Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jest prosta zależność. Poziom intelektualny jest wprost proporcjonalny do czasu spędzonego na forum. No-life'y mają najbardziej rozwiniętą inteligencję. Jak w przypadku Jarka życie prywatne nie sprzyja realizacji wyższych celów.

Ta zależność jest tak samo prosta jak w przypadku zasobu używanego słownictwa i złożoności wypowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

W sensie uważasz, że tysiące wypowiedzi przez kilka lat napisanych tutaj, pokazujących w jaki sposób różni użytkownicy budują argumenty logiczne, jak szukają związków przyczynowo-skutkowych, jakie nawyki i schematy myślowe prezentują, jak potrafią rozumieć teksty pisane przez inne osoby, jak używają ironii i sarkazmu, jakiego języka i na jakim poziomie zaawansowania używają, w jaki sposób formuluja myśli, czy mają skłonności do dychotomii myślenia itd. to nie jest wystarczającą próba, żeby osoba,  która zajmuje się tym zawodowo i zwykle potrzebuje 2-4 godzin, aby zidentyfikować jakimi cechami inteligencji charakteryzuje się klient, mogła się wypowiedzieć na ten temat? 

Jasne, jest szansa że mogę się mylić, ale niewielka. Próbka wypowiedzi jest bardzo duża, moje kompetencje i doświadczenie są wysokie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to moja profesjonalna opinia, poparta rzeczowymi argumentami i solidnym materiałem dowodowym. 

I o ile ogólnie nie byłbym zdziwiony, gdyby ktos negował mój profesjonalizm ( nie wiemy co robisz, możesz zmyślać, że się tym zajmujesz itd.) to sam fakt, że w ogóle nie przyjmujesz do myślenia, że w oparciu o tysiące wypowiedzi można coś powiedzieć o "poziomie", jaki reprezentuje ich autor i taka możliwość Cię bawi, też jest pewna wskazówka odnośnie Ciebie. 

Zresztą co zabawne, to ten sam mechanizm występuje teraz u Kaczyńskiego, gdzie z dużą pewnością siebie kompletnie myli się w dość oczywistych kwestiach dla ponadprzecietnie inteligentnych ludzi, a co związane jest ze starzeniem się jego mózgu. 

Kolejnymi postami udowadniasz, że raczej nie zajmujesz się w życiu prywatnym tym co opisywałeś. Z tysiąca postów, które napisałeś skłaniam się ku temu, że jesteś gościem siedzącym 24h przy kompie któremu mamusia podaje jedzonko jak tworzysz kolejne wesołe posty. Oczywiście mogę się mylić i po prostu wykreowałeś sobie „postać” na forum niczym gość ze „Szkoły samobójców” ale jest mega niespójności w Twoich opisach przez lata. No i to co „niby” robisz w życie prywatnym plus aktywność tutaj w różnych tematach to na luzie można byłoby rozłożyć na przynajmniej trzy osoby. 

Wyrobiła się 

10 minut temu, Sebastian napisał:

Ta zależność jest tak samo prosta jak w przypadku zasobu używanego słownictwa i złożoności wypowiedzi..

Staaaaaary, każdy kto skończył przynajmniej liceum i zdał maturę z polskiego to mógłby pisać tutaj referatami ale chyba to nie jest cel :) chłopaki w temacie o Ukrainie piszą duże posty z wieloma błędami ale wiadomo że mają ponadprzeciętną wiedzę w tym temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Koelner napisał:

Kolejnymi postami udowadniasz, że raczej nie zajmujesz się w życiu prywatnym tym co opisywałeś. Z tysiąca postów, które napisałeś skłaniam się ku temu, że jesteś gościem siedzącym 24h przy kompie któremu mamusia podaje jedzonko jak tworzysz kolejne wesołe posty. Oczywiście mogę się mylić i po prostu wykreowałeś sobie „postać” na forum niczym gość ze „Szkoły samobójców” ale jest mega niespójności w Twoich opisach przez lata. No i to co „niby” robisz w życie prywatnym plus aktywność tutaj w różnych tematach to na luzie można byłoby rozłożyć na przynajmniej trzy osoby. 

No przecież właśnie o tym piszę, że pewne rzeczy są dla Ciebie nie do zrozumienia, więc je odrzucasz, upraszczasz i tworzysz jakiś dziecinny obrazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Koelner napisał:

skrót myślowy i ironia - lol 

Jeszcze raz. 

