Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jack napisał:

Nas? Ja rozumiem, że można sobie potrollować ale trzeba mieć jakieś granice 

Nom, nas Polaków.

Pojechać się focić z Jobbikiem to trzeba upaść na łeb. 

Putina interesują te partie, które są u władzy lub są dość skrajne, antagonizują scenę polityczną i pogłębiają podziały. Nieważne więc, czy formacja jest skrajnie prawicowa, czy lewicowa. Ważne, żeby powielała antyeuropejskie hasła, wzywała do „rozsądnego konserwatyzmu”, sprzeciwiała się wartościom liberalnym i demokratycznym. Modelowym przykładem jest węgierski Jobbik – w 2013 r. jego przywódcy na zaproszenie kremlowskiego geopolityka Aleksandra Dugina wygłosili na moskiewskim Uniwersytecie Łomonosowa wykład o tradycyjnych wartościach, a Unię Europejską przedstawiali jako zdrajczynię zachodniej cywilizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Koelner napisał:

?

naprawdę jesteście zjebani , oglądam od początku wojny tvn24 i tvp info na przemian i w tvn24 jest mnóstwo o pomocy Polski i Polaków 

coś się wyjebało a Wy teorie piszecie , ja pi****le załamka 

https://twitter.com/Patryk_Osowski/status/1503351191077588996?s=20&t=2e2RhfvPZwxv2J63Q7TkqQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morawiecki i Kaczyński jadą do ogarniętego wojną Kijowa a w tym samym czasie Donald, który mógłby wykorzystać te jego legendarne dobre "kontakty" z niemieckimi politykami i pojechać do Berlina, też jakoś na nich wpłynąć, to zamiast tego jedzie sobie na wycieczkę do Budapesztu poszczekać na Orbana, którego przez tyle lat miał obok siebie w EPL. 

Tyle, że w sumie co on mógłby powiedzieć w tym Berlinie? Pomysłów czy jakiejś wizji zero, jedynie mógłby mówić o PiS-ie i kaczorze, a w tej chwili chyba nawet w Berlinie nie za bardzo chcą  tego słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kepler napisał:

Morawiecki i Kaczyński jadą do ogarniętego wojną Kijowa a w tym samym czasie Donald, który mógłby wykorzystać te jego legendarne dobre "kontakty" z niemieckimi politykami i pojechać do Berlina, też jakoś na nich wpłynąć, to zamiast tego jedzie sobie na wycieczkę do Budapesztu poszczekać na Orbana, którego przez tyle lat miał obok siebie w EPL. 

Tyle, że w sumie co on mógłby powiedzieć w tym Berlinie? Pomysłów czy jakiejś wizji zero, jedynie mógłby mówić o PiS-ie i kaczorze, a w tej chwili chyba nawet w Berlinie nie za bardzo chcą  tego słuchać.

 

10 minut temu, starYfaN napisał:

https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska/videos/481964130073268/ 

Może mi ktoś wyjaśnić, co on zrobił i po co.

Przecież po tym, to jest już tylko przecięcie wstęgi na otwarciu remizy w Ustrzykach.

 

PiS w kolejnych wyborach robi +50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, fluber napisał:

Putina interesują te partie, które są u władzy lub są dość skrajne, antagonizują scenę polityczną i pogłębiają podziały. Nieważne więc, czy formacja jest skrajnie prawicowa, czy lewicowa. Ważne, żeby powielała antyeuropejskie hasła, wzywała do „rozsądnego konserwatyzmu”, sprzeciwiała się wartościom liberalnym i demokratycznym. Modelowym przykładem jest PIS

Poprawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli ten opis pasuje wg Ciebie do PiSu to tym bardziej powinieneś potwierdzić że Tusk upadł na głowę że w środku wojny jedzie za granicę poprzeć partie taka jak PiS. 

Ale ja nie wiem po co on tam pojechał i nie czuje się w obowiązku go tłumaczyć. 

Natomiast, że PIS ma wywolone na demokrację byle by było po ich myśli to jest fakt. A jak chcesz zgłębić ich podejście do wartości liberalnych to może Czarnka albo np. Tarczyńskiego sobie poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Jak sobie pomyśle że wojna nas mogła zostać z Tuskiem jako premierem to robi mi się słabo. Kto mu to podpowiedzial? bo sam to na pewno nie ogarnia. 

Przecież to z premierem pojechał Prezes Kraju, żeby niczego nie spierdolił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Koelner napisał:

?

naprawdę jesteście zjebani , oglądam od początku wojny tvn24 i tvp info na przemian i w tvn24 jest mnóstwo o pomocy Polski i Polaków 

coś się wyjebało a Wy teorie piszecie , ja pi****le załamka 

Tru dat, cały czas TVN dobrze mowi o Polsce, wielokrotnie tez nie przerywali jak ktoś chwalił rząd, rudy też to robił. Np z dzisiaj, jak ktoś po takim materiale stawia znak równości przy tvp i tvn i wyobraża sobie taki materiał w tvp o opozycji, to Żurawica, Tworki, Świecie.

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/jaroslaw-kaczynski-i-mateusz-morawiecki-w-kijowie-planowane-spotkanie-z-wolodymyrem-zelenskim,1099474.html

 

@fluber ma się rozumieć że tak samo oburza Cie waflowanie się pisu z proputinowskimi partiami, napierdalanie billboardami w ue, wkurwianie amerykanów, gdy od jesieni wiedzieli o tym co wydarzy się na Ukrainie? Czy to już nie jest niebezpieczne i o wiele groźniejsza jest fotka z jakimś chłopem Tuska?

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Jeżeli ten opis pasuje wg Ciebie do PiSu to tym bardziej powinieneś potwierdzić że Tusk upadł na głowę że w środku wojny jedzie za granicę poprzeć partie taka jak PiS. 

Pogodzę Was. W obu partiach są ludzie, którym Rosja imponuje i naprawdę chcieliby aby podobny system panował w kraju. W obu są ludzie, którzy destabilizują kraj i swoja działalnością mu szkodzą. Nie chce mi się tematu rozwijać ale naprawdę wystarczy popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.