Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Artlan napisał:

Prawie każda świąteczna piosenka to rak (poza Drivin' Home For Christmas). :) 

Komercja czy nie, ale gdybyśmy mieli coś nazwać ambitnym/eleganckim popem to chyba właśnie Sinatrę czy powiedzmy Eltona Johna. 

dla trzaskowskiego mozna nazywac pop ambitnym, zaden problem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pytaniu Julka jak oceniac "lepszosc" głosu Sinatry od głosu Zenka wyskoczyłem z tego pędzącego na sciane pociągu 

Serio chłopie zejdź z drogi twardych dragów

 

Genialny gitarzysta, świetny wokalista porównywany do jakiegoś bawidamka kreowanego na gwiazdę polskiej sceny muzycznej? Nigdy nie byłem fanem Sinatry, nie ma chyba nawet jednego utworu który jakoś specjalnie lubię ale pisać takie rzeczy to jak porównać rappara do prof. Religi, gówno na talerzu do steka i jeszcze parę mi przychodzi do głowy porównań 

 

I tak julku- jeśli oceniać głos Mariah Carey jest topem i to słysząc każdym uchem, nawet kurewskiego

A dziejeiszy pop ssie chyba najbardziej w historii (choć mam małą próbkę bo słucham dwóch stacji w radiu i spotifaja

To takie Nets z finałów 2003

 

Jakież proste było moje życie jeszcze 2 lata temu kiedy nie wiedziałem kim jest to beztalencie o uśmiechu lekko upośledzonego chłopca...

Kolejny powód żeby nienawidzić PiSu to fakt że Kurski nauczył mnie czym jest Zenek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph, dzieje się z tobą coś dziwnego. 

I rozjebaliście temat. Kiedyś wchodząc i widząc kilka nieprzeczytanych stron człowiek z miejsca wiedział, że coś ważnego wydarzyło się w Polsce lub na świecie, sprawdzał portale i wracał do zakładki z forum przeczytać opinie. Teraz można być pewnym, że to kolejne kilka stron pi****lenia o jakimś gównie, i kolejny raz nie jest inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan

W "normalnych czasach", emocje rozkładają się na naście tematów.

Na dzisiaj, żyją dwa, trzy. Jest jeden odpowiedni tytuł na temat, dodać tylko "polityczno/prywatne", umieścić w dziale "INNE" i po sprawie, 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, matek napisał:

Joseph, dzieje się z tobą coś dziwnego. 

I rozjebaliście temat. Kiedyś wchodząc i widząc kilka nieprzeczytanych stron człowiek z miejsca wiedział, że coś ważnego wydarzyło się w Polsce lub na świecie, sprawdzał portale i wracał do zakładki z forum przeczytać opinie. Teraz można być pewnym, że to kolejne kilka stron pi****lenia o jakimś gównie, i kolejny raz nie jest inaczej. 

Z twoich "ust" to niemal komplement 

 

Btw napisałeś posta nie związanego z tematem, nie wnoszącego nic do dyskusji i szukasz ewidentnie zaczepki

Opanuj się bo fluber się popłacze że mu temat zamkną

 

 

A żeby było na temat

Efekty pracy szanownego reżysera filmu już widać

Groźby karalne pod adresem Szyca czy wojewódzkiego stają się faktem

Ciekaw jestem jak wizerunkowo i prawnie oczywiście wyszedłby Kurski gdyby po jego wypowiedziach o wojnie na filmy komuś stała się krzywda 

Czy PiS by ukarał winnych? Jakoś mam wątpliwości

Takie rozliczenia na polityczne zamówienie to kolejny level żenady jaki uprawia Kaczyński

Bo chyba nikt nie wierzy że on o niczym nie wiedział 

 

 

Brawo polski rząd!

Brawo wyborcy! 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Groźby karalne pod adresem Szyca czy wojewódzkiego stają się faktem

I tu powinna się zapalić czerwona lampka bo skoro dla poprawienia wizerunku szeroko rozumiane środowisko sympatyków JK składa w ofierze niewinnych (wszystko na to wskazuje) obywateli to ty możesz być następny. Możesz zostać całkiem przypadkowo przedstawicielem mafii vatowskiej, mafii paliwowej, mafii odpadowej lub urzędnikiem samorządowym który zostanie ubanrany gownem tylko po to by przez 3 dni grillować w TVP Trzaskowskiego lub Sutryka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, matek napisał:

@josephnba

Udowodniłeś tylko po raz kolejny, że z poziomu wartościowego usera zjechałeś do forumowego pieniacza. Starość nie radość. Elo. 

Opcja ignoruj?

Będę zaszczycony 

Daruj sobie jakieś moralizujace posty, ty który zostałeś niemal siła zdjęty z moda za przejawy fiksacji władzą

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał:

@blackmagic

Sinatrze zaproponowano cały cykl koncertów przez następne dwa miesiące. W pewną sobotę, piosenkarz miał jedenaście koncertów, zaczynając o godzinie 8:10, a kończąc o 2:30 następnego dnia. Rozhisteryzowana publiczność na scenę rzucała nie tylko róże, ale elementy garderoby. W krótkim okresie czasu powstało ponad 1000 fanklubów piosenkarza. W połowie lat 40. Sinatra otrzymywał ok. 5 tysięcy listów tygodniowo. Najzagorzalsi fani Sinatry nosili na swoich ubraniach tytuły jego piosenek

@fluber

Od poczatku :)

ja mowie ze Trzaskowski sluchajac w 2020 r m.in. Sinatry ma lepszy gust niz wiekszosc Polakow. Ty jako dowod przeciwny wrzucasz info o tym jak 60 lat temu kobieta rzucala we Franka stanikiem wiec nie jest lepszym artysta od zenkiem... szczerze to się gubię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, blackmagic napisał:

@fluber

Od poczatku :)

ja mowie ze Trzaskowski sluchajac w 2020 r m.in. Sinatry ma lepszy gust niz wiekszosc Polakow. Ty jako dowod przeciwny wrzucasz info o tym jak 60 lat temu kobieta rzucala we Franka stanikiem wiec nie jest lepszym artysta od zenkiem... szczerze to się gubię 

to wszystko zalezy od tego czy muzyka sie rozwija i jest coraz lepsza czy jednak 70 czy 50 lat temu zaliczylismy w tej kwestii szczyt a teraz jest tylko gorzej?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, blackmagic napisał:

@fluber

Od poczatku :)

ja mowie ze Trzaskowski sluchajac w 2020 r m.in. Sinatry ma lepszy gust niz wiekszosc Polakow. Ty jako dowod przeciwny wrzucasz info o tym jak 60 lat temu kobieta rzucala we Franka stanikiem wiec nie jest lepszym artysta od zenkiem... szczerze to się gubię 

Najpopularniejsi wykonawcy w Polsce 2020 to Taco i Dawid Podsiadło, nie wiem czy słuchanie Sinatry to jakiś wyższy poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

@Koelner nie wiem z jakich danych wyszlo im to "wkrotce" ale cos tu sie nie zgadza.

rumuni obnizyli podatki i z tego co czytalem efektem bylo takze 5-6% inflacji. zwlaszcza ze place minimalna podnosili jeszcze szybciej niz pis.

poszukam to wkleję :)

2 minuty temu, josephnba napisał:

Na pewno wyższy niż słuchanie kolesia który śpiewa że w metrze ktoś je kebaba

teraz posłuchałem quebanofide czy coś takiego . zarzucił jakiś małolat , podobno najpopularniejsze teraz i pierwszy utwór jaki mi wyskoczył zaczynał się że ma małego kutasa ale rapuje jakby miał dużego , naprawdę ? :) takie czasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

teraz posłuchałem quebanofide czy coś takiego . zarzucił jakiś małolat , podobno najpopularniejsze teraz i pierwszy utwór jaki mi wyskoczył zaczynał się że ma małego kutasa ale rapuje jakby miał dużego , naprawdę ? :) takie czasy 

zalezy na jaki fragment trafisz.

sinatra: Oh,pogoda na zewnątrz jest okropna
Ale ogień jest tak rozkoszny
A ponieważ nie mamy dokąd pójść
Niech pada śnieg, niech pada śnieg, niech pada śnieg

Nie wygląda na to żeby miało przestać
I przyniosłem nam kukurydzę do uprażenia
Światła już powoli gasną
Niech pada śnieg, niech pada śnieg, niech pada śnieg
quebo: 

Tęskniłem za Tobą, nie kłamię jak zły
Przydałbym się pociąć ale przyjmę kulkę w moim bubbletea
Tęskniłem za Tobą, nostalgia to błysk
Do którego nocą latają ochoczo takie ćmy jak my

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

to wszystko zalezy od tego czy muzyka sie rozwija i jest coraz lepsza czy jednak 70 czy 50 lat temu zaliczylismy w tej kwestii szczyt a teraz jest tylko gorzej?:)

No ja mysle ze rozwija sie jako gatunek ale jako pop to srednio.

 

13 minut temu, RappaR napisał:

Najpopularniejsi wykonawcy w Polsce 2020 to Taco i Dawid Podsiadło, nie wiem czy słuchanie Sinatry to jakiś wyższy poziom

Niby tak ale dla tej czesci ktora jest obecna w internecie i gotowa wydac 150 zl na koncert. Wszedzie indziej chyba jednak inne gusta dominuja. Szczegnie u "szwagra"na grillu i "weselu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

zalezy na jaki fragment trafisz.

sinatra: Oh,pogoda na zewnątrz jest okropna
Ale ogień jest tak rozkoszny
A ponieważ nie mamy dokąd pójść
Niech pada śnieg, niech pada śnieg, niech pada śnieg

Nie wygląda na to żeby miało przestać
I przyniosłem nam kukurydzę do uprażenia
Światła już powoli gasną
Niech pada śnieg, niech pada śnieg, niech pada śnieg
quebo: 

Tęskniłem za Tobą, nie kłamię jak zły
Przydałbym się pociąć ale przyjmę kulkę w moim bubbletea
Tęskniłem za Tobą, nostalgia to błysk
Do którego nocą latają ochoczo takie ćmy jak my

„Mam małego a rapuje jakbym miał dużego” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blackmagic napisał:

 

Niby tak ale dla tej czesci ktora jest obecna w internecie i gotowa wydac 150 zl na koncert. Wszedzie indziej chyba jednak inne gusta dominuja. Szczegnie u "szwagra"na grillu i "weselu"

bo na grillu i weselu dominuje muzyka grillowa i weselna:) nie ma lepszej muzyki do tanczenia i resetu. co nie oznacza ze ci ludzie zazwyczaj nie sluchaju podsiadly i taco:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.