Nie potrafisz ogarnąć, że można robić te wszystkie rzeczy, o których piszę, więc je odrzucasz i uznajesz za nieprawdziwe i niespójne. 

Naprawdę zrozumiałem, że pisząc o 24h na forum nie masz na myśli dosłownie 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Jeszcze raz. 

Nie potrafisz ogarnąć, że można robić te wszystkie rzeczy, o których piszę, więc je odrzucasz i uznajesz za nieprawdziwe i niespójne. 

Naprawdę zrozumiałem, że pisząc o 24h na forum nie masz na myśli dosłownie 24h.

dobrze, że Ty wszystko ogarniasz i rozumiesz 😘 dziękujemy że jesteś z nami ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Jeszcze raz. 

Z tego co pamiętam Twoja krytyka PISu pojawiła się wraz z dojściem Czarnka do władzy. I tu chyba też dobrze kojarzę, że jesteś związany ze środowiskiem akademickim stąd polityka PiS zaczęła Ci uwierać dopiero, gdy jej członek oddał stolec na Twoje podwórko. 

Jeśli chodzi o wychwalanie Kaczyńskiego to samotnym liderem jest RappaR, który wielokrotnie podkreślał znakomite wykształcenie prezesa i jego ojca oraz misternie utkane mafijne struktury stworzonej przez Jara partii jako kontrargument nad opinie, że to zwykły dziad co wiedzę o świecie zaczerpnął od koleżanek mamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał:

Z tego co pamiętam Twoja krytyka PISu pojawiła się wraz z dojściem Czarnka do władzy. I tu chyba też dobrze kojarzę, że jesteś związany ze środowiskiem akademickim stąd polityka PiS zaczęła Ci uwierać dopiero, gdy jej członek oddał stolec na Twoje podwórko. 

Możesz sprawdzić kiedy Czarnek został ministrem i z kiedy są posty, które wrzuciłem Cardiemu. 

Ale oczywiście każde zastąpienie gowinowca ziobrystą to katastrofa, niezależnie od ministerstwa.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2022 o 23:18, RappaR napisał:

Podoba mi się, jak nie znasz się absolutnie na niczym, ale to naprawdę na niczym :) 

Kopalnie są nierentowne, ponieważ o ile prywatny nabywca może odnotować zyski, to już jednak budżet Polski musi potem dotować w ZUSie emerytury górnicze. Dlatego też Silesia przynosi Polsce straty i jestem pewien, że kilku członków Platformy się srodze na tym obłowiło, okradając polskich podatników. 

 

Jak się na czymś nie znam to nie szukam odpowiedzi w internetach, tylko pytam ludzi, którzy mają dużą wiedzę i znają temat., Akurat w sektorze górnictwa-energetyki znam bardzo dobrze wielu ludzi ,którzy się tym profesjonalnie zajmują.,Emerytury górnicze na całym świecie są wysokie i kogoś może dupa boli ,ale większość nie chciałaby tych pieniędzy jak by mieli na nie zapierdalać pod ziemią przez 25 lat.Z jednej strony może obciążają budżet Polski, ale z drugiej strony państwowe spółki energetyczne kupują polski węgiel po 400 zł. /t zamiast po 300$ i ich kolosalne zyski zasilają ten budżet. Na pewno lepiej ZUS-owi i budżetowi pomogła polska służba zdrowia w ostatnich latach ponad 200 tys nadmiarowych zgonów i licznik cały czas bije, to powinno wystarczyć na trzynastki i czternastki dla emerytów nawet tych górniczych, chociaż moim znajomym emerytom z kopalni pis wypłacił po 125 zł 14-stki..Jeżeli jesteś pewien ,że kilku członków Platformy się obłowiło okradając polskich podatników to zgłoś do ABW, CBŚ ,CBA czy jak tam się teraz ta policja polityczna pisu nazywa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mayor napisał:

,

Jak się na czymś nie znam to nie szukam odpowiedzi w internetach, tylko pytam ludzi, którzy mają dużą wiedzę i znają temat., Akurat w sektorze górnictwa-energetyki znam bardzo dobrze wielu ludzi ,którzy się tym profesjonalnie zajmują.,

Emerytury górnicze na całym świecie są wysokie i kogoś może dupa boli ,ale większość nie chciałaby tych pieniędzy jak by mieli na nie zapierdalać pod ziemią przez 25 lat.

 

moim znajomym emerytom z kopalni pis wypłacił po 125 zł 14-stki..

Mysle ze nikogo tutaj nie boli dupa, ze Twoi znajomi dostają 4100 złotych brutto emerytury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.