Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę iść w dwie strony.

Szukam kogoś kto za małą dopłatą przyjmie Isha Smitha i jego nieduży dwuletni kontrakt oraz ewentualnie Nicka Stauskasa i jego mały roczny kontrakt. 

Lub jeżeli masz kontrakt 2,3 letni, którego chcesz się pozbyć to za dodatkową opłatą mogę przyjąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boom! Stało się! 

 

Już oficjalnie Black Mamba dołączył do ekipy Orlando Magic.

 

148002574_10.jpg

 

Kobe jak ogłosił GM Orlando będzie zajmował się "szkoleniem i dopieszczaniem trenigów rzutowch mlodych zawodników".

Głównym benificjentem tego transferu ma być Jayson Tatum, nieoszlifowany diament ofensywny ktory ma szczególnie rozwinąć swoje rzuty za 3 punkty.

Ponoć młodzi zawodnicy są niezwykle podekscytowani możliwością współpracy z tak wielkim mistrzem.

 

Kobe: "Jestem szczęsliwy że się udało wszystko dopiąc do samego końca. Jestem również pod wielkim wrażeniem profesjnalizmu jaki nowy GM wdrążył do tej ekipy. To nowe wyzwanie w mojej karierze na które jestem gotów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zgłaszam veto dla tego trejda - basketball reasons i te sprawy, Kobas przecież by tam w życiu nie poszedł, możesz sobie Hedo Turkoglu wziąć na trenera a Mambę zostaw w spokoju ;)


Chcesz Legendy we front office Dnc? To masz legendy.

Bulls zwalniają Paxsona z pozycji VP of Basketball Operations a w jego miejsce zatrudniają...

HopeScal.jpg

Briana Scalambrine!

 

kolejne veto - przecież on jest związany z Celtics

 

kurde fajne jest takie ubarwianie gry, ale może weźmy róbmy bardziej tematycznie i osoby historycznie związane z regionem albo organizacją?

 

Ja np chciałem do mojego młodego teamu trenera z NCAA i zmieniłem Earla Watsona na Seana Millera z University of Arizona. Chciałem Jaya Wrighta, ale wiadomo, ze on się do NBA nie wybiera więc nie ma co na siłę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ode mnie Jax wydupca. Chłop chciał wrócić do Jeanie, a ja przecież nie będę stał na drodze miłości! Także szykujcie się na wprowadzenie traingle, jako jedynej słusznej taktyki w Lakers :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scal byl w Bulls jako gracz a teraz nie pracuje dla Celtics tylko Camcast Sportsnet New England jako komentator. Nic nie stoi na przeszkodzie by go podpisać. Z resztą ja to ogłaszam a nie pytam o zdanie. Na rozgrywkę nie ma to znaczenia. Jak zostanie HC w nba to go puszczę gdzie będzie trzeba, easy. Ja mogłem zawetować twojego HC bo jest pod kontraktem w ncaa ale tego nie robiłem, bo to zabawa.

 

Także bój się ligo, bo Scal idzie.

 

no luz, przecież też żartuję więc bez spiny, chociaż moim zdaniem klub "ojczysty" powinien móc zawetować i napisać dla odmiany swoją zabawną historyjkę ;)

 

kurde powinienem może Nasha zatrudnić ale on właśnie upragnionego mistrza zdobył ehh chyba odpuszczę na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniam swój trading block ;)

 

Chętnie wysłucham ofert za T.Rossa, ale nie mam wielkiego parcia, aby go oddać. Inni dostępni do wymian to Baldwin, Bolomboy i Lyles. Można oferować picki i/lub graczy z niskimi kontraktami.

 

Na każdą propozycję odpowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.