Skocz do zawartości
RonnieArtestics

Coronavirus

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fluber napisał:

Potomek husarii w akcji

Nie wiem, czy husaria miałaby ochotę przyznawać się do takiego "potomka". 

Małe dzieci obok, co za ćwok. Na marginesie obsłudze też nic nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, fluber napisał:

Potomek husarii w akcji

A noszący maseczki to potomkowie Urlicha? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, fluber napisał:

Potomek husarii w akcji

Taki typowy Deltuś w akcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.wykop.pl/link/6036089/agresywny-covidianin-w-zabce/

Film niestety prywatny (być może jest jakiś reupload, ale na fonie nie chce mi się szukać) jednak po krótce co nim było,  gdyż go widziałem. Facet w masce agresywnie ruszył na babkę bez maski wyzywając ją od różnych. Gdyby sprzedawczyni jej nie ochroniła to możliwe, że też by dostała w łeb. Takich patologii jest sporo po obu stronach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, january napisał:

Ale przynajmniej nie zjada ludzi 😜🤷‍♂️🙀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Pepis21 napisał:

https://www.wykop.pl/link/6036089/agresywny-covidianin-w-zabce/

Film niestety prywatny (być może jest jakiś reupload, ale na fonie nie chce mi się szukać) jednak po krótce co nim było,  gdyż go widziałem. Facet w masce agresywnie ruszył na babkę bez maski wyzywając ją od różnych. Gdyby sprzedawczyni jej nie ochroniła to możliwe, że też by dostała w łeb. Takich patologii jest sporo po obu stronach.

Czekaj, czyli porównujesz osobę łamiącą prawo i damskiego boksera do osoby, która nie łamie prawa, ale możliwe, że by coś zrobiła?

To jest jak z pijanymi kierowcami - chodzisz bez maski w sklepie: wina i tak jest po Twojej stronie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Deltuś napisał:

A noszący maseczki to potomkowie Urlicha? 

Wszyscy jesteśmy potomkami husarii więc należałoby się zachowywać jak na potomków husarii przystało:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Wszyscy jesteśmy potomkami husarii więc należałoby się zachowywać jak na potomków husarii przystało:) 

Dokładnie, pojechać do Leszna i nabić Tatarzyna na pal :) Tępym końcem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, january napisał:

Czekaj, czyli porównujesz osobę łamiącą prawo i damskiego boksera do osoby, która nie łamie prawa, ale możliwe, że by coś zrobiła?

To jest jak z pijanymi kierowcami - chodzisz bez maski w sklepie: wina i tak jest po Twojej stronie. 

Przeczytałeś ostatnie zdanie mojego posta? Jak nie to proponuje jeszcze raz je przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Pepis21 napisał:

Przeczytałeś ostatnie zdanie mojego posta? Jak nie to proponuje jeszcze raz je przeczytać.

Przeczytałem - tylko było kompletnie bez sensu wraz z resztą posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Pepis21 napisał:

Facet w masce agresywnie ruszył na babkę bez maski wyzywając ją od różnych. Gdyby sprzedawczyni jej nie ochroniła to możliwe, że też by dostała w łeb. Takich patologii jest sporo po obu stronach.

To tak jakbyś nazwał patologia zarówno potrącenie pieszego przez pijanego kierowcę jak i agresywne odebranie kluczykow pijanemu kierowcy przy wsiadaniu do auta przez pieszego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, january napisał:

Mam coś odpisać? Odgryźć się? Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz smutny człowieku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, fluber napisał:

Potomek husarii w akcji

Ciekawe czy dostanie dwa zarzuty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, january napisał:

Przeczytałem - tylko było kompletnie bez sensu wraz z resztą posta.

To przeczytaj jeszcze raz albo kilka to może zrozumiesz sens skoro uważasz, że jest bez sensu.

2 godziny temu, fluber napisał:

To tak jakbyś nazwał patologia zarówno potrącenie pieszego przez pijanego kierowcę jak i agresywne odebranie kluczykow pijanemu kierowcy przy wsiadaniu do auta przez pieszego. 

A mieli maseczki? Podobnie jak January, przeczytaj dokładnie a zrozumiesz. Taka mała podpowiedź dla was, nie szukajcie porównania gdzie go nie ma. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Pepis21 napisał:

To przeczytaj jeszcze raz albo kilka to może zrozumiesz sens skoro uważasz, że jest bez sensu.

Nie imputuj nam braku czytania ze zrozumieniem, bo nie jest naszą winą, iż ostatnie zdanie Twojego posta jest przedstawione jako powiązane z poprzednim, a kompletnie z nim nie współgra (w sensie Ty przedstawiałeś to jako współgrające z nim, a tak nie jest).

Więc albo sam nie rozumiesz tego co napisałeś, albo konsekwentnie porównujesz te dwie sytuacje jako patologię 'z obu stron".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Pepis21 napisał:

To przeczytaj jeszcze raz albo kilka to może zrozumiesz sens skoro uważasz, że jest bez sensu

A mieli maseczki? Podobnie jak January, przeczytaj dokładnie a zrozumiesz. Taka mała podpowiedź dla was, nie szukajcie porównania gdzie go nie ma. ;)

Jezeli dwie osoby niezależnie od siebie zrozumiały tak samo Twoja wypowiedź i jednocześnie uważasz że to nie to miałeś na myśli to raczej Ty powinieneś nauczyć się lepiej pisać niż my czytać:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imputuje, bo na siłę próbujecie zrobić konkretne porównania obu sytuacji gdzie ich u mnie nie ma a mój post dotyczył tego iż pisząc "Potomek husarii w akcji" czy wspominając Deltę poniekąd sugerujecie, że takie akcje dzieją się tylko po jednej stronie barykady a tymczasem jak wam przedstawiłem patologia jest po obu stronach konfliktu. Teraz jest dla was jaśniej czy dalej problem ze zrozumieniem będzie?

Tak na marginesie znalazłem filmik, są na nim groźby karalne:

P.S: jakże prorocze okazały się słowa Jaszczura z maju zeszłego roku:

No i się napierdalamy!

Edytowane przez Pepis21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, Pepis21 napisał:

Imputuje, bo na siłę próbujecie zrobić konkretne porównania obu sytuacji gdzie ich u mnie nie ma a mój post dotyczył tego iż pisząc "Potomek husarii w akcji" czy wspominając Deltę poniekąd sugerujecie, że takie akcje dzieją się tylko po jednej stronie barykady

Ale tu nie ma żadnych barykad. Masz z jednej strony pijanych kierowców, a z drugiej resztę społeczeństwa. Czy miałbyś problem z osobą, która uniemożliwia w sposób agresywny pijanej osobie prowadzenie auta? Ja żadnego.

A na filmiku, który wrzucasz masz sądząc z dialogu niedojebaną idiotkę, która wchodzi do sklepu bez maseczki i nie reaguje na uwagi, więc to ona jest patologią, którą najlepiej byłoby wyeliminować z społeczeństwa.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, fluber napisał:

Jezeli dwie osoby niezależnie od siebie zrozumiały tak samo Twoja wypowiedź i jednocześnie uważasz że to nie to miałeś na myśli to raczej Ty powinieneś nauczyć się lepiej pisać niż my czytać:) 

Trzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi