Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

myślę, że dostawałem już gorsze propozycje ;p np. Ajinca za picka (really, mam oddawać coś za szrot?) albo Parsons za Rossa i pick (he he).

Też dostawałem jakieś dziwne, niedorzeczne oferty i zastanawiałem się czy się śmiać czy płakać.

 

Z drugiej strony taki January się nie pierdoli i potem zbiera profity. Jeszcze puści bezczelny fame, że Clarkson to game changer i nawet mu powieka nie drgnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym pomyslalem :-) jedynie Boston stac na wyciagniecie Porziego z Knicks...maja picki, maja talent, wiekszosc raczej ma albo jedno albo drugie albo w ogole nic nie ma...czlowiek morze ma teraz pewnie propozycje od 2/3 GM-ow

Myślę, że też mógłbym coś sklecić, ale znam GMa Knicks z wielu dyskusji transferowych - jest twardym negocjatorem i musiałbym w swoim odczuciu przepłacic a mi się mój skład podoba i perspektywy także. Porzigod jest łakomym kąskiem z pewnością a GM Knicks w razie czego qie gdzie mnie szukać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że też mógłbym coś sklecić, ale znam GMa Knicks z wielu dyskusji transferowych - jest twardym negocjatorem i musiałbym w swoim odczuciu przepłacic a mi się mój skład podoba i perspektywy także. Porzigod jest łakomym kąskiem z pewnością a GM Knicks w razie czego qie gdzie mnie szukać ;)

Proszę mi nie robić złej reklamy. Jestem ugodowym osobnikiem, łatwo dojść ze mną do porozumienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, bo coś mi się nie zgadza - z Tecu teraz miałem wymianę i mam 2nd round pick 2019 - 2nd best from ORL, HOU, CLE, ale patrzę na swoje picki i tam mam, że gdy pick Magic w 30-45, to jest mój (jeśli jest w 45-60, to mam 1st roundera) - wydaje mi się, że coś jest nie tak, bo mogę np. dostać 2 razy ten sam pick ;p pytanie, gdzie został popełniony błąd i jak z tego wybrnąć - czy mam mieć po prostu more favorable HOU, CLE? I kto ma inne picki z tych trzech 2nd rounderów w 2019? Musimy chyba coś ustalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, bo coś mi się nie zgadza - z Tecu teraz miałem wymianę i mam 2nd round pick 2019 - 2nd best from ORL, HOU, CLE, ale patrzę na swoje picki i tam mam, że gdy pick Magic w 30-45, to jest mój (jeśli jest w 45-60, to mam 1st roundera) - wydaje mi się, że coś jest nie tak, bo mogę np. dostać 2 razy ten sam pick ;p pytanie, gdzie został popełniony błąd i jak z tego wybrnąć - czy mam mieć po prostu more favorable HOU, CLE? I kto ma inne picki z tych trzech 2nd rounderów w 2019? Musimy chyba coś ustalić ;)

Ja przekazałem Tobie to co dostałem od Knicks, także trzeba iść po sznurku. Ale fakt, że i tak myślałem, że to będzie pick od Houston lub Cleveland.

Draft już się kończy. Czy już wiadomo w jaki sposób rezerwujemy sobie prawa do graczy niewybranych?

Na mój pomysł z campami, który wydaje mi się całkiem dobry, tylko ewentualnie go trochę podrasować, niestety nie było odzewu, także nie drążyłem tematu. A szkoda, bo byłby to kolejny punkt gry, który jeszcze bardziej by tą grę robił realną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój pomysł z campami, który wydaje mi się całkiem dobry, tylko ewentualnie go trochę podrasować, niestety nie było odzewu, także nie drążyłem tematu. A szkoda, bo byłby to kolejny punkt gry, który jeszcze bardziej by tą grę robił realną.

Pomysł z campami też mi się podoba, ale to mimo wszystko powinno się odbyć po FA period, bo przecież żaden zawodnik się nie zgodzi na pójście na camp, jeśli na stole ma ofertę kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z campami też mi się podoba, ale to mimo wszystko powinno się odbyć po FA period, bo przecież żaden zawodnik się nie zgodzi na pójście na camp, jeśli na stole ma ofertę kontraktu.

W sumie logiczne. To mamy czas by to dopracować. Wydaje mi się, że jest to fajne zwłaszcza w kontekście two way contracts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.