dzielnie kontynuuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z Biedry i nie dość że przywitała mnie kolejna fala podwyżek począwszy od papryk za 23zl/kg po pasatę 700 ml za 6.75 (kiedyś ona kosztowala 2.99 i idealnie się na sos nadawała), po jakieś żenujące promocje na piwo grolsch z 9,99 na 6,29 za butelkę 0,45l, więc oprócz wysokiej ceny dodatkowo zaaplikowany downsizing, to na koniec przy wyjściu człowiek pyta mnie czy mam jakaś pracę może typu porządki wiosenne,żeby mógł jakoś dorobić... 

Jest źle... I smutno się patrzy na ludzi. Zarabiając 10k netto można czuć się biednym, nie potrafię sobie wyobrazić jak żyją ludzie nawet na średniej krajowej, a co dopiero na minimalnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Wróciłem właśnie z Biedry i nie dość że przywitała mnie kolejna fala podwyżek począwszy od papryk za 23zl/kg po pasatę 700 ml za 6.75 (kiedyś ona kosztowala 2.99 i idealnie się na sos nadawała), po jakieś żenujące promocje na piwo grolsch z 9,99 na 6,29 za butelkę 0,45l, więc oprócz wysokiej ceny dodatkowo zaaplikowany downsizing, to na koniec przy wyjściu człowiek pyta mnie czy mam jakaś pracę może typu porządki wiosenne,żeby mógł jakoś dorobić... 

Jest źle... I smutno się patrzy na ludzi. Zarabiając 10k netto można czuć się biednym, nie potrafię sobie wyobrazić jak żyją ludzie nawet na średniej krajowej, a co dopiero na minimalnej. 

image.jpeg.e41d875d9aca678cfc44242b2dc8ff06.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.