Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

Gordon wraca na Trading Block

jak ktoś chętny po niego niech pisze

 

w pwierwszej kolejności interesują mnie picki z tego draftu

deale w stylu Gordon + jakiś mój pick jak najbardziej wchodzą w grę

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

The Golden State Warriors are trading Klay Thompson to the Philadelphia 76ers for DeMarcus Cousins, league source tells @TheVertical.

 

 

tak w środku playoffów nie wiedząc nawet czy zdobędą mistrza czy nie ?

 

no chyba że założyłeś już, że w grze przeważają fani LeBrona a hate dla GSW jest tak duży, że nawet nie wyjdziesz z WCF ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem, ale oznacza, że już założył jakiś scenariusz - mistrzowskiej drużyny się przecież nie zmienia

 

trochę kolejny paradoks wynikający z robienia tych deali w maju, no ale dobra nic już nie mówię, bo znowu będzie, że marudzę ;)

 

Back-to-the-future-doc-brown.png

 

Masz rację. Założyłem scenariusz, w którym moja drużyna w przyszłym sezonie będzie o wiele mocniejsza jeśli znajdzie się w niej dwóch 7footerów, którzy potrafią zbierać, bronić switche, biegać do kontry i rzucać trójki i kręcić się wokół 30 ppg naturalnie.

 

Nie zmienia się mistrzowskiej drużyny? Jasne, nie zmienia się Jordana, Duncana, LeBrona. Ale zawsze znajdzie się "jakiś" Steve Kerr, który chętnie zastąpi Johna Paxsona. Czy naprawdę mając w składzie Duranta, Greena, Currego mam rozpaczać nad Klayem? Liga obecnie jest bogata w rzut zza łuku. Natomiast taki mustang jak DMC robiący 25/12, rzucający trójki na poziomie 37% przy 5 czy 6 próbach (już nie pamiętam dokładnie), a do tego potrafiący prowadzić grę z obwodu nawet, bo to robił w Sacto jest nieoceniony. Daje mi zdecydowanie więcej możliwości i sprawia, że ekipa jest wielowymiarowa i trudniejsza do zatrzymania. Jeszcze trudniejsza.

 

To tylko biznes.

 

https://youtu.be/0vBhkMYE980?t=2m2s

z

PS Od komentarzy jest osobny temat. Jeśli jakiś mod się tu znajduje z nami to proszę o ładne uprzątnięcie tego :smile:

 

PS 2 Zgadzam się z tym paradoksem. Ale to tylko zabawa i pewne uproszczenia i założenia trzeba przyjąć. Chciałbyś czekać z ogłoszeniem tego do końca finałów gdyby Twój plan na lato cały opierał się na pozyskaniu DMC albo wyciągnięciu Klaya? Tutaj sprawa nie rozchodzi się o dziesiątki/setki mln $, możemy być dla siebie mili :)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, nikt się nie czepia przecież,  bardzo odważna wymiana

 

choć jeśli mam być szczery to dla mnie na minus - Klay i jego switchowalność tj. możliwość bronienia od 2 do 4 jest kluczowa dla szczelności obrony i schematów goldenstejtu, z DMC i jakimś gorszym zastępstwem na SG to już nie będzie top3 obrona,a może nawet nie top5 bo Boogie to leniwy tłuścioch i zamiast wracać woli się kłócić z sędziami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak my mamy takie informacje to ktos moglby szepnac Klayowi, ze ogolnie w klubie maja go gdzies i w chwili bardzo newrowej moze sobie pomyslec, a to moze bede sobie rzucal 2-15

Pisalem o tym wczesniej ze moze to sie odbic na jego dyspozycji w finalach. No i te deale wczesniej to fajny rodzaj sources ktore moga miec wplyw na wyniki w po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dajcie sobie spokój z tym śmianiem się z deali, że niby wszyscy wiedzą i szepczą im do ucha. Zakładamy, że nie wiedzą, wrzucamy tutaj by nie komplikować i nie mnożyć pytań o graczy, którzy już są klepnięte deale. Tak wyszło i nie poradzimy, lawina ruszyła. Zakładamy, że o tym nie wiemy i kropka. Ewentualnie w przyszłym sezonie to zmienimy by nie wpisywać tego tylko na przykład do kogoś bezstronnego by była klepnięta.

Nie ma to znaczenia na losy play offów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Uwaga! Trade!

 

Do Portland: Andre Drummond, Arron Afflalo, Bruno Cobocolo

 

Do Chicago: CJ McCollum, Meyers Leonard.

 

Wymiana wchodzi w życie zaraz gdy zacznie obowiązywać salary na nowy sezon.

 

Kontrakt Afflalo gwarantowany tylko na 1,5 mln. Dla przypomnienia.

 

Jack potwiedzi jak bedzie na forum.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.