Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Grzechu napisał:

 

No tak, były szybkie decyzje jak zakaz wchodzenia do lasu i inne błyskotliwe pomysły, a przy okazji wałki z maskami i respiratorami. Teraz będą naprawdę grube wałki z zakupem broni (które będzie można robić poza wszelką kontrolą, bo przecież bezpieczeństwo i takie tam). Faktycznie jest się z czego cieszyć...  

Ciekawi mnie czy ktokolwiek kiedykolwiek udowodni to wałki, bo na razie to opozycje rzuca kłamliwymi hasełkami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Ciekawi mnie czy ktokolwiek kiedykolwiek udowodni to wałki, bo na razie to opozycje rzuca kłamliwymi hasełkami :) 

Dowiemy się, gdy PiS straci władzę. Bo jak zapewne wiesz, prokuratura u nas często nie wszczyna w ogóle postępowań. Kłamliwe były hasełka PiSu, tyle póki co wiemy, bo przez tyle lat jakoś nie osądzili tych, których pomawiali i oskarżali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szak napisał:

Dowiemy się, gdy PiS straci władzę. Bo jak zapewne wiesz, prokuratura u nas często nie wszczyna w ogóle postępowań. Kłamliwe były hasełka PiSu, tyle póki co wiemy, bo przez tyle lat jakoś nie osądzili tych, których pomawiali i oskarżali.

Żebyśmy się dowiedzieli to chyba Konfa musiałaby dojść do koryta***, bo chyba nawet Lewica by nie chciała wywlec wszystkiego, bo takie Razemki jeszcze do władzy nie doszły, a już tam jakieś kreatywne księgowanie subwencji mają na koncie. Konfa zresztą też. To nie wiem, chyba my tu musielibyśmy partię zrobić i władze przejąć. Chociaż pozabijalibyśmy się nawet gdyby sondaże dawały nam PSLowskie 130% poparcia.

*** - albo okazałoby się, że to takie same sk****syny przy korycie jak wszyscy inni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Cardi napisał:

Żebyśmy się dowiedzieli to chyba Konfa musiałaby dojść do koryta***, bo chyba nawet Lewica by nie chciała wywlec wszystkiego, bo takie Razemki jeszcze do władzy nie doszły, a już tam jakieś kreatywne księgowanie subwencji mają na koncie. Konfa zresztą też. To nie wiem, chyba my tu musielibyśmy partię zrobić i władze przejąć. Chociaż pozabijalibyśmy się nawet gdyby sondaże dawały nam PSLowskie 130% poparcia.

*** - albo okazałoby się, że to takie same sk****syny przy korycie jak wszyscy inni. 

Ja tam jestem za zakładaniem partii. Kiedyś była partia przyjaciół piwa to może i my damy radę wejść. Przekrój wykształcenia podejrzewam mamy wystarczający by wszystkie ministerstwa poodbsadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, blackmagic napisał:

Ja tam jestem za zakładaniem partii. Kiedyś była partia przyjaciół piwa to może i my damy radę wejść. Przekrój wykształcenia podejrzewam mamy wystarczający by wszystkie ministerstwa poodbsadzać

Koniecznie MVPrzemek na ministra edukacji narodowej wtedy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RappaR napisał:

Ciekawi mnie czy ktokolwiek kiedykolwiek udowodni to wałki, bo na razie to opozycje rzuca kłamliwymi hasełkami :) 

Jeżeli dobrze ci się żyje w przekonaniu, że obecna władza jest czyściutka, to na zdrowie 😄

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Grzechu napisał:

Jeżeli dobrze ci się żyje w przekonaniu, że obecna władza jest czyściutka, to na zdrowie 😄

 

 

Czyściutka, to może nie, ale średnio się kleją z faktami te przewały na maseczkach i respiratorach, ale dla tłumów z widłami styknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blackmagic napisał:

Ja tam jestem za zakładaniem partii. Kiedyś była partia przyjaciół piwa to może i my damy radę wejść. Przekrój wykształcenia podejrzewam mamy wystarczający by wszystkie ministerstwa poodbsadzać

Przecież od wielu lat najwięcej ministrów to byli historycy, wykształcenie nie ma tu żadnego znaczenia :D

11 godzin temu, Szak napisał:

Dowiemy się, gdy PiS straci władzę. Bo jak zapewne wiesz, prokuratura u nas często nie wszczyna w ogóle postępowań. Kłamliwe były hasełka PiSu, tyle póki co wiemy, bo przez tyle lat jakoś nie osądzili tych, których pomawiali i oskarżali.


