Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał:

Mogło Tobie równie dobrze chodzić o niższy potencjał intelektualny antypisu. To jest tylko twoja obraźliwa opinia. Możesz ją sobie mieć, ale nie nazywaj jej faktem.

Mogło mi też chodzić o to że antyPiS wmawia mi różne nieprawdziwe rzeczy. Albo o 100 różnych innych rzeczy. 

Faktem jest, że kolejny raz nie rozumiesz, co napisałem i serio już bym się zaczął zastanawiać, czy piszę w niezrozumiały sposób, gdyby nie fakt, że @RappaR doskonale rozumie co napisałem, a Ty nadal nie, mimo że już dwie osoby Ci tłumaczą. 

Jaki fakt z tego wynika? 

Pozostawię to pytanie bez odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Mogło mi też chodzić o to że antyPiS wmawia mi różne nieprawdziwe rzeczy. Albo o 100 różnych innych rzeczy. 

Faktem jest, że kolejny raz nie rozumiesz, co napisałem i serio już bym się zaczął zastanawiać, czy piszę w niezrozumiały sposób, gdyby nie fakt, że @RappaR doskonale rozumie co napisałem, a Ty nadal nie, mimo że już dwie osoby Ci tłumaczą. 

Jaki fakt z tego wynika? 

Pozostawię to pytanie bez odpowiedzi. 

Skoro twoim zamiarem nie jest obrażanie ludzi, to dlaczego aż tak się unosisz, kiedy kilka osób wytyka Tobie, kiedy to robisz? 

Teraz, RappaR napisał:

Wyraziłem tylko szczery podziw dla Twojej osoby. Mam nadzieję, że do końca życia uda Ci się zachować całkowitą czystość w mówieniu prawdy i tylko prawdy. 

Twoja nadzieja na pewno jest szczera. Będzie dla mnie odtąd dodatkową motywacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał:

@Pablo81 ładnie się wjebałeś 🤣 a @fluber mierzący iq za pomocą postów na forum koszykarskim to kolejny wesoły temat w jego występach naczelnego kabareciarza ma forum -> mistrz nie do przybycia :P 

W sensie uważasz, że tysiące wypowiedzi przez kilka lat napisanych tutaj, pokazujących w jaki sposób różni użytkownicy budują argumenty logiczne, jak szukają związków przyczynowo-skutkowych, jakie nawyki i schematy myślowe prezentują, jak potrafią rozumieć teksty pisane przez inne osoby, jak używają ironii i sarkazmu, jakiego języka i na jakim poziomie zaawansowania używają, w jaki sposób formuluja myśli, czy mają skłonności do dychotomii myślenia itd. to nie jest wystarczającą próba, żeby osoba,  która zajmuje się tym zawodowo i zwykle potrzebuje 2-4 godzin, aby zidentyfikować jakimi cechami inteligencji charakteryzuje się klient, mogła się wypowiedzieć na ten temat? 

Jasne, jest szansa że mogę się mylić, ale niewielka. Próbka wypowiedzi jest bardzo duża, moje kompetencje i doświadczenie są wysokie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to moja profesjonalna opinia, poparta rzeczowymi argumentami i solidnym materiałem dowodowym. 

I o ile ogólnie nie byłbym zdziwiony, gdyby ktos negował mój profesjonalizm ( nie wiemy co robisz, możesz zmyślać, że się tym zajmujesz itd.) to sam fakt, że w ogóle nie przyjmujesz do myślenia, że w oparciu o tysiące wypowiedzi można coś powiedzieć o "poziomie", jaki reprezentuje ich autor i taka możliwość Cię bawi, też jest pewna wskazówka odnośnie Ciebie. 

Zresztą co zabawne, to ten sam mechanizm występuje teraz u Kaczyńskiego, gdzie z dużą pewnością siebie kompletnie myli się w dość oczywistych kwestiach dla ponadprzecietnie inteligentnych ludzi, a co związane jest ze starzeniem się jego mózgu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

to sam fakt, że w ogóle nie przyjmujesz do myślenia, że w oparciu o tysiące wypowiedzi można coś powiedzieć o "poziomie", jaki reprezentuje ich autor i taka możliwość Cię bawi, też jest pewna wskazówka odnośnie Ciebie. 

Jeżeli dalej się zastanawiasz skąd powszechna na forum opinia, że jesteś fanboyem prezesa, to wróć do tego fragmentu powyżej. 5 postów krytyki na krzyż nie zmienia obrazu płynącego z setek postów pochwalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Cardi napisał:

Jeżeli dalej się zastanawiasz skąd powszechna na forum opinia, że jesteś fanboyem prezesa, to wróć do tego fragmentu powyżej. 5 postów krytyki na krzyż nie zmienia obrazu płynącego z setek postów pochwalnych.

Ja się nie zastanawiam, bo doskonale znam przyczyny. Pisałem już wyżej. Dychotomia myślenia, która powoduje ignorowanie postów, w których krytykuję Kaczyńskiego, żeby Wam się zbyt skomplikowany obraz Flubera w mózgu nie pojawił, bo moc obliczeniowa nie da rady ogarnąć. 

