Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

tak, ale wg NBA rules trzeba zawsze zakładać maksymalną możliwość pod stepien rule. Np przykład 1st round Lakers w NBA, który miał iść kiedyś do Magic, a po latach się zmienił w 2x2nds.

 

Więc w związku z tym, iż obłożyłeś picki protected, masz je poniekąd zablokowane.

Ok, rozumiem, ale zwróć uwagę na jedno - trejd z Karpikiem dotyczy 1 rundowych do 2020 r, więc 2021 nie mam zablokowany.

Jeśli do 2020 Mavs nie zrealizują moich picków, przechodzą one na moją 2 rundę 2021-2022. 1 rundowy 2021 mam bodaj wolny.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pick w sensie HOU 18 o którym pisaliście, że idzie do karpika, więc sprostowałem tylko, że on po innych wymianach idzie obecnie do Regisa.

No ok.

 

Ale dalej nie kumam, dlaczego 2021 jest zablokowany? Jakieś restrykcje NBA odnośnie sprzedaży picków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla formalności: pick od Karpika trafił do Sacto w 3stronnej wymianie z MIL, a z Sacramento do Bostonu za Roziera. 

 

Nie możesz pozbyć się dwóch pikców pod rząd w przyszłych latach. Nałożyłeś protekcje do 2020 więc zakłada sięz góry, że możesz oddać ten pick w roku ostatnim czyli 2020. Wtedy nie możesz pozbyć się 2021. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie chce mi się samemu pisać do innych, więc zrobię to tutaj. Oklahoma City Thunder chętnie pohandluje następującymi zawodnikami:

  • Steve Adams - $100 mln / cztery lata - wiadomo, pierwszy center ekipy z Oklahomy. Pewniak do pierwszej piątki, monstrum pod koszem przynoszący korzyści po obu stronach parkietu.
  • Álejandro Abrines $15 mln / trzy lata - młodziak z Hiszpanii, który po wymianie Oladipo do Indiany powinien dostać jeszcze więcej minut. W ubiegłym sezonie grał średnio 16 minut na mecz, teraz powinno być jeszcze więcej. Jeden z lepszych rzucających obrońców w lidze, którzy nie mają miejsca w pierwszej piątce, w defensywie, zapewnia wiele steali, a przy tym ma relatywnie mały kontrakt.

W zamian oczekuję SF, który dobrze gra bez piłki i przede wszystkim jest solidny w obronie. Do tego chętnie przejrzę ofert na PF, kryteria podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.