No tak, bo jak Pis przejąl władzę, to wywlekł wszystkie brudy platformy. Ain't gonna happen - ręka rękę myje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Grzechu napisał:

 

No tak, były szybkie decyzje jak zakaz wchodzenia do lasu i inne błyskotliwe pomysły, a przy okazji wałki z maskami i respiratorami. Teraz będą naprawdę grube wałki z zakupem broni (które będzie można robić poza wszelką kontrolą, bo przecież bezpieczeństwo i takie tam). Faktycznie jest się z czego cieszyć...  

Tak gdybam - po prostu nie widzę Kopacz czy Budkę w czasach kryzysu

 

13 godzin temu, Sebastian napisał:

Nie, nie wierzę, że to przeczytałem na naszym forum. Myślę, że się pan myli panie Trudeau.

?

 

12 godzin temu, Szak napisał:

PiS podejmował jakieś zdecydowane decyzje podczas covidu? Dali dupy, miotali się, ulegali wpływom, kalkulowali pod sondaże, brak strategii, przyrost zgonów w czołówce światowej. Co do wojny to zobaczymy. W kryzysowej chwili zawsze jest przyzwolenie na jakieś skróty i dokręcenie śruby, ale kompetencji z pustego i Salomon nie naleje.

Oczywiście ale ja mam pretensje bardziej do PiS za lata przed COVID gdzie zmarnowali koniunkturę na dalsza rozbudowę infrastruktury oraz inwestycje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Cię dziwi w moim poście ? Lekki autorytaryzm władzy miałeś przed chwilą w Kanadzie. Czyli jeśli owieczki dają się golić bez kłopotów to mamy demokrację a jeśli zaczynają się buntować to blokujemy im konta w bankach, aresztujemy itp.

Zastanów się nad tym. Przypominam, że według wycieków mailowych od Dworczyka jest u nas w kraju taki jeden niebezpieczny wariat, który myślał o użyciu wojska przeciwko Strajkowi Kobiet. Co prawda uważam Strajk Kobiet za organizację skrajnych zjebów ale ich prawem jest protestować. 

Także nie - żadne rządy autorytatywne przy obecnej strukturze państw nie są dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Zastanów się nad tym. Przypominam, że według wycieków mailowych od Dworczyka jest u nas w kraju taki jeden niebezpieczny wariat, który myślał o użyciu wojska przeciwko Strajkowi Kobiet. Co prawda uważam Strajk Kobiet za organizację skrajnych zjebów ale ich prawem jest protestować. 

 

W każdej odpowiednio dużej liczbie osób pojawi się debil. 

Kwestia czy reszta uznaje go za debila czy nie, w rządzie reakcja była jednoznaczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał:

A to on to zaproponował?

Mi on najbardziej do tego pasuje - patrząc na krąg ludzi, którzy w tych mailach się pojawiają.

Ale oczywiście nie mam pewności, miałbym ją gdyby kryształowy PiS zechciał coś wyjaśnić w tej sprawie, ale nie zechciał do tej pory odpowiedzieć na zapytania posłów w tej sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Ale co Cię dziwi w moim poście ? Lekki autorytaryzm władzy miałeś przed chwilą w Kanadzie. Czyli jeśli owieczki dają się golić bez kłopotów to mamy demokrację a jeśli zaczynają się buntować to blokujemy im konta w bankach, aresztujemy itp.

Zastanów się nad tym. Przypominam, że według wycieków mailowych od Dworczyka jest u nas w kraju taki jeden niebezpieczny wariat, który myślał o użyciu wojska przeciwko Strajkowi Kobiet. Co prawda uważam Strajk Kobiet za organizację skrajnych zjebów ale ich prawem jest protestować. 