12 godzin temu, fluber napisał:

 Kaczyński zaczął pi*****ić głupoty

 

13 godzin temu, fluber napisał:

 

Kaczynski głupieje

 

W dniu 23.10.2022 o 20:49, fluber napisał:

Kaczyński mówiący ze tylko zdrowszych nóg mu brakuje do przebiegniecia maratonu w 5 godzin z hakiem to jest pokaz oderwania od rzeczywistości

 

W dniu 23.10.2022 o 11:32, fluber napisał:

tacy zimnokrwisci dranie jak Kaczyński

No ale Ty dopiero od niedawna krytykujesz Kaczyńskiego, a wczesniej nigdy nie powiedziałeś nic złego na jego temat!

 

W dniu 21.06.2020 o 12:49, fluber napisał:

 Kaczyński był zdeterminowany rozjebać Sąd Najwyższy, wywalić Gersdorf i wstawić tam swojego człowieka. 

 

W dniu 18.11.2020 o 22:05, fluber napisał:

 

Jarosław robi się coraz mniej straszny a coraz bardziej śmieszny

 

W dniu 31.10.2020 o 23:08, fluber napisał:

Nie wiem czy ktoś wrzucał ten tekst kaczynskiego ale Jarosław się odkleil od rzeczywistości. 

 

I jeszcze z poprzedniego wątku politycznego:

Cytat

facet który mieszka w jakimś kwadratowym domu z lat 60-tych, nosi niskiej jakości zakłaczone ubrania i wakacje spędza w ortalionowej pelerynce w Beskidzie Sądeckim

I pewnie gdyby mi się chciało, to znalazłbym tego więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Ja się nie zastanawiam, bo doskonale znam przyczyny. Pisałem już wyżej. Dychotomia myślenia, która powoduje ignorowanie postów, w których krytykuję Kaczyńskiego, żeby Wam się zbyt skomplikowany obraz Flubera w mózgu nie pojawił, bo moc obliczeniowa nie da rady ogarnąć. 

Tak jak mówię, 5 minut nowego podejścia nie zatrze wrażenia z setek poprzednich dni. 

Na szczęście nie tylko ja to widzę, więc jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Cardi napisał:

Tak jak mówię, 5 minut nowego podejścia nie zatrze wrażenia z setek poprzednich dni. 

Przewidziałem ten argument, napisałem o tym, że go przewiduję

44 minuty temu, fluber napisał:

 

No ale Ty dopiero od niedawna krytykujesz Kaczyńskiego, a wczesniej nigdy nie powiedziałeś nic złego na jego temat!

 

, wrzuciłem w związku z tym swoje posty krytykujące Kaczyńskiego także sprzed kilku lat. Efekt? Żaden, bo:

44 minuty temu, fluber napisał:

 Dychotomia myślenia, która powoduje ignorowanie postów, w których krytykuję Kaczyńskiego, żeby Wam się zbyt skomplikowany obraz Flubera w mózgu nie pojawił, bo moc obliczeniowa nie da rady ogarnąć. 

 

 

30 minut temu, Cardi napisał:

 

Na szczęście nie tylko ja to widzę, więc jestem spokojny.

Jak to mówią, elita jest nieliczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

wrzuciłem w związku z tym swoje posty krytykujące Kaczyńskiego także sprzed kilku lat. Efekt? Żaden, bo:

Kreując się na elitę intelektualną tego forum liczyłem, że ogarniesz, że nie chodzi o czas postów z krytyką tylko ich liczbę, a w zasadzie o stosunek takich postów do tych wychwalających działania prezesa kraju.

Myliłem się, następnym razem napiszę prościej. Obiecuję.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Cardi napisał:

Tak jak mówię, 5 minut nowego podejścia nie zatrze wrażenia z setek poprzednich dni. 

No. Na pewno nie miałeś na myśli, że krytykuję Jarka od niedawna. Na pewno. Po co ja w ogóle z tobą dyskutuję?

30 minut temu, Cardi napisał:

liczyłem, że ogarniesz, że nie chodzi o czas postów z krytyką tylko ich liczbę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No. Na pewno nie miałeś na myśli, że krytykuję Jarka od niedawna. Na pewno.

No, jak się mówi, że "ktoś miał swoje pięć minut" to oczywiście chodzi nam o pięć minut. Wiadomo.

1 minutę temu, fluber napisał:

Po co ja w ogóle z tobą dyskutuję?

I vice versa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, RappaR napisał:

Fluber więcej razy krytykował Kaczyńskiego, niż go chwalił, ale by to zauważyć, trzeba mieć zdolność koncentracji dłuższą niż przeciętny nastolatek na Tik Toku :) 

Co nie zmienia tego, że wielokrotnie wspierał i nadal wspiera politykę tego człowieka i wybranych przez niego ludzi. A ponieważ PiS jest partią wodzowską to jest to odbierane jako poparcie dla samego Kaczyńskiego. I naprawdę nietrudno to zrozumieć.

Wracając zaś do  kluczowych błędów rządu PiS "których nikt nie pokazał" mamy dziś taką wypowiedź:

https://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka/artykuly/8582263,sasin-elektrownia-jadrowa-patnow-choczew.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Gdzie nie udało się nawet poznać szczegółowych kosztów i harmonogramu pierwszej inwestycji (a już są wokól niej nieporozumienia)

Chaos. Jeden wielki chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.