Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jack napisał:

I wygrał deweloper z Małej Sycylii 🤣🤣🤣

 

4 minuty temu, Koelner napisał:

czyli podział tortu - PiS to zawodowcy

Nie wiem dlaczego mieliby ustawić przetarg pod kumpla Adamowicza i Dulkiewicz

http://www.doraco.pl/2019/08/12/

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

 

Nie wiem dlaczego mieliby ustawić przetarg pod kumpla Adamowicza i Dulkiewicz

http://www.doraco.pl/2019/08/12/

http://www.doraco.pl/2022/05/31/strategiczne-zmiany-w-strukturach-doraco/

DORACO laureatem Kryształów przetargów publicznych 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Jakie to ma znaczenie, skoro to jest dalej spółka córka Hassa. Nawet nie wiem, kto był tam wcześniej prezesem.

takie, że są od nich, dlatego też będą uczestniczyć w CPK

przy przetargu na ponad 600 mln jakby była różnica 1 mln to już można byłoby mieć bekę na temat fikcji "przetargu" a 300 tys można skomentować tym, że się "znają na robocie" ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

takie, że są od nich, dlatego też będą uczestniczyć w CPK

przy przetargu na ponad 600 mln jakby była różnica 1 mln to już można byłoby mieć bekę na temat fikcji "przetargu" a 300 tys można skomentować tym, że się "znają na robocie" ;]

 

No jasne, firma pisowska w c***:

Cytat

Miasta, w których firma KORPORACJA BUDOWLANA DORACO SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:
Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Gdańsk, Sopot i Gdynia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No jasne, firma pisowska w c***:

 

ja pi****le ale Ty jesteś odklejony od rzeczywistości

300 tys to jest 1.5 promila różnicy ( na oko ) to jest nie możliwe aby tak wycenić taki przetarg , niech ktoś Ci wytłumaczy bo mi jest widocznie z tym trudno

a Doraco jest spółką, jak zmienia się władza to albo władza pakuje swoich do zarządu albo sama firma oraz zarząd zaprasza ludków z władzy aby mieć kontakty. żadna firma która chce być duża nie utrzyma się na rynku bez wygrywania na przetargach publicznych ;]

ja piszę Ci o pieniądzach a Ty sugerujesz się treścią - lol

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

glaszcze-head.gif

Nie zapomnij powiedzieć, że PIS ustawił przetarg, żeby firma gościa stawiającego pomniki Pawłowi Adamowiczowi mogła wybudować nowy gmach TVP Info, bo różnica w kwotach przetargu między firmami jest za mała.

Jak ma być dobrze w tym kraju, jak typowy wyborca zamiast jebać rządzących za to co spierdolili, to wymyśla teorie spiskowe bez żadnych dowodów. Potem dziwne, że można takiemu każdą bzdurę wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Nie zapomnij powiedzieć, że PIS ustawił przetarg, żeby firma gościa stawiającego pomniki Pawłowi Adamowiczowi mogła wybudować nowy gmach TVP Info, bo różnica w kwotach przetargu między firmami jest za mała.

Adamowicz też załatwiał Płażyńskiemu robotę a Neumann dzwonił do Szumowskiego o maseczki

3 minuty temu, fluber napisał:

Jak ma być dobrze w tym kraju, jak typowy wyborca zamiast jebać rządzących za to co spierdolili, to wymyśla teorie spiskowe bez żadnych dowodów. Potem dziwne, że można takiemu każdą bzdurę wcisnąć.

nigdy nie będzie jeśli w przetargach zawsze będzie wygrywać najniższa cena i w przetargu publicznym na 600 mln wygra firma która da o 1.5 promila mniej na całości - jeśli tego nie kumasz i jesteś typowym wyborcom PiS czy PO to nie dziwie się że nas ciągle jebią

dla jasności za PO też to miało miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

 

nigdy nie będzie jeśli w przetargach zawsze będzie wygrywać najniższa cena i w przetargu publicznym na 600 mln wygra firma która da o 1.5 promila mniej na całości - jeśli tego nie kumasz i jesteś typowym wyborcom PiS czy PO to nie dziwie się że nas ciągle jebią

dla jasności za PO też to miało miejsce

Nie musisz mnie przekonywać, że najniższa cena to kryterium nadużywane w przetargach. Z tym, że to dalej nijak ma się do "ustawiania", bo zasady oceny znane były przed przetargiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.