Skocz do zawartości

Sezon NBA zawieszony


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Pepis21 napisał:

Na początku się zastanawiałem co u licha Kings robią w ogóle w Disney Worldzie a potem sobie przypomniałem o tym całym turnieju o 8 miejsce.

Ale mamy też dobrego niusa, spotkanie, które normalnie nie doszło do skutku teraz ma się stać faktem, zatem witamy w roku 1995:

RAPTORS-GRIZZLIES-THROWBACK-UNIFORMS-AUG

Parkiet ze strony Raptors też ma być klasyczny a przynajmniej tak jest zapisany w Lockervision. Czy jednak tak będzie to się okaże. Magic wiem, że przywieźli ze sobą kilka parkietów.

Lol, przez cały czas trwania turnieju będą na każdy mecz zmieniać parkiet na barwy „gospodarzy???” Dobre wariaty, mają rozmach. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie sorry wróć. Wszystkie parkiety na lockervision są podpisane jako NBA Restart, źle spojrzałem (choć to coming soon zamiast obrazka powinno mi zapalić lampkę acz kilka innych znanych rzeczy też ma coming soon a nie powinno jak np stroje rozgrzewkowe). Generalnie jednak zespoły przywiozły swoje parkiety meczowe które zostały rozłożone jako treningowe. Tak że widomo tyle, że nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zion pojechał podpisać kontrakt i umowę prawna z ludźmi którzy go teraz sadza, 

ten co go wrobił , ten Chorwat podobno żałuje i nic już nie pamięta i mówi ze tez został wrobiony 

 

nie zdziwi mnie jak Montrezl tez pojechał podpisać kontrakt z jakimś klubem , w końcu kończy mu się kontrakt, 

oni maja to już dawno dograne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie widać, jakiego farta z tym bubble mieli Blazers i Memphis: jedni byli skończeni (kontuzja Lillarda, brak Nurkicia), drudzy mieli ciężki terminarz i wg projections nie byli faworytami do ósmego seeda, co teraz widać* - a tak pewnie zagrają sobie w play-in, bo niby Memphis mają jeszcze same 50W teamy wzwyż, ale Raptors i Bucks maja pewne seedy, więc jakieś W raczej wpadnie. Inna sprawa, że Pelicans są sami sobie winni.

*tak, kontuzja Jacksona, ale Grizzlies cały sezon mieli zdrowy podstawowy core, więc ktoś musiał im w końcu wylecieć, szkoda, że z taką kontuzją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spadek jest mega zaskakująca wiadomością... Myślałem, że ludzie się rzucą jak przysłowiowy „Reksio na szynkę” i będą oglądać co popadnie tym bardziej, że w tym roku jest możliwość (opcja dla bezrobotnych i świrów) obejrzeć wszystkie mecze Playoffs na żywo.

Tak sobie myśle, że winą jest pewnie sama bańka i dużo gorsza otoczka Playoffs.

Wiadomo już coś na temat przyszłego sezonu? Przebąkiwało się, że miał startować w grudniu. Wiadomo w jakiej formie, ile meczów, z kibicami czy bez? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.