Także nie - żadne rządy autorytatywne przy obecnej strukturze państw nie są dobre. 

Strajk kobiet nie był i nie jest z założenia głupi u nie zrzesza debili 

Debilami są ci którzy w imię własnych interesów promowali lempart czyli zidiociałą lesbę femiterrorystke bez honoru i szacunku nawet dla własnej płci.

Do czasu, kiedy ten ruch nie był sterowany z góry. Do czasu kiedy był wyrazem sprzeciwu wobec bardzo przedmiotowemu traktowaniu kobiet ruch popierały setki tysięcy zwykłych obywateli takich jak np ja 

Ale niestety gdzie robi się głośno i coś zaczyna mieć sens, tam musi łapska wepchać jakiś skrajnie myślący polmozg który dba tylko o interes własny i swojego kółka 

 

 

Aha i bardzo mi przykro że którekolwiek coś mające w nazwie narodowe a w domyśle rasistowskie jest spychane na margines

to dobrze wróży przyszłości konfederacji i bandy ksenofobów, rasistów, prostaków, patoli, ludzkich ścierw zrzeszających się pod tym banerem 

 

Na śmietnik historii sk****syny ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Strajk kobiet nie był i nie jest z założenia głupi u nie zrzesza debili 

Debilami są ci którzy w imię własnych interesów promowali lempart czyli zidiociałą lesbę femiterrorystke bez honoru i szacunku nawet dla własnej płci.

Do czasu, kiedy ten ruch nie był sterowany z góry. Do czasu kiedy był wyrazem sprzeciwu wobec bardzo przedmiotowemu traktowaniu kobiet ruch popierały setki tysięcy zwykłych obywateli takich jak np ja 

Ale niestety gdzie robi się głośno i coś zaczyna mieć sens, tam misi łapska wepchać jakiś skrajnie myślący polmozg który dba tylko o interes własny i swojego kółka 

 

 

Ok to w takim razie wpuścili do siebie debili i dali im przejąć władzę. Nie ma to znaczenia wielkiego - w tej chwili postulaty SK są takie a nie inne - debilne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Ok to w takim razie wpuścili do siebie debili i dali im przejąć władzę. Nie ma to znaczenia wielkiego - w tej chwili postulaty SK są takie a nie inne - debilne. 

No niestety masz rację. Większość nie mająca poparcia politycznego i zaplecza medialnego została w jakiś sposób zakrzyczana przez skrajnie lewicowe ruchu feministyczne, które z akcji która miała szansę przekonać większość opinii publicznej, a w konsekwencji zmusić rząd do ustępstw, zrobiła się groteską sterowaną przez idiotów, których postulaty przestały trafiać do ogółu i tym samym wszystko co na początku było szansą, stało się gównem z ryjem lempart 

Gdybym był fanem teorii spiskowych w stylu Cardiego, uznałbym że to celowe działanie góry! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, josephnba napisał:

No niestety masz rację. Większość nie mająca poparcia politycznego i zaplecza medialnego została w jakiś sposób zakrzyczana przez skrajnie lewicowe ruchu feministyczne, które z akcji która miała szansę przekonać większość opinii publicznej, a w konsekwencji zmusić rząd do ustępstw, zrobiła się groteską sterowaną przez idiotów, których postulaty przestały trafiać do ogółu i tym samym wszystko co na początku było szansą, stało się gównem z ryjem lempart 

Gdybym był fanem teorii spiskowych w stylu Cardiego, uznałbym że to celowe działanie góry! 

Nic nie dzieje się bez celu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

Tak gdybam - po prostu nie widzę Kopacz czy Budkę w czasach kryzysu

Tu zgoda, jak się popatrzy co siedzi w sejmie, to mamy krzykaczy i przegrywy jak wyżej wymienieni, ekonomiczne debile typu partia razem, oszołomstwo pod wodzą korwina i tak dalej. Niestety polityka zeszła już na takie dno, że żaden przyzwoity i myślący człowiek w to nie wejdzie. Niemniej takiego skoku na kasę i rozwalania gospodarki jak teraz jeszcze nie było   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.