Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jack napisał:

Ale żeby dymać 2 laski i przeniewierzyć hajs nie trzeba być kobietą 😉

Naprawdę bym wolał, żeby na temat lgbt w mediach wypowiadali się poważni ludzie a nie ci najbardziej sensacyjni. Ale może wtedy było by nudno i się nie klikało. 

Nie trzeba, jasne, jednak ktoś kto przeniewierza hajs i dyma 2 laski zazwyczaj nie jest zapraszany do Radia ZET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Deltuś napisał:

Ludzion z onkologii na przykład trzeba było zabrać łóżka, żeby dać covidowcom, bo fluberek przestraszył się medialnej pandemii. 

Łóżek nie brakowało. 

2 minuty temu, Cardi napisał:

W związku z tym jeżeli jest X+Y nadmiarowych zgonów, z których X to osoby zmarłe na koronę, a Y to inne nadmiarowe zgony, to prosty wniosek jest taki, że za Y odpowiada Niedzielski, bo wprowadził główną zmienną w porównaniu z rokiem poprzednim.

Bzdury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Łóżek nie brakowało. 

Bzdury

Aha, to skąd te Y?

Teraz, jack napisał:

Dlatego też piszę, że zapraszałbym innych gości. Ale to nie wina ludzi lgbt, że Radio ZET woli zaprosić Margot niż kogoś nudnego. 

Wina tych ludzi, że nie odcinają się od uzurpatora, tylko dorzucają kasy do świnki skarbonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Deltuś napisał:

A czyją wina ze o facecie mówisz ona. Przechodzisz obok Kościoła nie robisz znaku krzyża, patrzysz na Margot, myślisz baba, bo tak trzeba, tak wypada. 

a co ci to przeszkadza? Mogę sobie mówić i robić znaki jakie chce. Najwyżej JA pójdę do piekła. Ja nikomu nie bronię chodzenia do kościoła mimo, że uważam, że to firma wykorzystująca stare historie do zbijania kasy. Lata mi to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

a co ci to przeszkadza? Mogę sobie mówić i robić znaki jakie chce. Najwyżej JA pójdę do piekła. Ja nikomu nie bronię chodzenia do kościoła mimo, że uważam, że to firma wykorzystująca stare historie do zbijania kasy. Lata mi to 

zdarza Ci się całować dłoń kobiety na przywitanie? Albo puszczanie kobiety przodem w drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

zdarza Ci się całować dłoń kobiety na przywitanie? Albo puszczanie kobiety przodem w drzwiach?

Nie przypominam sobie bym całował kiedyś kobietę w dłoń ale biskupa tak 🤣

Pewnie że puszczam przodem, facetów też czasem. Miły jestem i otwieram ludziom drzwi 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Nie przypominam sobie bym całował kiedyś kobietę w dłoń ale biskupa tak 🤣

Pewnie że puszczam przodem, facetów też czasem. Miły jestem i otwieram ludziom drzwi 🤷‍♂️

To źle, bo nie ma takiego obowiązku by całować dłoń biskupa, jeżeli już to pierścień. Ale też nie ma obowiązku. Twoja nadgorliwość sprezentowała Ci uraz na całe życie.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

Aha, to skąd te Y?

Nadmiarowe zgony występowały na różnym poziomie w każdym kraju. Tylko w jednym był niedzielski. 

Braun z mównicy najpierw oskarżył niedzielskiego o zabicie tysięcy Polaków bo tak jego humanistyczny umysł uważa choć nie wykazano żadnych związków przyczynowo skutkowych między decyzjami niedzielskiego a łączna liczba ofiar a potem postawił się w roli sędziego i bez procesu w kraju wolnym od kary śmierci skazał człowieka na smierc.

Jeżeli nie rozumiesz jakim wariatem jest Braun to trudno oczekiwać żeby można było z tobą rozmawiać na poziomie o tak zaawansowanym statystycznie problemie jak wpływie poszczególnych decyzji ministra zdrowia na liczbę zgonów w Polsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

To źle, bo nie ma takiego obowiązku by całować dłoń biskupa, jeżeli już to pierścień. Ale też nie ma obowiązku. Twoja nadgorliwość sprezentowała Ci uraz na całe życie.

Możesz mieć rację, mógł być to pierścień. Ale nie mam z tym jakiś traumatycznych wspomnień, nie martw się 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Możesz mieć rację, mógł być to pierścień. Ale nie mam z tym jakiś traumatycznych wspomnień, nie martw się

Skoro gdy pytam o kobiety wspominasz biskupa, to musiało to odcisnąć na Tobie piętno.

1 minutę temu, fluber napisał:

Nadmiarowe zgony występowały na różnym poziomie w każdym kraju. Tylko w jednym był niedzielski.

Ale w większości z nich miały miejsce podobne decyzje. Nie twierdzę, że on jest odpowiedzialny na zgony we wszystkich krajach, to w naszym ma moc wykonawczą.

2 minuty temu, fluber napisał:

Braun z mównicy najpierw oskarżył niedzielskiego o zabicie tysięcy Polaków bo tak jego humanistyczny umysł uważa choć nie wykazano żadnych związków przyczynowo skutkowych między decyzjami niedzielskiego a łączna liczba ofiar a potem postawił się w roli sędziego i bez procesu w kraju wolnym od kary śmierci skazał człowieka na smierc.

Wykazałem jeden, co skwitowałeś "bzdury". Nie wykazując żadnych kontrargumentów. 

4 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli nie rozumiesz jakim wariatem jest Braun to trudno oczekiwać żeby można było z tobą rozmawiać na poziomie o tak zaawansowanym statystycznie problemie jak wpływie poszczególnych decyzji ministra zdrowia na liczbę zgonów w Polsce 

Jeżeli profesor fizyki nie rozumie jaki wpływ mają wiadra ocynkowane na rozmnażanie pingwinów cesarskich, to trudno oczekiwać żeby można było z nim rozmawiać o teorii strun.

 

A nie... To nie ma związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cardi napisał:

 

Jeżeli profesor fizyki nie rozumie jaki wpływ mają wiadra ocynkowane na rozmnażanie pingwinów cesarskich, to trudno oczekiwać żeby można było z nim rozmawiać o teorii strun.

 

A nie... To nie ma związku.

Jeżeli nie rozumie prostych zależności to o wiele bardziej skomplikowanych też nie zrozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Jeżeli nie rozumie prostych zależności to o wiele bardziej skomplikowanych też nie zrozumie

Dokładnie, zatem skoro nie zrozumiałeś prostej zależności, że zamknięcie ludziom biznesów i pozamykanie ludzi w domach ma wpływ na dodatkową roczną liczbę zgonów, to wyklucza Cię to z jakiejkolwiek dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.